Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

CSKArforever
Мнения: 248
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот CSKArforever » 21 дек 2020 23:50

Никога няма да имаме успехи, ако си разпродаваме добрите играчи всеки полусезон. Не ме интересува джоба на Ганчев, интересува ме единствено ЦСКА да върви напред.
Само за Антов може да се направи компромис,защото е млад българин и в нашето селско първенство няма как да се развие повече, Но за играчи като Мазику,Юга и Тиаго съм абсолютно против да бъдат продавани, било то и за добри пари (които така или иначе няма да бъдат вложени в селекция).
Смятам,че за първи път от доста време имаме добри играчи и треньор, но ако продължим старата традиция на "отбор сергия",в недалечното бъдеще ще вземем прякора на онези, които наричаме "вечно вторите", ще си цъкаме вечно в новото турнирче на Уефа за бедняци, а Домуса ще спечели 20 поредни...
Интересно ми е догодина по това време колко от сегашните играчи ще са все още в отбора.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот k_oleto » 22 дек 2020 09:28

ако не продадем никой и станем шампиони - ще се пише: Трябва да атакуваме групи на ШЛ - никакво продаване.

Мисля, че ако се отвори възможност, трябва да продадем Антов. Ако не го направим, рискуваме да го превърнем в посредставен български футболист.
Към момента, неговата липса ще се усети най-малко.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13849
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот Red_Neck » 22 дек 2020 09:43

Те футболистите щото са крепостни селяни на Джуджи ... ;)
Каранга го задържа един полусезон пряко волята му, ..... после нямаше мърдане;
Подобна беше ситуацията с Десподов.
Недялков и Малинката също поискаха да поритат зад граница за бял хляб.
Бикел беше с изтичащ договор лятото и Джуджи го разкеши точно преди СЗО да обяви Пандемия, като му взе доволно пара.
За кои други говорим?
Мауридес? Евандро? Джеси?

Според мен, за Антов е по-добре да остане още поне година. Има какво да научи от Акрапа и има доволно мегдан за развитие. На тази позиция му е рано да скача в дълбокото.
На Алито и Мазику ако зад граница им предложат 2-3 пъти по-високи заплати, могат да бъдат задържани до края на сезона, но няма как да бъдат спрени. Просто такива са реалностите.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

goshev
Мнения: 1577
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот goshev » 22 дек 2020 22:23

Трябва да си намерим приличен ЦН, футбола се играе на голове.Алито е 2 класи под Мауридес и 3 под Каранга.Вече ни струва една възможна титла, сега губим втора възможна заради невероятните му голмайсторски умения.

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот trokadero_ » 23 дек 2020 08:58

Задължително трябва да остане Соу. Стига вече с продажбите , време е за надграждане.
Един класен нападател се иска да се намери , наистина добър, както и още 1-2 добри и класни футболиста и отбора ще стане много добре.
Надявам се , че вече са в преговори с бъдещите играчи и да пристигнат по-рано с цел адаптация.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13849
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот Red_Neck » 23 дек 2020 09:57

За стила на Акрапа задължително ни трябва поне един чисто дефанзивен халф от класата на Бикел - бърз, подвижен и с много енергия, който да отнема топката чисто (иначе щях да предложа да върнем Малинката :) ). Санкарето с неговото скатаване и подтичване опредлено не става!;
Трябва ни и един плеймейкър, който да е алтернатива на Тиаго и който ефективно да помага при висока преса. За мен Тиаго ни е един от най-можещите футболисти, но видяхме преди 2 сезона какво стана с формата му, когато остана без реална конкуренция. Санкарето и за тук не става, защото когато се налага да се пресира, той в най-добрия случай само маркира.;
Ако не продадем "неможача" бачо Али, трябва да се помисли и за един тежък нападател, .... Ахмеда не става за титуляр на тази позиция, не и в ЦСКА.;
Синклер и Йомов (донякъде, макар напоследък да започна да ме дразни егоизма му) са ОК за леки нападатели. Имам много големи очаквания от Синклер, защото е очевидно, че има качества. Предполагам, че е с най-високата заплата в отбора (заедно със Санкарето) и за сега не мисля, че по някакъв начин я оправдава.

Остава да видим как ще процедира Акрапа с хората, които не се вписват в схемата му за игра.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
cskarcheto92
Мнения: 1138
Регистриран на: 22 дек 2009 22:52
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот cskarcheto92 » 23 дек 2020 15:04

goshev написа:Трябва да си намерим приличен ЦН, футбола се играе на голове.Алито е 2 класи под Мауридес и 3 под Каранга.Вече ни струва една възможна титла, сега губим втора възможна заради невероятните му голмайсторски умения.

Това не мога да повярвам, че го виждам. Съгласен съм, че Каранга е може би по - класен от Соу, но не е баш 3 класи. Дори са играта и на двамата ми е доста сходна. И двамата пресират и тичат цял мач. И Соу и Каранга умеят и да подават топки и единствено по-големия процент успеваемост на завършени атаки прави Каранга по-добър. Мауридес също правеше много пропуски и не бе от най - долюбваните играчи.
Моето мнение е, че Соу трябва да остане до края на сезона, а после вече да бъде трансфериран за хубава сума. Усеща се липсата му, когато не играе ( срещу Етър в Търново). Вижда се , че при Акрапа започна да бележи по-често. Ако успеем да намерим играч с характеристика като неговата, да пресират и мачкат 90 мин. няма да има кой да ни спре.
Относно Антов, аз съм за неговата продажба. Колкото по-рано излезе толкова по-добре за неговото развитие. Естествено ако бъде пласиран в Италия/Германия/Англия. Честно казано ми се иска слуховете за Арсенал да са верни. В това момче има много хляб и вярвам, че стъпка по стъпка ще успее дори в отбор от ранга на Арсенал или пък Рома.
[wrapimg=]https://media.giphy.com/media/TgL7lPFfyAFITuszOA/giphy.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10169
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот шивача » 23 дек 2020 16:15

За мен Соу е по-комплексен играч от Каранга. За кюфтето Мауридес няма смисъл да го коментирам. Доказателство в моя полза ще е бъдещата трансферна сума, дестинацията и последвалите му изяви в бъдещия нов отбор на Соу. Антов е за италия! Навремето в темата за Десподов казах, че е тип играч за бундеслигата или испания, но не и за италия. а Антов в англия няма да успее, колкото и да го харесвам, не е за този стил на игра.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот HardWork » 24 дек 2020 12:00

Играчите които задължително трябва да останат са: Мазику, Матей, Антов, Вион, Юга, Тиаго, Синклеар, Йомов и Соу. Това е ядрото около което трябва да градим отбор.
Към тези бих добавил Занев, но не трябва да забравяме, че скоро става на 36 и няма как дългосрочно да се разчита на него.
Аз лично бих оставил в отбора Турицов, Митков, Гълъбов, Жеферсон, Бусато и Енрике. Бусато не е лош вратар, но трябва да работи върху концентрацията си и комуникацията със защитата. Жеферсон няма слаб мач като дефанзивен халф, това мисля всички го виждат! Енрике може да бъде много полезен със скоростта и техниката си, единствено трябва да подобри завършващия удар.
Турицов и Митков имат потенциал и могат да бъдат доста добри алтернативи на Вион и Мазику, просто трябва да се поработи малко с тях. Митков трябва да подобри дефазивните си функции, а Турицов дрибъла, центрирането и завършващия удар.
Гълъбов има необходимите качества да бъде алтернатива на Матей и Антов, просто трябва да си играе централен защитник и да не припарва до фланговете.

Кери, Санкаре, Кейта и Пеняранда може да ги пускаме да си ходят според мен. Те няма да играят важна роля в дългосрочен план и е само въпрос на време да си бият камшиците.
Тони Йорданов и Ахмедов са ми симпатични, но за сега не могат да се докажат. Може би е добре да пуснем единия под наем, другия да остане да търка пейката.

Трябва да се вземат добър централен защитник, дефанзивен халф, плеймейкър и един качествен централен нападател.
За пейката може да върнем от наем Бауренски и Християн Петров от Литекс. Виждам, че и двамата са твърди титуляри там. Така ще имаме 4 типични дефанзвни халфа, а и момчетата ще могат да се учат от шефа (Юга).

Иначе от родните таланти само Преслав Боруков ми харесва, но той е г****** и не вярвам да дойде при нас.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10169
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Зимен трансферен прозорец и контроли 2020/2021

Мнениеот шивача » 25 дек 2020 11:50

Честита Коледа! Дай Боже оттук-нататък Господ да е с нас и Благослови всички нас, семействата ни и любимия отбор! Амин!
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта