Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3656
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот danko_sot » 28 юли 2023 20:09

Да и мен тва ме издразни снощи. На интервюто си личеше, че изобщо не му пука. Симпатизирах му много, но в крайна сметка ще го запомня най-вече с нелепо изпусната та титла и трагичния мач със Сепси снощи.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3970
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот djd » 28 юли 2023 20:21

ugly bug написа:
djd написа:
ugly bug написа:Аз съм доволен.
Сумати пари се наляха това лято и да изглеждаме по подобен начин , най-малко е неприемливо.
Дано се намери читава човек който да изиска максимума от всеки играч.
Жив и здрав да е Илич.

Ако са установили, че причината е в Илич, ок. Обаче отбор се прави от треньора, не от футболиктите, не от собствениците. Начи тия баламурници, босовете на Ливърпул, тряя ги светнем, че не може 7 години да го траят тоя Клоп. :lol:

Да разбирам че лично на теб играта ни ти е харесвала. Харесва ти и това че правим уникален Х с Хебър, бием с клизма Крумовград и бави времето в последните минути , харесва ти и това че румънците идват на Армията и си правят ташак с нас?
Напълно съм наясно че не всичко зависи от треньора , Но...!
Ако имаше нещо което да му пречи в работата да беше излязъл у да каже... "Бай Кольо не ми носи вода навреме" или "Линиите на терена не са в права линия" и т.н
Никой, повтарям НИКОЙ треньор на ЦСКА не се е ползвал с такъв комфорт както Илич.
Подготовки, футболисти , заплати навреме, квото друго се сетиш. И за капак на всичко това , какво..? Пълен резил. Поне да имаше топки снощи да излезе и да си поеме отговорността. Нъцки.

Не, не разбирай.
Разбирай, че повече от изреденото от теб не ми харесва да се сменят треньорите като носни кърпички. Това не го правят и аматьорските клубове в сериозните държави. Какъв комфорт, кви 5 лева? Това е простотия до шия.
Както си намерил изпълнителния директор, финансовия директор, така ще намериш и треньор, ще му се довериш и ще го оставиш той да прави отбора. Да работи поне 3-4 години.
А ако го гониш след полвин или един сезон, ми за чий си го докарал тука? Как си го избрал?

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6161
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот ugly bug » 28 юли 2023 20:32

djd написа:
ugly bug написа:
djd написа:
ugly bug написа:Аз съм доволен.
Сумати пари се наляха това лято и да изглеждаме по подобен начин , най-малко е неприемливо.
Дано се намери читава човек който да изиска максимума от всеки играч.
Жив и здрав да е Илич.

Ако са установили, че причината е в Илич, ок. Обаче отбор се прави от треньора, не от футболиктите, не от собствениците. Начи тия баламурници, босовете на Ливърпул, тряя ги светнем, че не може 7 години да го траят тоя Клоп. :lol:

Да разбирам че лично на теб играта ни ти е харесвала. Харесва ти и това че правим уникален Х с Хебър, бием с клизма Крумовград и бави времето в последните минути , харесва ти и това че румънците идват на Армията и си правят ташак с нас?
Напълно съм наясно че не всичко зависи от треньора , Но...!
Ако имаше нещо което да му пречи в работата да беше излязъл у да каже... "Бай Кольо не ми носи вода навреме" или "Линиите на терена не са в права линия" и т.н
Никой, повтарям НИКОЙ треньор на ЦСКА не се е ползвал с такъв комфорт както Илич.
Подготовки, футболисти , заплати навреме, квото друго се сетиш. И за капак на всичко това , какво..? Пълен резил. Поне да имаше топки снощи да излезе и да си поеме отговорността. Нъцки.

Не, не разбирай.
Разбирай, че повече от изреденото от теб не ми харесва да се сменят треньорите като носни кърпички. Това не го правят и аматьорските клубове в сериозните държави. Какъв комфорт, кви 5 лева? Това е простотия до шия.
Както си намерил изпълнителния директор, финансовия директор, така ще намериш и треньор, ще му се довериш и ще го оставиш той да прави отбора. Да работи поне 3-4 години.
А ако го гониш след полвин или един сезон, ми за чий си го докарал тука? Как си го избрал?

Напълно съм съгласен!
Търсенето на точния треньор ПРОДЪЛЖАВА!!!
За мен а предполагам че и много други Илич просто не е този човек. Дадоха му шанс от там нататък дали нивото му е такова и е изчерпал потенциала си но факт е че нищо не се получава от доста време насам. Ако в отбора имахме играчи на ниво Хебър или Крумовград (респект към момчетата) и целите и амбициите ни са каквито са на тези отбори, повярвай ми никой нямаше да прави проблем за един-два хикса или загуби..
Аз все още вярвам че ЦСКА трябва да се бори за победа всеки мач и че всичко друго е провал. Естествено не е срамно да загубиш от силен противник но загуби с чест, сбори се , покажи че играеш на ръба на възможностите си.. Всеки ще те аплодират въпреки загубата. На кой са задължения тия работи? Предполагам не са на бай Добри.
Имаш автомобил с 300 конски сили но си му разместил кабелите на цилиндрите щот така мислиш че е добре но не е. Колата върви но не е както трябва.
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?

Serafim
Мнения: 5240
Регистриран на: 31 окт 2013 18:57
Skype: pitaite me
Местоположение: ------
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот Serafim » 28 юли 2023 22:43

След като Гришан едва не сбъдна голямата си мечта - да ви направи шампион и след като се извадиха немалко пари за нови играчи, ще си проличи дали има някакво мислене, различно от балканското от 90-те. Или ще рискува и ще назначи сериозен треньор с опит или ще покани поредния сърбин/хърватин/словенец/румънец или ще завърти пак надеждите - Янев, Стамен и тн.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3656
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот danko_sot » 29 юли 2023 00:13

Много трудно решение предстои, а следващият мач със Сепси наближава. Все пак ние сме ЦСКА и трябва да вярваме!!!
Българин няма достатъчно класен, за да поеме ЦСКА в този момент. Единственият такъв знаете кой е и от кой софийски отбор е ;)
На 90 % ще е чужденец, но няма да има време да навлезе за мача със Сепси. Затова него явно ще се наложи да го изнесе бай Стамен. Е той вече би 2:0 като гост Базел, сега защо да не ги опънем тези. Проблемът е обаче е, че липсва лидер в този състав. Няма хора-лидери, които да ни поведат към успеха. Турицов за жалост не беше такъв като капитан. Мисля си, че лентата все пак ще я дадат сега на Хайнц, но да видим. Иначе във Фаетон виждам лидерски качества, но той е съвсем отскоро. Митко Евтимов е време да се докаже дали има качества и топки за ЦСКА.
И защо да не заложим на едно 4-3-3 с Шопов, Линдсет и Кареасо като тройка в средата и тройка нападатели в лицето на Асприля, Фаетон и Хайнц.
Можем, но трябва да вярваме!
А иначе ако докарат класен чужденец задължително Янев или Манчев помощници.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

gihuelo
Мнения: 5787
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот gihuelo » 29 юли 2023 10:47

danko_sot написа:Много трудно решение предстои, а следващият мач със Сепси наближава. Все пак ние сме ЦСКА и трябва да вярваме!!!
Българин няма достатъчно класен, за да поеме ЦСКА в този момент. Единственият такъв знаете кой е и от кой софийски отбор е ;)
На 90 % ще е чужденец, но няма да има време да навлезе за мача със Сепси. Затова него явно ще се наложи да го изнесе бай Стамен. Е той вече би 2:0 като гост Базел, сега защо да не ги опънем тези. Проблемът е обаче е, че липсва лидер в този състав. Няма хора-лидери, които да ни поведат към успеха. Турицов за жалост не беше такъв като капитан. Мисля си, че лентата все пак ще я дадат сега на Хайнц, но да видим. Иначе във Фаетон виждам лидерски качества, но той е съвсем отскоро. Митко Евтимов е време да се докаже дали има качества и топки за ЦСКА.
И защо да не заложим на едно 4-3-3 с Шопов, Линдсет и Кареасо като тройка в средата и тройка нападатели в лицето на Асприля, Фаетон и Хайнц.
Можем, но трябва да вярваме!
А иначе ако докарат класен чужденец задължително Янев или Манчев помощници.



Според мен и Груев не е лош вариант . И той е левскар но умерен.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3656
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот danko_sot » 29 юли 2023 11:14

Да, Груев е интелигентен и в тактическо отношение познава съвременните тенденции, но според мен на нас ни трябва някоя стара, гърмяна пушка, дето да вкара ред и дисциплина в отбора и в същото време да знае как да нарежда състава. Можем да пробваме с Ото Рехагел, щото Мирча май си е в Динамо Киев още. :)
А иначе Стамен не е лош временен вариант.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

gihuelo
Мнения: 5787
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот gihuelo » 29 юли 2023 11:31

Днес кой ще води тренировката?
Стоян Колев?

Потребителски аватар
ugly bug
Мнения: 6161
Регистриран на: 13 авг 2008 22:46
Контакти:

Re: Лига на Конференциите Квалификации (2023 - 2024) ЦСКА-Сепси/27.07/20:00ч

Мнениеот ugly bug » 29 юли 2023 12:43

gihuelo написа:Днес кой ще води тренировката?
Стоян Колев?

Ако е Стоян, тогава 100 лицеви опори за Бусатов...
:lol:
maxi1914 написа:Франция в коя държава се намира ?


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 41 госта