Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Gotzev.88
Мнения: 669
Регистриран на: 12 яну 2019 22:58
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот Gotzev.88 » 10 мар 2021 01:04

Не знам защо сме се концентрирали върху треньора, по-важният въпрос е кой ще ни е собственик след лятото :roll: Бруно остава минимум до лятото, всичко друго би било лудост, но пък после той сам ще напусне ако/когато парите спрат. Нататък положението ни е известно вече- Янев или някой треньор от школата... Тоест, бъдещето на Акрапа след три месеца ще зависи от парите "ни", не от резултатите му. Лятото може изобщо да няма на кого да държим сметка за трансфери, треньори и т.н.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот trokadero_ » 10 мар 2021 09:05

soilwork написа:Акрапа е пътник няма да изкара до лятото. Въпросът вече е кой ще е поредният нов


Пълни глупости

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6127
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот MASTER_COOL » 10 мар 2021 11:12

И аз съм сигурен, че Акрапович отлита. Което принципно не е правилно.
Единственият му шанс да остане е да си промени тотално мнението за схема и начин на игра.
В Борисовата градина има само едно вярно мото и лозунг : ЧЕРВЕНИТЕ В АТАКА !
Не го ли приеме треньора за закон, дните са му преброени
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

SLAP
Мнения: 299
Регистриран на: 08 дек 2017 21:39
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот SLAP » 10 мар 2021 15:47

От нов собственик ще имаме нужда, още след изборите.
Единствената причина досегашния още да не е обявил окончателно напускането си, е Буци(тая буца в джипката) и изборите.
Не става на "Левски" да им дава стадион с/у обещания за строеж да сектори и козирки, ние да останем без собственик, ще му разгоним фамилията и той го знае.

Акрапович, е точния тренер за нас, отдвана не бяхме играли с двама нападателя и това ми харесва много.

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1178
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот redhooligan » 10 мар 2021 16:33

[offtopic]Крилото Жул Кейта се завърна в ЦСКА. Това стана ясно от негова публикация в една от социалните мрежи. Той качи видео, на което се вижда как е посрещнат от съотборниците си в съблекалнята на "червените".

Преди месеци той се прибра в родината си, след като брат му почина. От ЦСКА очакваха Кейта да се върне в София за началото на зимната подготовка, но това така и не се случи.

Очакваше се ЦСКА да го даде на ФИФА, но това няма да се случи. Кейта вече е при отбора и започва тренировки.[/offtopic]

Гвинейчето се е било завърнало. Сигурно не е успял да си намери отбор в които да играе и сега е дошъл с посраните гащи!
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

Kalin123
Мнения: 165
Регистриран на: 03 юни 2018 23:30
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот Kalin123 » 10 мар 2021 16:57

Аз ли нещо не мога да намеря в този сайт Гонг.бг новина за декларацията на ЦСКА. Мисля, че този сайт вече няма дъно което да копае. Дори и спортал започват да бъдат от време на време обективни ... Днес декларацията беше водеща новина там, Дспорт, новспорт... Гонг се превърна в тотална жълта медия без грам обективност. Статиите са само в посока подкрепа на Лудогорец и 1948. Ц.Найденов е водеща новина нон стоп... срамота е. Жал ми е за журналистите, но ги разбирам, все пак ясно е кой им плаща заплатите.

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6127
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот MASTER_COOL » 10 мар 2021 17:01

Жул Кейта е отличен футболист ! И ще го разберем по добре познат начин. Като ни напусне в посока Лц.
Няма как да вирее силно офазнивен играч като него при Бруно :oops: Нито халф бек го виждам, нито на една от трите офанзивни позиции.
Винаги сме играли по фланговете, защо се пренебрегват в момента ? Идея си нямам.
А имаме една дузина флангови играчи :idea:
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2138
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот k20dan4o » 10 мар 2021 17:32

Kalin123 написа:Аз ли нещо не мога да намеря в този сайт Гонг.бг новина за декларацията на ЦСКА. Мисля, че този сайт вече няма дъно което да копае. Дори и спортал започват да бъдат от време на време обективни ... Днес декларацията беше водеща новина там, Дспорт, новспорт... Гонг се превърна в тотална жълта медия без грам обективност. Статиите са само в посока подкрепа на Лудогорец и 1948. Ц.Найденов е водеща новина нон стоп... срамота е. Жал ми е за журналистите, но ги разбирам, все пак ясно е кой им плаща заплатите.

Имат статия но от неуважение цитират частично. Същото направиха и от Тема спорт с декларацията на Лц.
Нали вашите призовават постоянно да четете новините от официалния ви сайт, така че какъв е проблема.

Dust
Мнения: 8341
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот Dust » 10 мар 2021 18:37

Kalin123 написа:Аз ли нещо не мога да намеря в този сайт Гонг.бг новина за декларацията на ЦСКА. Мисля, че този сайт вече няма дъно което да копае. Дори и спортал започват да бъдат от време на време обективни ... Днес декларацията беше водеща новина там, Дспорт, новспорт... Гонг се превърна в тотална жълта медия без грам обективност. Статиите са само в посока подкрепа на Лудогорец и 1948. Ц.Найденов е водеща новина нон стоп... срамота е. Жал ми е за журналистите, но ги разбирам, все пак ясно е кой им плаща заплатите.

Защо им посещаваш форума?
Относно декларациите... типично селяндурско поведение... без значение от кой клуб се пускат.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6772
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот soilwork » 10 мар 2021 19:12

MASTER_COOL написа:Жул Кейта е отличен футболист ! И ще го разберем по добре познат начин. Като ни напусне в посока Лц.
Няма как да вирее силно офазнивен играч като него при Бруно :oops: Нито халф бек го виждам, нито на една от трите офанзивни позиции.
Винаги сме играли по фланговете, защо се пренебрегват в момента ? Идея си нямам.
А имаме една дузина флангови играчи :idea:

4-3-3 не сме играли в ерата на ловешките. Въпреки всичко се взимат крила и нападатели на килограм. Писна ми от страхливи треньори. То не бяха Йевтич, Крушчич, Белчо, Акрапа и още знайни и незнайни майстори на защитният футбол


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта