Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

peliforewer
Мнения: 9690
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 10 май 2024 10:01

danko_sot написа:Аз предлагам тея постове дето ги пишем във форума за играчите, които да останат или не да ги сканираме и да ги пратим на Валтер :) :lol: :twisted:

Нали се шегуваш....
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3704
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 10 май 2024 10:05

peliforewer написа:
danko_sot написа:Аз предлагам тея постове дето ги пишем във форума за играчите, които да останат или не да ги сканираме и да ги пратим на Валтер :) :lol: :twisted:

Нали се шегуваш....



Съвсем не. Даже ще искам и пост в управлението на клуба :) :lol: :mrgreen:
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

peliforewer
Мнения: 9690
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 10 май 2024 10:42

danko_sot написа:
peliforewer написа:
danko_sot написа:Аз предлагам тея постове дето ги пишем във форума за играчите, които да останат или не да ги сканираме и да ги пратим на Валтер :) :lol: :twisted:

Нали се шегуваш....



Съвсем не. Даже ще искам и пост в управлението на клуба :) :lol: :mrgreen:

Вече съм спокоен за бъдещето на ЦСКА :) .
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12717
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот BRF » 10 май 2024 13:32

danko_sot написа:
peliforewer написа:
danko_sot написа:Аз предлагам тея постове дето ги пишем във форума за играчите, които да останат или не да ги сканираме и да ги пратим на Валтер :) :lol: :twisted:

Нали се шегуваш....



Съвсем не. Даже ще искам и пост в управлението на клуба :) :lol: :mrgreen:

Имаш моя глас да ни представляваш!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13845
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Red_Neck » 10 май 2024 13:39

The_Miz написа:Матай - трудно ще му с тези тежки контузии, може да остане като резерва.
Санянг - има качества, но е твърде суров все още. Може да остане като резерва или да ходи под наем да трупа минути.
Вион - много глупав, но и много борбен. За резерва и за ротации ще ни върши работа.
Юга - май не му се играе много вече, за резерва става.

За останалите съм на 90% съгласен. Няколко думи за тези 'убавци ;)))
Матай и Юга с тези заплати няма как да стоят за резерви! Ако новият тренер няма да ги ползва, по-добре да се разделим с тях. За Матай съм почти сугурен, че пътува. На Югата му давам 15-20% шанс да остане.
Вион е нашият Джо Гомес, .... само 'дето не е като него на минимална заплата ;)) Ако в средата запазим скандинавците и Кареасо, заплатата на Вион по-скоро ще е в тежест. За краен защитник ми идва леко бавен. Наскоро подписа за следващата година и това ми изглежда по-скоро като застраховка да не си тръгне без пари.
С представянето си последните мачове, Санянг си заслужи повече доверие. Аз бих му гласувал такова за поне един полусезон и ако не става, тогава да му се търси отбор да трупа минути. Все пак е на 21.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3816
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ivo55 » 10 май 2024 20:51

По принцип съм против в ЦСКА да има дори един резервен футболист чужденец. Но съм готов да чакам 1-2 години, защото радикални промени като да сменим целия отбор, не са разумни.

Потребителски аватар
danko_sot
Мнения: 3704
Регистриран на: 01 апр 2008 17:17
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот danko_sot » 12 май 2024 11:13

Да, и аз четох на Майкъла интервюто, в което казва, че липсата на разрешително може да се окаже сериозен проблем. Освен това още не е избрана фирма, която да строи стадиона. Това може да забави още повече нещата, макар че всички знаем, че нов стадион ще има. Въпросът е кога???!!!

Отделно и Паро и други легенди призовават реалните собственици да излязат с лицата си и да ги видят хората. На мен Орманджиев не ми вдъхва доверие и не мисля, че той може да е силният човек в оперативното ръководство на ЦСКА. Фичо е мъжкар, но беше безгласна буква при ГГ и сега очаквам да е същото, ако въобще остане.

Явно чакат края на сезона, но феновете са неспокойни. Най-важното е действията, но за момента нямаме нищо, освен една пресконференция, на която излезнаха две подставени лица и казаха някакви неща без дори да обявят от името на кой са подставени и т.н.

Така че за момента продължава да витае една безтегловност в ЦСКА и реално промяната не се усеща засега.
[imghttps://www.facebook.com/photo?fbid=3542266495868071&set=a.637564013005015][/img]

Mitata
Мнения: 6661
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 12 май 2024 11:13

На първо време е нужно професионално управление на клуба. Заради неговата липса Ганчев не успя да постигне нещо запомнящо се в ЦСКА, въпреки че похарчи огромни за нашите стандарти суми (не че приходите липсваха, но в година като последната бяха символични).
Стадионът също е от първостепенна важност. Получихме ли разрешително за строеж? Накрая да не ни прецакат с него. Че подобен удар може да се окаже краят на клуба.

Ако ФРЗ бъде редуциран ЦСКА ще се раздели с някои футболисти, тъкмо ще разберем кои са били в клуба предимно за пари.

Дано поне преустановят ганчевата практиката да се привличат залезли звезди, приключили с футбола отдавна, с хронични контузии, дошли в ЦСКА за последен опит да възстановят кариерата си.

Хубаво е да се дава път на млади футболисти. Разбира се ще се прежалят 1-2 години поне, ако се тръгне по този път. Но друг избор като че ли нямаме, ако ще се развива българския футбол.

Според мен Бербатов е подходящ за големия началник в ЦСКА.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Mitata
Мнения: 6661
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 12 май 2024 11:31

danko_sot написа:Да, и аз четох на Майкъла интервюто, в което казва, че липсата на разрешително може да се окаже сериозен проблем. Освен това още не е избрана фирма, която да строи стадиона. Това може да забави още повече нещата, макар че всички знаем, че нов стадион ще има. Въпросът е кога???!!!

Отделно и Паро и други легенди призовават реалните собственици да излязат с лицата си и да ги видят хората. На мен Орманджиев не ми вдъхва доверие и не мисля, че той може да е силният човек в оперативното ръководство на ЦСКА. Фичо е мъжкар, но беше безгласна буква при ГГ и сега очаквам да е същото, ако въобще остане.

Явно чакат края на сезона, но феновете са неспокойни. Най-важното е действията, но за момента нямаме нищо, освен една пресконференция, на която излезнаха две подставени лица и казаха някакви неща без дори да обявят от името на кой са подставени и т.н.

Така че за момента продължава да витае една безтегловност в ЦСКА и реално промяната не се усеща засега.


Стадион най-вероятно ще има. Въпросът е къде. Защото ако някой с власт реши да ни отреже с парка, ще се наложи да се строи някъде извън града. Което поне първоначално ще предизвика сериозно недоволство, трусове, защото повечето цесекари свързват ЦСКА със стадиона в Борисовата..
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3816
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ivo55 » 12 май 2024 12:06

Най-подходящ за големия началник в ЦСКА очевидно е Христо Стоичков. Когато идва в България обикновено е точно заради новите собственици на ЦСКА.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта