Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
redhooligan
Мнения: 1178
Регистриран на: 11 апр 2013 18:37
Skype: Какво е това животно?
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот redhooligan » 23 окт 2019 13:44

zieek91 написа:Изображение


Новината е чудесна. Дано спазят сроковете и 2021г. всичко да е готово. Аремйската общност заслужава един прекрасен стадион, който да отговаря на всички изисквания на FIFA и UEFA .
ОЩЕ ОТ ДЕТЕ ЗАПАЛИ МОЕТО СЪРЦЕ, ВИНАГИ ЩЕ БЪДА ВЕРЕН, АЗ ОБИЧАМ ЦСКА!

WPWW
Мнения: 891
Регистриран на: 30 дек 2009 12:37
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот WPWW » 23 окт 2019 13:48

redhooligan написа:
WPWW написа:Арда, Дунав, Лудогорец, сега и вашите се поклониха на Боко. В една нормална държава нещата се случват когато са законни по установен ред, у нас се чака намесата на премиера, който отговаря за всичко като някакъв феодал. Срам.


[offtopic]Къде пропускаш любимия си отбор? Или те е срам да напишеш, че първо вие се поклонихте на Бойко и вашият нашионален фен клуб пускаше декларации и тем подобни глупости да се гласува за Тиквата. Така,че поговорката: крадецът вика, дръжте крадецът е напълно вярна в този случай![/offtopic]


[offtopic]Декларацията тогава я пусна НКП, а не клуба. Никой нормален левскар не подкрепя платените от НКП. Не знам доколко Божков е независим, но май е единственият бизнесмен, който публично не се е подмазвал на Борисов.[/offtopic]

phd
Мнения: 1058
Регистриран на: 29 дек 2008 12:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот phd » 23 окт 2019 14:35

peliforewer написа:
phd написа:Айде честито!
Сега малко юридически врътки и промени на закони, за да се резне част от парка, и готово.
Нямам никакво съмнение, че ГГ ще се справи с това с лекота, така че имате всички основания за празнуване.
И умната на изборите, тези и следващите, че без сегашната шайка няма да е толкова лесно и пак ще има световна конспирация :)

[offtopic]Само вие не говорете за избори и подкрепа от властта, Божков дойде в Левски от любов към клуба ли,поне от кумова срама да беше ви стъпал на един мач.[/offtopic]


[offtopic]Да не говорим?!? Ти прекалено много си живял във времената, когато се забраняваше говоренето. Носталгия, а? :twisted:
Че Божков е спуснат отгоре, и Русев, както и в още не знам колко клуба властта набута "бизнесмени" като част от таксата спокойствие и от феодалното разпарчетосване – ми то е ясно. Ама това каква общо има?[/offtopic]Темата е съвсем друга, не бягай от нея, ми си се радвай. Само изтъквам - в парка по сегашното законодателство няма как да се направи стадион, който да отговаря на стандартите. То даже не би трябвало друго превозно средство, освен велосипед и тротинетка, да влизат на това място, смятай.....
Затова сега следва нагаждане на законите към потребностите на вашия началник. Той знае как :mrgreen:

peliforewer
Мнения: 9750
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 23 окт 2019 14:38

WPWW написа:
redhooligan написа:
WPWW написа:Арда, Дунав, Лудогорец, сега и вашите се поклониха на Боко. В една нормална държава нещата се случват когато са законни по установен ред, у нас се чака намесата на премиера, който отговаря за всичко като някакъв феодал. Срам.


[offtopic]Къде пропускаш любимия си отбор? Или те е срам да напишеш, че първо вие се поклонихте на Бойко и вашият нашионален фен клуб пускаше декларации и тем подобни глупости да се гласува за Тиквата. Така,че поговорката: крадецът вика, дръжте крадецът е напълно вярна в този случай![/offtopic]


[offtopic]Декларацията тогава я пусна НКП, а не клуба. Никой нормален левскар не подкрепя платените от НКП. Не знам доколко Божков е независим, но май е единственият бизнесмен, който публично не се е подмазвал на Борисов.[/offtopic]

[offtopic]Божков не му се подмазва само дето прие едно предложение на което не може да откаже,да издържа Левски. Тези които според теб се подмазват искат пари,а Божков плаща пари макар и да не гори от желание.А като говорим за подмазване не пропускайте агентите Батков и Г.Марков те са класици в този жанр.[/offtopic]
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

peliforewer
Мнения: 9750
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 23 окт 2019 14:56

phd написа:
peliforewer написа:
phd написа:Айде честито!
Сега малко юридически врътки и промени на закони, за да се резне част от парка, и готово.
Нямам никакво съмнение, че ГГ ще се справи с това с лекота, така че имате всички основания за празнуване.
И умната на изборите, тези и следващите, че без сегашната шайка няма да е толкова лесно и пак ще има световна конспирация :)

[offtopic]Само вие не говорете за избори и подкрепа от властта, Божков дойде в Левски от любов към клуба ли,поне от кумова срама да беше ви стъпал на един мач.[/offtopic]


[offtopic]Да не говорим?!? Ти прекалено много си живял във времената, когато се забраняваше говоренето. Носталгия, а? :twisted:
Че Божков е спуснат отгоре, и Русев, както и в още не знам колко клуба властта набута "бизнесмени" като част от таксата спокойствие и от феодалното разпарчетосване – ми то е ясно. Ама това каква общо има?[/offtopic] Темата е съвсем друга, не бягай от нея, ми си се радвай. Само изтъквам - в парка по сегашното законодателство няма как да се направи стадион, който да отговаря на стандартите. То даже не би трябвало друго превозно средство, освен велосипед и тротинетка, да влизат на това място, смятай.....
Затова сега следва нагаждане на законите към потребностите на вашия началник. Той знае как :mrgreen:

Извади точно кои закони ще нарушат от ЦСКА ако си реновират стадиона, не ваши пожелания,а нормативни актове. Защо никой от вас не обели дума за намеренията на Общината да възстанови мисля че беше метереологичното училище в парка, но като опря до Армията заронихте крокодилски сълзи. Аз не ти забранявам да пишеш,само ти напомням че докато се правиш на интересен и иронизираш е хубаво да погледнеш и във вашата градинка.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

SLAP
Мнения: 299
Регистриран на: 08 дек 2017 21:39
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот SLAP » 23 окт 2019 15:12

Гледам от ЦСКА благодарили на мафията за съдействеито. Ей така предизборно :lol:
Мафията губи София квото и да стане, такива манипулации вече на вървят.
Децата ни са по-важни от тоалетните на Армията!

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3829
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ivo55 » 23 окт 2019 15:19

А дано след година и половина имаме нов, модерен и красив стадион.
Ще съм сред първите закупили абонаментна карта! Без значение представянето на отбора към момента. ако не ми харесва, няма да ходя да ги гледам, но карта ще имам за цялата година!

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23899
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот delqnski47 » 23 окт 2019 15:25

JackPackage написа:
delqnski47 написа:СРАМ!!!Вън селското ръководство.Искам масови оставки :!: :idea:

Стойкас Стоилкас да векува!!! :!: :!: :!:

А дано :!: :idea:
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот W84me » 23 окт 2019 16:07

Харесвате ми, нова причина да увековечите Ганчев там.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Dust
Мнения: 8417
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Dust » 23 окт 2019 16:31

peliforewer написа:
Dust написа:.

Какво правим сега,трием следите :), сега ако имаш достойнство трябва да се покриеш за известно време, а не да си триеш простотиите. .

Не, нищо не трия и не се съм мишок, вместо цитиране съм натиснал редактиране, а съдържанието на поста от снощи е, че днес нищо няма да бъде учредявано, тъй като вчера го нямаше в обявения дневен ред.

Та невиждам, от какво трябва да се крия или прикривам, това го правят мишлетата, но пък и черновитските свидели тук във форума са железни.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта