КУПА НА БЪЛГАРИЯ 1/16 /Ботев Ихтиман - ЦСКА/ 14.11.2020 г./ 15:45 ч. /

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
THE_ALIEN
Мнения: 489
Регистриран на: 30 юли 2016 07:44
Контакти:

КУПА НА БЪЛГАРИЯ 1/16 /Ботев Ихтиман - ЦСКА/ 14.11.2020 г./ 15:45 ч. /

Мнениеот THE_ALIEN » 14 ное 2020 17:05

По-добре късно, отколкото никога :)

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 1/16 /Ботев Ихтиман - ЦСКА/ 14.11.2020 г./ 15:45 ч. /

Мнениеот doktora25 » 15 ное 2020 10:56

Мачът ми беше безразличен от гледна точка кой ще бие, как ще бие, каква игра ще покажат отборите и как ще се представи Бруно Акрапович при дебюта си. Чаках го обаче с нетърпение няколко дни и му се насладих от първата до последната минута, и не само аз, ами и немалко мои познати, привърженици на различни клубове, но най-вече аз. И причината мисля че е ясна - да зърна за пръв път от много време приказно красивата планинска самодива, мой неосъществен блян и жена-мечта - Хрисито Гутева. Ръководи авторитетно, добронамерено, способствайки за бързината и качеството на играта, почти нямаше спорове с нея и дискусионни ситуации и бе напълно незабележима на терена в преносния смисъл на думата и точно обратното в прекия. И най-добрият ВАР-рефер можеше да ѝ завиди.

Стоичков, Коце, защо така бе, човек? Давай ѝ наряди в А група! Ще ги сложи повечето на малкия си пръст. Трябва да я гледаме след някоя друга година да свири суперкупата на Европа, най-малко, а без тези наряди просто трудно ще стане. И вие от БНТ, мислете му догодина на европейското. Откакто махнахте Манченко няма и следа от нея по студията. После и Кедъра изгонихте. Само навъсения Ангел Славков гледаме и още един-двама. Срамота е това. В Илиян Енев ми е надеждата, той е мой човек и дано направи нещо по въпроса.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

4x4
Мнения: 1479
Регистриран на: 23 май 2014 00:57
Контакти:

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 1/16 /Ботев Ихтиман - ЦСКА/ 14.11.2020 г./ 15:45 ч. /

Мнениеот 4x4 » 16 ное 2020 00:52

Радвам се че си проследил мача с интерес и много поздрави на твоите познати и приятели. Надявам се да се вслушат в думите ти. И пиши пак. До скоро!
CSKA SOFIA - THE EUROCHAMPIONS KILLER

Потребителски аватар
THE_ALIEN
Мнения: 489
Регистриран на: 30 юли 2016 07:44
Контакти:

Re: КУПА НА БЪЛГАРИЯ 1/16 /Ботев Ихтиман - ЦСКА/ 14.11.2020 г./ 15:45 ч. /

Мнениеот THE_ALIEN » 16 ное 2020 01:04

Ех тази, Хриси :oops: ! На кого ли не е блян :oops: ! Требе да й направим фен тема :oops: ! В интерес на истината се справи с мача! Беше на ниво! Да й дадат наряди за А трупа, ама как да стане това, братче! За там не им трябват честни и коректни съдии! Все трябва така да ръководиш, че да не се разсърдят силните на деня! А това в повечето случаи не граничи с обективното съдийство!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта