Офанзива,срам ме е от вас

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
kiko3
Мнения: 369
Регистриран на: 04 юни 2008 20:38
Контакти:

Офанзива,срам ме е от вас

Мнениеот kiko3 » 20 авг 2012 10:54

Снощи след мача се случи една случка пред сектора,която като гледам не е отразена в нито една медия до този момент.
След последния съдийски сигнал,няколко футболисти начело с Иван Бандаловски и Присо искаха да поздравят агитката а момчетата от Офанзива почнаха да ги замерят и да ги псуват.Иван Бандаловски им хвърли фланелката а те му я върнаха (е такова нещо не бях виждал до сега-фенове да връщат на футболист фланелката),заедно с други куп предмети.Присо беше псуван и обиждан с маймунски звуци. Бандата си взе обратно фланелката и в яда си след 4-5 метра я захвърли обратно на пистата( за което не му прави чест тази му постъпка).
Евала правя на Присо,който отиде под дъжд от боклуци и псувни да вдигне фланелката на Бандаловски и дойде в лявата част на сектора за гости (от към сктор А) за да получи заслужените аплодисменти за постъпката си и хвърли там фланелката си и тази на Бандата.В тази част на сектора бяха момчета и момичета от Червени шопи,Варна фирм,Ред ин фекшън,Централния фен клуб и др.
ОФАНЗИВА,питам това ли е истинският фен на ЦСКА ? След куп декларации за обединен сектор Г, за обединен отбор и публика и други ткаива обединения мислите ли,че това е начина ?
Разберете,че футболистите не са виновни че толкова си могат,виновен е този който ги води в отбора а именно това са ТИТАН.
[rimg]http://i.imgur.com/HEQSaT5.jpg[/rimg]
[rimg]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/998827_10151661794992860_969718475_n.jpg[/rimg]

Потребителски аватар
Beck's
Мнения: 1833
Регистриран на: 02 ное 2008 01:26
Контакти:

Re: Офанзива,срам ме е от вас

Мнениеот Beck's » 20 авг 2012 11:09

kiko3 написа:Снощи след мача се случи една случка пред сектора,която като гледам не е отразена в нито една медия до този момент.
След последния съдийски сигнал,няколко футболисти начело с Иван Бандаловски и Присо искаха да поздравят агитката а момчетата от Офанзива почнаха да ги замерят и да ги псуват.Иван Бандаловски им хвърли фланелката а те му я върнаха (е такова нещо не бях виждал до сега-фенове да връщат на футболист фланелката),заедно с други куп предмети.Присо беше псуван и обиждан с маймунски звуци. Бандата си взе обратно фланелката и в яда си след 4-5 метра я захвърли обратно на пистата( за което не му прави чест тази му постъпка).
Евала правя на Присо,който отиде под дъжд от боклуци и псувни да вдигне фланелката на Бандаловски и дойде в лявата част на сектора за гости (от към сктор А) за да получи заслужените аплодисменти за постъпката си и хвърли там фланелката си и тази на Бандата.В тази част на сектора бяха момчета и момичета от Червени шопи,Варна фирм,Ред ин фекшън,Централния фен клуб и др.
ОФАНЗИВА,питам това ли е истинският фен на ЦСКА ? След куп декларации за обединен сектор Г, за обединен отбор и публика и други ткаива обединения мислите ли,че това е начина ?
Разберете,че футболистите не са виновни че толкова си могат,виновен е този който ги води в отбора а именно това са ТИТАН.

Не бе брат, просто за да управляваш една фракция от фенове се изисква и малко от малко АКЪЛ !!!

Потребителски аватар
stannn
Мнения: 2808
Регистриран на: 22 окт 2008 09:51
Контакти:

Re: Офанзива,срам ме е от вас

Мнениеот stannn » 20 авг 2012 11:12

това с върната фланелка не е първия случай. Преди години във Варна така беше върната фланелката на Маркиньос и си остана май на пистата до колкото помня.
[center]ИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12782
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Офанзива,срам ме е от вас

Мнениеот BRF » 20 авг 2012 11:17

Според мен момчетата се раздадоха в този мач и заслужаваха поздравления и аплодисменти.Игаят в ненормална обстановка а и за само 11.Жалко,че фланелката на Бандаловски не попадна в мен,щеше да е една от най-ценните ми материални вещи!

Потребителски аватар
shotgun blues
Мнения: 13524
Регистриран на: 14 фев 2011 21:01
Контакти:

Re: Офанзива,срам ме е от вас

Мнениеот shotgun blues » 20 авг 2012 11:37

Офанзива и тези лумпени от Сектор Б на ЛЕВСКИ ..кво да очакваш от наркомани с бръснати глави :?:
[wrapimg=choose left or right to float]http://prikachi.com/images/169/6607169H.gif[/wrapimg]

terrorist
Мнения: 690
Регистриран на: 31 яну 2012 19:07
Контакти:

Re: Офанзива,срам ме е от вас

Мнениеот terrorist » 20 авг 2012 11:38

против расизма съм, но от футболисти които падат от Мура и немогат да вкарат на празна врата, от такива фанелка не ми трябва, помна бях много малък и заради войната в Сърбия- Звезда играеше на армията със Сампдория и баща ми беше завел на този мач, билети ни бяха до агитката на Самп, мача свърши и играчите на сампдория дойдоха да поздравят агитка и да им хвърлят фанелките, обаче на Виали фанелката отиде при един БГ и един италианец нз как мина през кордона и отиде при този, извади всичките си пари от портфейла нз колко бяха, но бяха ам.долари и му ги даде за фанелката, та пожелавам някои ден на Банделовски и Присо и на тях да им се случи по добно нещо с фанелките ;)

Enravota
Мнения: 918
Регистриран на: 22 яну 2009 17:40
Контакти:

Re: Офанзива,срам ме е от вас

Мнениеот Enravota » 20 авг 2012 11:41

Като цяло май във всяка агитка има по 100 човека, които са пълни олигофрени и пречат на нормалните фенове.
Малко по-надолу има тема за малоумниците, които са хвърлили банан по Карвальо, а сега чета, че Присо през почти същото е минал.

За съжаление децата на 90-те израснаха без родителски контрол и сега "берем" плодовете на тия години. Навсякъде са се навъдили изроди с дефицит в мисленето.

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Офанзива,срам ме е от вас

Мнениеот Red Warrior » 20 авг 2012 11:41

Кико3, ами защо тогава си си сложил в подписа "вън Дучето от ЦСКА"? Иначе тези от "Офанзива" може да представляват само себе си, но не и публиката на ЦСКА. Аз не искам да имам нищо общо с тези пикльовци!
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
Gesha1986
Мнения: 656
Регистриран на: 28 апр 2010 18:42
Контакти:

Re: Офанзива,срам ме е от вас

Мнениеот Gesha1986 » 20 авг 2012 12:31

shotgun blues написа:Офанзива и тези лумпени от Сектор Б на ЛЕВСКИ ..кво да очакваш от наркомани с бръснати глави :?:

+1000000000000000000

Потребителски аватар
ОФАНЗИВА
Мнения: 207
Регистриран на: 02 май 2012 19:32
Контакти:

Re: Офанзива,срам ме е от вас

Мнениеот ОФАНЗИВА » 20 авг 2012 13:10

Ajde pak ofanziva vi e vinovna-psuvali nekav negar-deto osira 100 ma4a i gole problem-ajde po-seriozn
СЕКТОР Г
ТОВА СИ ТИ!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: djd и 16 госта