Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10170
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот шивача » 16 фев 2021 13:18

goshev написа:Вече ще гледаме мачовете на Ростов.Щом Алито е там, значи това е ЦСКА!

Аз пък ще съм от отбора на джудже винаги, без значение кой
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
MASTER_COOL
Мнения: 6142
Регистриран на: 19 юни 2013 13:49
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот MASTER_COOL » 16 фев 2021 13:26

danko_sot написа:Ква е тая смешна декларация на феновете??? "Аз съм овца и вечно ще служа на своя господар и благодетел ГГ. Ще правя каквото ми каже (сещайте се) Ще му служа безпрекословно до веки веков. Ще купувам карти, билети, акции, значки и каквото ми се каже отгоре".
Бива ли такава излагация ве, ай сиктир? ГГ ли е диктува текста на декларацията. Бати падението!
До снощи го уважавах. След тези циркове много се замислям. Майната му, че е продал Соу. Въпросът беше да си вземе поука, да види, че не се прави така и винаги ще има реакции, когато прави нещата по грешния начин . Какво ще стане ако Ливърпул продаде Салах зимата точно преди най-важните мачове или Морати реши да трансферира Лукаку в този период???? ЦСКА ще пребъде и без Ганчев, но без нас, феновете, никога!!!
Не бъдете п....! Той с действията си иска това, но няма да стане. Прав му път!


Абсолютно подкрепям ! Прав му път на джуджето! Ще се запомни с нищо. Кръгла нула за 6 години. На мен ми донесе огромен срам с ребрандирането на Ловеч. ЦСКА не подлежи на рекет ! Да си взима маймуните със себе си и да изчезва
[center]Важното е да излезеш с чест ![/center]

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот CaptainBertorelli » 16 фев 2021 13:33

Явно смяна на собствеността. Само не разбирам, защо са тези циркове с декларациите :roll:
Хайл Мусолини

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8903
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот bilyaletdinov » 16 фев 2021 13:37

Kакви са тия гимнастики дето ги правите? Нали не мислите, че Грегорий ще остави клуба след като е налял някакви там кинти, вие си знаете, заради декларация на шепа семкаджии, които ядат и пият на негова сметка в Литекс Тауър?
Ако е решил да се потапя на дълбоко преди изборите и да остави клуба на издръжка на ДПС, сиреч Инджов е друг въпрос. Нас и вас ни клатят доста отдавна Боко И Пеевски. То затова и се получават всичките мизерии от последните години.
[center][wrapimg=]https://pbs.twimg.com/media/DnfK93GXoAE2sUI.jpg[/wrapimg][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3986
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот djd » 16 фев 2021 13:43

ГА е надминал себе си. :)
https://topsport.bg/cska/otvoreno-pismo ... tnost.html

Потребителски аватар
mikata
Мнения: 9423
Регистриран на: 17 ное 2008 15:55
Местоположение: София

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот mikata » 16 фев 2021 14:18

Може би пробва нещо да натисне ББ както при нас с цирковете на Спас и Божков и акциите в Йовов :roll:
България има природни богатства,

България има народ несломим,

България има от всичко по малко

но само един - ЛЕВСКИ футболен тим !

SLAP
Мнения: 299
Регистриран на: 08 дек 2017 21:39
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот SLAP » 16 фев 2021 14:23

Той ще се оттегли, ама сина му ще остане, усещам че на там отиват нещата, Инджов ще "помага" и готова работата.

Потребителски аватар
bubka
Мнения: 9393
Регистриран на: 12 юли 2011 00:34

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот bubka » 16 фев 2021 14:48

danko_sot написа:Майната му, че е продал Соу. Въпросът беше да си вземе поука, да види, че не се прави така и винаги ще има реакции, когато прави нещата по грешния начин . Какво ще стане ако Ливърпул продаде Салах зимата точно преди най-важните мачове или Морати реши да трансферира Лукаку в този период???? ЦСКА ще пребъде и без Ганчев, но без нас, феновете, никога!!!
Не бъдете п....! Той с действията си иска това, но няма да стане. Прав му път!


Ами не е така според мен. Коментирам конкретно за Соу. Защо нямаше такива реакции есента, когато пропадна трансферът във Франция.
В момента реално сме с по-малки шансове за титла, от колкото в деня, когато беше трансферът в Дижон. Към онзи момент бяхме с приблизително равни :roll: , или малко изоставане точки от Лудогорец, а може и да бяхме малко напред от тях, наистина не си спомням точно. След това натрупахме поредицата хиксове и изостанахме.

Значи продаваме го за 3млн. и с по-голям шанс за титла + предстоящи групи - всичко е ОК.
Продаваме го за 4млн.+15% и по-малък шанс за титла и изведнъж ебаси и проблемът :o :shock: . WTF?

Като човек, който не е част и не е близък до тея фракции започвам да си мисля, че зад тях стоят някакви трети интереси, които не са в полза на клуба.
Последна промяна от bubka на 16 фев 2021 14:54, променено общо 1 път.
[offtopic][wrapimg=]http://cdn.makeagif.com/media/3-15-2014/9rWODJ.gif[/wrapimg][/offtopic]

Вълчан
Мнения: 4326
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот Вълчан » 16 фев 2021 14:51

Винаги сте имали силен център нападател. Все ги продавате и все някои добър кацва на стадиона. Защо е този рев за такава хубава сума...

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6782
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна) НОВА АНКЕТА

Мнениеот soilwork » 16 фев 2021 14:57

На Микренския врътките.....знае се че отдавна има проблеми. Не му е останало много и се опитва да извива ръце. Този път няма да го огрее. И ние няма да възкръснем за втори път. Ще гледаме английски футбол. В живота има много по важни неща от Литекс, джуджето и пародията български футбол


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта