29 кръг/Локомотив Пловдив-ЦСКА/ 09.07.2020 / 20:30 ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

goshev
Мнения: 1577
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: 29 кръг/Локомотив Пловдив-ЦСКА/ 09.07.2020 / 20:30 ч.

Мнениеот goshev » 09 юли 2020 23:35

Mitata написа:Изглежда Белчев бе наредил защитата да извежда топката с много пасове. Акрапович като добър треньор знаещ, че сме зле с пасовете, бе наредил плътна преса във възможно най-предни позиции. Видя се, че защитата ни не умее да се справя в такива ситуации, във всяка една ситуация висяхме на косъм. Не знам защо в хода на мача Белчев не промени тази тактика.

Без Турицов защитата ни действа прекалено неуверено, а и десният фланг на атаката ни куца. Евандро и Енрике ще ме прощават, но не са за ЦСКА. Само със спорадични проблясъци не знам как заслужават доверието на треньорите ни. И ако в Енрике има мъничко футбол, Евандро освен удар от далечна дистанция май друго няма, нито пас, нито поглед върху играта, а най-много му куца "бразилската техника".

Единствено Каранга беше преброител на отсечените дървета, другите ни бразилци са си обикновени дървосекачи(за португалците важи същото).

goshev
Мнения: 1577
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: 29 кръг/Локомотив Пловдив-ЦСКА/ 09.07.2020 / 20:30 ч.

Мнениеот goshev » 09 юли 2020 23:37

Mitata написа:За ситуацията с отменения гол. Засада нямаше, но след като страничният вдигна флага и се чу свирката на рефера, защитата на ЦСКА спря да играе. Ако играта не беше прекратена съвсем не е ясно дали щеше да се стигне до гол.

Гол няма, но можеше да има жълт картон за игра с топката след сигнала на съдията.

Mitata
Мнения: 6665
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: 29 кръг/Локомотив Пловдив-ЦСКА/ 09.07.2020 / 20:30 ч.

Мнениеот Mitata » 09 юли 2020 23:42

goshev написа:
Mitata написа:Изглежда Белчев бе наредил защитата да извежда топката с много пасове. Акрапович като добър треньор знаещ, че сме зле с пасовете, бе наредил плътна преса във възможно най-предни позиции. Видя се, че защитата ни не умее да се справя в такива ситуации, във всяка една ситуация висяхме на косъм. Не знам защо в хода на мача Белчев не промени тази тактика.

Без Турицов защитата ни действа прекалено неуверено, а и десният фланг на атаката ни куца. Евандро и Енрике ще ме прощават, но не са за ЦСКА. Само със спорадични проблясъци не знам как заслужават доверието на треньорите ни. И ако в Енрике има мъничко футбол, Евандро освен удар от далечна дистанция май друго няма, нито пас, нито поглед върху играта, а най-много му куца "бразилската техника".

Единствено Каранга беше преброител на отсечените дървета, другите ни бразилци са си обикновени дървосекачи(за португалците важи същото).


Каранга си беше супер. Другите ни бразилци са "хвани единия, удари другия".
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3986
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: 29 кръг/Локомотив Пловдив-ЦСКА/ 09.07.2020 / 20:30 ч.

Мнениеот djd » 09 юли 2020 23:49

Честита победа, макар и измъчена!
Дузпата си е дузпа, колкото и Еди да се опитваше да ни убеди в противното.
Засадата може би е свирена на играча на Локо, който е зад линията, ако съдията е преценил, че все пак влияе на играта.

MarianDimitrov
Мнения: 342
Регистриран на: 28 апр 2018 17:14
Контакти:

Re: 29 кръг/Локомотив Пловдив-ЦСКА/ 09.07.2020 / 20:30 ч.

Мнениеот MarianDimitrov » 10 юли 2020 07:23

С тази игра, такава победа не ме кефи нещо. Да, 3 точки, ок. Соу, докато не влезе Ахмедов, си беше стария ялов Соу. Не е за връх на атаката. На Белчев явно му е ясно, но защо не започна в самото начало с тази схема а трябваше да се издъним и да ни поведат и тогава да влиза в час !?
Велик ЦСКА !

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: 29 кръг/Локомотив Пловдив-ЦСКА/ 09.07.2020 / 20:30 ч.

Мнениеот trokadero_ » 10 юли 2020 08:39

Честита победа и добри 3 точки. ;)

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: 29 кръг/Локомотив Пловдив-ЦСКА/ 09.07.2020 / 20:30 ч.

Мнениеот Old_death » 10 юли 2020 10:21

Mitata написа:Много бездарна игра показахме, сякаш нямахме желание да спечелим.
Още през първото полувреме беше ясно, че не след дълго ще направим грешка в защита при тия безидейни и бездарни разигравания с вратаря.

Поредния мач, който играем с осакътен състав благодарение на съдиите, а може и да прибавиш умората.
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: 29 кръг/Локомотив Пловдив-ЦСКА/ 09.07.2020 / 20:30 ч.

Мнениеот Old_death » 10 юли 2020 10:22

veni__85 написа:
CaptainBertorelli написа:Локото ни играха на кръв и сополи. Дано играят по същия начин и срещу подуенци в неделя. А дано, ама надали...

Дано им отменят и същия гол, както срещу вас.

Дано им дадат гол от засада, както в предишния ни мач за първенството на Лаута!
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3986
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: 29 кръг/Локомотив Пловдив-ЦСКА/ 09.07.2020 / 20:30 ч.

Мнениеот djd » 10 юли 2020 11:03

MarianDimitrov написа:С тази игра, такава победа не ме кефи нещо. Да, 3 точки, ок. Соу, докато не влезе Ахмедов, си беше стария ялов Соу. Не е за връх на атаката. На Белчев явно му е ясно, но защо не започна в самото начало с тази схема а трябваше да се издъним и да ни поведат и тогава да влиза в час !?

Очевидно е, че при наличие на втори нападател, Соу се чувства много по-добре, тъй като вече не му се налага да се бори с цялата защита. Преди да влезе Ахмедов, нямаше кой знае какви ситуации, в които Соу да бъде изведен на удобна позиция.
Иначе на мен също не ми харесва, че пропуска повечето положения.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3831
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: 29 кръг/Локомотив Пловдив-ЦСКА/ 09.07.2020 / 20:30 ч.

Мнениеот ivo55 » 10 юли 2020 13:53

Ужасно слаб мач, типичен за лицето от Хасково.
99% от пасовете бяха пред и в нашето наказателно поле, което е сбърканата представа за "модерен" футбол на ученика на Мъри Стоилов. При предния му престой имаме безброй допуснати голове, провалени мачове и изпуснати точки заради традиционната за Белчев грешка в подавания между вратаря и последния защитник. Нещо каато тики-така на Барселона. Варианта при нас бих го нарекъл куку-руку на Белчев. Едните го практикуват в наказателното поле на противника, нашия вариант се практикува в нашето наказателно. Ще си замине след куп такива издънки около Нова година, когато всеки ден ще четем, че направилия чудеса Йорданеску младши ще се връща на Армията и Стойчо Стоилов е намерил и в ЦСКА се чакат 7-8 нов снажни чернокожи момчета от известни западни отбори, в които ... не са играли поне от около година /контузени, проблемни, некадърни/. Поменете ми думата. Ще има 1-2ма /статистическа грешка/, които неизбежно все пак ще имат и някакви качества и като Пинто ще редуват един горе долу добър мач с 5-6 откровено слаби. Ама ще има за клипчета, които да се пращат в Китай и да се търси бърза препродажба с поне 1/2 милион долара далаверка. А изцяло некадърните ще си стоят 2-3 години, докато им изтекат договорите.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Aronaks, Reckless и 17 госта