Купа на България Финал Арда - ЦСКА /19.05.2021 /19:30 ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

goshev
Мнения: 1577
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: Купа на България Финал Арда - ЦСКА /19.05.2021 /19:30 ч.

Мнениеот goshev » 19 май 2021 23:34

RM3313 написа:Аз гледах само сектор Г , ами най - великите фенове , които съм гледал , купата е ваша , честито, мача слаб , даже доста слаб .

Вече в цял свят се играе за победа,а не за красота.

peliforewer
Мнения: 9767
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Купа на България Финал Арда - ЦСКА /19.05.2021 /19:30 ч.

Мнениеот peliforewer » 19 май 2021 23:51

Много крив мач,добре че един миг вълшебство реши всичко.Не играхме добре,но това не е новост когато става дума за завързани мачове,в България може би единствено вторият полуфинал с Лудогорец го изиграхме квалитетно.Мачовете в евротурнирите също ни бяха на ниво.Днес не бяха на ниво Тиаго,Синклер,Кайседо,Кери за пореден път разочарова със соловите си изяви,днес и центриранията му не вървяха,Кох и особено Мазику не бяха на обичайното си ниво.Трябва да отбележим че защитата няма алтернатива и играе почти без смени и имат много натрупана умора,какво да говорим за Юга който изкара целият сезон сам като дефанзивен халф въпреки че край него играха Тиаго,Вион и Жеферсон.Днес Любо определено сбърка като остави борбения Вион на пейката за сметка на Тиаго и първото полувреме Арда ни надиграха в центъра и само шанса ни спаси да не получим гол.Така че шапки долу за Юга,другият който често получава критики във форума е Бусато,но благодарение на спасените от него дузпи и отлични спасявания този сезон влязохме в групите на ЛЕ,а днес като изключим една неточно изритана топка към центъра беше безупречен и ни спаси от много критични ситуации.Турицов ,много борбен и сърцат но и много грешки,Енрике и Йомов не можаха да влязат в мача,Варела няколко добри отигравания,но в дефанзивен план като че ли издиша.Стигаме до Бисмарк Чарлз,нешлифован диамант,само на 19години,а вкарва голове от висша класа,непримирим,много хляб има в това момче,дано поиграе още поне година при нас.Много сладка победа,радвам се за Любо Пенев защото след загубата в Пловдив не беше ли спечелил Купата щяха да го смачкат.ЧЕСТИТА КУПА НА БЪЛГАРИЯ!САМО ЦСКА!
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Купа на България Финал Арда - ЦСКА /19.05.2021 /19:30 ч.

Мнениеот HardWork » 19 май 2021 23:57

Кога ли млад български футболист ще направи отиграване като на Канцлера във финалните минути на толкова важен мач?!
Стряскащо е колко неподготвени са младите български играчи! Иначе ЦСКА не игра нищо, което според мен се дължи на изтощение. Играчите ни не бяха на 100% физически, което можеше да ни коства купата. Реално разликата в мача беше подаването на Юга и перфектното отиграване на Бисмарк.
Честито на всички Армейци! Истинската класа на отбора се видя в мачовете с Лудогорец!

sly
Мнения: 387
Регистриран на: 19 фев 2012 19:32
Контакти:

Re: Купа на България Финал Арда - ЦСКА /19.05.2021 /19:30 ч.

Мнениеот sly » 20 май 2021 00:07

Честита Купа.
Да изпълнението на Бисмарк,поемането на топката и последвалия техничен удар в движение е нещо което рядко се вижда не само в БГ.Много добро изпълнение беше и гола му срещу Разград с обръщане на глезена и с едно докосване.Като се има в предвид на каква възраст е и колко игрови минути има, много добро КПД.

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Купа на България Финал Арда - ЦСКА /19.05.2021 /19:30 ч.

Мнениеот CaptainBertorelli » 20 май 2021 09:13

Грешка на Любо, че излезе с титулярите в Пловдив. Личеше си умората, за малко от два стола да седнем на дебелия. Слаба игра, просто късмет и моментен проблясък на Юга и Бисмарк.
На трибуните беше супер. Страшно раздаване от всички. Влиза ми в топ 3, заедно с Фулъм и Атлетико. Браво и на полицаите, че свалиха щитовете, а децата купонясваха на пистата.
Хайл Мусолини

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: Купа на България Финал Арда - ЦСКА /19.05.2021 /19:30 ч.

Мнениеот Skywalker » 20 май 2021 09:54

Като стана дума за Бисмарк, и на мен ми направи впечатление, че головия му удар, досега не е просто удар във вратата а дори и с човек на гърба насочва топката там, където вратаря няма шанс. Такова хладнокръвие пред гола отдавна не съм виждал. Това е много ценно и рядко качество за футболист а Бисмарк го притежава. Дори и от въздуха, дори и с човек, който се пресяга да му попречи, той не рита просто към вратата а насочва топката точно където трябва ! Какви нерви има този младеж, не знам :shock:

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3986
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Купа на България Финал Арда - ЦСКА /19.05.2021 /19:30 ч.

Мнениеот djd » 20 май 2021 11:48

Начи тука некои момчета казаха, че Бисмарк бил ариец, а други - че бил от Гана.
Чист българин е. :mrgreen:
Кръстен е на дядовците си Бисер и Марко, а баба му се казва Гана. :lol:

scevola7
Мнения: 98
Регистриран на: 25 яну 2018 11:06
Контакти:

Re: Купа на България Финал Арда - ЦСКА /19.05.2021 /19:30 ч.

Мнениеот scevola7 » 20 май 2021 12:05

Да ние честита купата! Тегав мач - добре, че блесна Бисмарк и отигра положението по възможно най-добрия начин. Това момче ако се опази от сериозни контузии го чака голямо бъдеще. Другите които бих отличил са Матей, Турицов и Юга. Личи си обаче вече умората във футболистите. Много слаб Кери - нито скорост, нито сностни центрирания този път, нито успех в инвивидуалните надигравания - за пореден ще кажа, че това момче не е ЦСКА - ще се радвам ако се разделим с него. Не ни трябват в отбора чужденци, които са по-слаби от българските момчета. Синклеър също не ме убедив този мач, макар да беше една идея по-добър от Кери. За другия сезон задължително ни трябва дефанзивен халф и читаво крило.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Купа на България Финал Арда - ЦСКА /19.05.2021 /19:30 ч.

Мнениеот Teo » 20 май 2021 12:26

Честита 21-ва купа!
Бисмарк има качества за голям футбол. Трудно ще бъде задържан.
@ Любо Пенев ще ни изведе до 32-рата титла следващият сезон! Помнете!!!

Warped
Мнения: 4897
Регистриран на: 28 яну 2015 14:40
Контакти:

Re: Купа на България Финал Арда - ЦСКА /19.05.2021 /19:30 ч.

Мнениеот Warped » 20 май 2021 12:33

Не че нещо, ама последните 2 сезона на Лудогорец са мнооогооо слаби, ако бяхте оставили Пенев миналия път, можеше още тоя сезон да се борите
Непринуден:
Нямам време за странични неща. В момента най-важното е това на снимката. Гледам го, любувам се и бия чикии.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта