Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2736
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот HardWork » 14 окт 2019 21:38

ivo55 написа:На двамата колеги от Слугинажа да им припомня, че след 89г. няма друго ръковдство, което да е получило такъв огромен кредит с доверие.
Никой не е тръгнал да гони собствениците, 100 пъти ви се каза. Но феновете сме недовлни от начина, по който се изгражда 1-ия отбор и от мениджърския екип под Ганчев. Тия безчет директорчета, консултанти, скаути и каив ли не още квазидлъжности, се провалиха! 4 години глупости! Искаме това да спре категорично! Най-вече влаченето на някакви безработни мижитурки от чужбина , коит играчт един мач, после 5 мача се лигавят. Мен лично даже не ми е толкова важно дали го правят анрочно или просто се касае за липса на характер и мотивация. Все тая! Не стават за ЦСКА! Целия модел с тия мижитурки и неопитни треньорчета-бушони се доказа като глупав.

Кои играчи визираш? Енрике, Бикел? След Недялков Мазику е най - добрият ляв бек в България. Кои са точно безработните мижитурки? И ако не играят какъв ти е проблема? Ти ли им плащаш заплатата? Тиаго, Пинто, Евандро, Албентоса, кой точно е безработна мижитурка? Един посредствен българин като Неделев струва 5 пъти повече от Евандро, Бикел, Албентоса и Мазику заедно! Тия директорчета са си проблем на Гришата. Ами ако имаше само един директор, а резултатите бяха същите кой щеше да ти е виновен? Лудогорец с неопитен треньор гази ЦСКА Москва с 5:1! Крушчич още не ни е водил в един официален мач, но вие оревахте цялата вселена. Иначе кой са точно тези "неопитни треньорчета-бушони"? Люпко, Любо Пенев? Излагаш се!

peliforewer
Мнения: 9767
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 14 окт 2019 21:39

ivo55 написа:На двамата колеги от Слугинажа да им припомня, че след 89г. няма друго ръковдство, което да е получило такъв огромен кредит с доверие.
Никой не е тръгнал да гони собствениците, 100 пъти ви се каза. Но феновете сме недовлни от начина, по който се изгражда 1-ия отбор и от мениджърския екип под Ганчев. Тия безчет директорчета, консултанти, скаути и каив ли не още квазидлъжности, се провалиха! 4 години глупости! Искаме това да спре категорично! Най-вече влаченето на някакви безработни мижитурки от чужбина , коит играчт един мач, после 5 мача се лигавят. Мен лично даже не ми е толкова важно дали го правят анрочно или просто се касае за липса на характер и мотивация. Все тая! Не стават за ЦСКА! Целия модел с тия мижитурки и неопитни треньорчета-бушони се доказа като глупав.

Кои сте тези фенове,двама-трима анонимници и обичайните левскари,влез във Фейсбук и коментирай с името и образа си при феновете на ЦСКА,тези неща за които написа десетки коментари аз съм ги написал тук един-два пъти без да обидя никого и без да се правя жертва на Ганчев.Искаш квалитетни футболисти и треньори,ако тези 8 млн.лв. вместо за емблема бяха дадени за трансфери можеше и да дойдат по-добри футболисти от сегашните,но болшинството фенове искахме емблемата и Ганчев ни я подари,колкото до треньорите явно не си разбрал че сериозни имена още като чуят за България и са отказали на ЦСКА,това потвърди и Балъков който е помагал при преговорите.Да не забравяме че най-лесно се броят и харчат чужди пари,във фейсбук имаше допитване колко от коментиращите са дали пари за акции по времето на Томов,продължавам въпроса критикуващите Ганчев колко пари са дали за ЦСКА.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3831
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот ivo55 » 14 окт 2019 22:13

Забравих, че за живеещите в паралената слугинажна вселена трибуните са пълни, а играчите ни са най-добрите у целио свет. Вече станахте за подигравка.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10170
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот шивача » 14 окт 2019 22:18

за мен най-виновен е именно джуджето и син му. Дори многото директори да искат нещо трябва да чакат Ганчеви какво ще решат. А относно футболистите, че отказвали да играят в Бг, явно Лудогорец играе в друга държава :) Просто Домусчиев влага много пари и има нужния интелект, за да успява, докато нашите са си на.....ще ви го спестя. Тук-там имаме по някой сполочлив трансфер и на мига биван продаден(Каранга Мауридес). Така правят малките отбори, докато Лудогорец си задържа основните футболисти за по няколко години и гради отбор, който печели от влизането в групите на уефа. Естествено лизачите ще отричат всичко, но ФАКТ е, че в цялата история на ЦСКА не сме имали по-слабо ръководство :!: Сега на срещата очаквам джудже пак да изхитрува, намеквайки , че ще се оттегли и да сплаши феновете. Но за мен най-доброто , което може да ни се случи, е схемаджията да напусне към Ловеч!
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

peliforewer
Мнения: 9767
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 14 окт 2019 22:38

шивача написа:за мен най-виновен е именно джуджето и син му. Дори многото директори да искат нещо трябва да чакат Ганчеви какво ще решат. А относно футболистите, че отказвали да играят в Бг, явно Лудогорец играе в друга държава :) Просто Домусчиев влага много пари и има нужния интелект, за да успява, докато нашите са си на.....ще ви го спестя. Тук-там имаме по някой сполочлив трансфер и на мига биван продаден(Каранга Мауридес). Така правят малките отбори, докато Лудогорец си задържа основните футболисти за по няколко години и гради отбор, който печели от влизането в групите на уефа. Естествено лизачите ще отричат всичко, но ФАКТ е, че в цялата история на ЦСКА не сме имали по-слабо ръководство :!: Сега на срещата очаквам джудже пак да изхитрува, намеквайки , че ще се оттегли и да сплаши феновете. Но за мен най-доброто , което може да ни се случи, е схемаджията да напусне към Ловеч!

След като схемаджията напусне ти ли ще поемеш ЦСКА,големи разбирачи сте по форумите.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10170
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот шивача » 14 окт 2019 22:55

peliforewer написа:
шивача написа:за мен най-виновен е именно джуджето и син му. Дори многото директори да искат нещо трябва да чакат Ганчеви какво ще решат. А относно футболистите, че отказвали да играят в Бг, явно Лудогорец играе в друга държава :) Просто Домусчиев влага много пари и има нужния интелект, за да успява, докато нашите са си на.....ще ви го спестя. Тук-там имаме по някой сполочлив трансфер и на мига биван продаден(Каранга Мауридес). Така правят малките отбори, докато Лудогорец си задържа основните футболисти за по няколко години и гради отбор, който печели от влизането в групите на уефа. Естествено лизачите ще отричат всичко, но ФАКТ е, че в цялата история на ЦСКА не сме имали по-слабо ръководство :!: Сега на срещата очаквам джудже пак да изхитрува, намеквайки , че ще се оттегли и да сплаши феновете. Но за мен най-доброто , което може да ни се случи, е схемаджията да напусне към Ловеч!

След като схемаджията напусне ти ли ще поемеш ЦСКА,големи разбирачи сте по форумите.

Няма да съм аз, нямам такива възможности, за мое съжаление. Вероятно ще настане потоп, щото само джудже ни обича и няма да има кой да дава пари :lol: Чак изпитвам страх да ни остави на произвола на съдбата. Нека му направим един паметник, да му се подмажем, пък и с неговия ръст няма да ни излезе много скъпо :?:
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14396
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот damyanov1963 » 14 окт 2019 23:12

peliforewer написа:
damyanov1963 написа:
peliforewer написа:
damyanov1963 написа:
HardWork написа:Крушчич е най - качествения треньор който сме имали последните 10 години. Вчера гледах много внимателно контролата с Пирин и за първи път видях отбор в България да играе с асиметрично 4-3-3! Тактиката очевидно беше направена според индивудалността на играчите. Пинто и Тиаго имаха доста свободни функции, което придаде съвсем различен облик на играта. От ляво играхме с уинг бек Мазику и Джеферсон като крило, което влизаше към средата когато Мазику тръгваше по фланга. От дясно Евандро действаше като външен нападател, а Стойчо си беше просто десен защитнкик. Позицията на Давидов беше фалшива девятка сновяща по целия фронт на атаката. Имаше доста брак, което е напълно нормално при положение, че играем с нова тактика и тежките физически натоварвания в предишните дни.
Крайно време беше да дойде треньор, който да е малко по - гъвкав и да се опита да нагоди тактиката към индивидуалните качества на играчите.
Със сигурност ще му трябва време да вкара идеите си, но според мен Крушчич е точния човек. Огромно предимство е и факта, че никой не очаква нищо от него.
Джарета ясно го каза! Треньор трябва да е някой амбициозен и перспективен треньор с лидерски качества, който познава местните нрави.
Ако Крушчич успее да овладее съблекалнята съм сигурен, че ще вземем купата и ще дадем сериозен отпор на Лудогорец.

За треньор, който до сега се е спотайвал в сянката на друг треньор не може да се каже, че има лидерски качества :idea: :idea:

За пореден път ни заливаш с футболният си интелект,какво значи спотайвал,Крушич идва в България като помощник-треньор,има добра футболна биография и скромна такава като треньор,най-нормалното нещо е да се ориентира с обстановката в България и при въэможност да си използва шанса.Не знам футболен корифей като теб как си е представял кариерата на Крушчич в ЦСКА ,ако ни обясниш ще ти бъдем благодарни,все пак ти си мозАк,а аз съм запетая която си позволи да ти каже че НЕДОСТИГНАТ е една дума,нормалната твоя реакция беше да ми благодариш и да си оправиш граматическата грешка,но тъй като ти си от друга порода ти е простено.

[offtopic]Интересно, как разбрахте, че помощник треньора ви е с лидерски качества - по резултатите при вас, или в предишния му отбор(ако съм пропуснал някоя запетая, поправи ме)?[/offtopic]

Не ни вкарвай думи които не сме казали,посочи къде фен на ЦСКА е написал че Крушчич има лидерски качества,единствено е цитирано изказване на италианският директор че на ЦСКА му трябва млад, амбициозен треньор с лидерски качества,твоите интерпретации са неуместни. Ако някой слушаше специалистите от Сухата река и Делиормана Моуриньо още щеше да е преводач на пенсионери в някой курорт.

[offtopic]Порови се ти в коментарите ви, че мен ме мързи.
Апропо - след запетаята и точката се слага интервал преди следващата дума, но аз не искам да ми благодариш, защото разбирам твоята порода.
А Моуриньо вече освен за гид на пенсионери по курортите май вече за друго не става :idea:
Беше ми приятно да беседвам с тебе, айде Наздраве ;)[/offtopic]
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

peliforewer
Мнения: 9767
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 14 окт 2019 23:13

шивача написа:
peliforewer написа:
шивача написа:за мен най-виновен е именно джуджето и син му. Дори многото директори да искат нещо трябва да чакат Ганчеви какво ще решат. А относно футболистите, че отказвали да играят в Бг, явно Лудогорец играе в друга държава :) Просто Домусчиев влага много пари и има нужния интелект, за да успява, докато нашите са си на.....ще ви го спестя. Тук-там имаме по някой сполочлив трансфер и на мига биван продаден(Каранга Мауридес). Така правят малките отбори, докато Лудогорец си задържа основните футболисти за по няколко години и гради отбор, който печели от влизането в групите на уефа. Естествено лизачите ще отричат всичко, но ФАКТ е, че в цялата история на ЦСКА не сме имали по-слабо ръководство :!: Сега на срещата очаквам джудже пак да изхитрува, намеквайки , че ще се оттегли и да сплаши феновете. Но за мен най-доброто , което може да ни се случи, е схемаджията да напусне към Ловеч!

След като схемаджията напусне ти ли ще поемеш ЦСКА,големи разбирачи сте по форумите.

Няма да съм аз, нямам такива възможности, за мое съжаление. Вероятно ще настане потоп, щото само джудже ни обича и няма да има кой да дава пари :lol: Чак изпитвам страх да ни остави на произвола на съдбата. Нека му направим един паметник, да му се подмажем, пък и с неговия ръст няма да ни излезе много скъпо :?:

Да мислиш за доброто на отбора си не значи че се подмазваш на собственика му,ако се яви по-сериозен човек с възможност да дава пари добре дошъл,но да говориш глупости без да мислиш какво ще стане с отбора ако остане без собственик и основен спонсор или желаеш да въведем на Армията на бял кон газдовци,гьоновци и коцевци с Найденов от Ефбет.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10170
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот шивача » 14 окт 2019 23:32

peliforewer написа:
шивача написа:
peliforewer написа:
шивача написа:за мен най-виновен е именно джуджето и син му. Дори многото директори да искат нещо трябва да чакат Ганчеви какво ще решат. А относно футболистите, че отказвали да играят в Бг, явно Лудогорец играе в друга държава :) Просто Домусчиев влага много пари и има нужния интелект, за да успява, докато нашите са си на.....ще ви го спестя. Тук-там имаме по някой сполочлив трансфер и на мига биван продаден(Каранга Мауридес). Така правят малките отбори, докато Лудогорец си задържа основните футболисти за по няколко години и гради отбор, който печели от влизането в групите на уефа. Естествено лизачите ще отричат всичко, но ФАКТ е, че в цялата история на ЦСКА не сме имали по-слабо ръководство :!: Сега на срещата очаквам джудже пак да изхитрува, намеквайки , че ще се оттегли и да сплаши феновете. Но за мен най-доброто , което може да ни се случи, е схемаджията да напусне към Ловеч!

След като схемаджията напусне ти ли ще поемеш ЦСКА,големи разбирачи сте по форумите.

Няма да съм аз, нямам такива възможности, за мое съжаление. Вероятно ще настане потоп, щото само джудже ни обича и няма да има кой да дава пари :lol: Чак изпитвам страх да ни остави на произвола на съдбата. Нека му направим един паметник, да му се подмажем, пък и с неговия ръст няма да ни излезе много скъпо :?:

Да мислиш за доброто на отбора си не значи че се подмазваш на собственика му,ако се яви по-сериозен човек с възможност да дава пари добре дошъл,но да говориш глупости без да мислиш какво ще стане с отбора ако остане без собственик и основен спонсор или желаеш да въведем на Армията на бял кон газдовци,гьоновци и коцевци с Найденов от Ефбет.

Ти така си го разбираш...караш на принципа сведена глава меч не я сече....аре малко по-смело го дайте...по-твоята глупава логика трябваше да треперим и на лупи и на титаните, щото кой ще дойде след тях....да си заминава, няма да ми липсва.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 14 окт 2019 23:54

Не мога да се начудя, колко бързо се забрави 2015 година, ще си помисли човек, че това е било някъде преди два-три века ... Още ми е съвсем свеж спомена с прословутата фраза ... "който трябва, знае..." Още ми е съвсем свеж спомена, как липсваха "многобройните" желаещи да се заемат със спасението на ЦСКА хора с възможности и накрая се появи само ЕДИН, единствен желаещ :idea: Да, в последствие по незнайни за мен причини се появи и още един, ама неговата попара вече я бяхме сърбали и масово си казахме : ... аааа, не, мерси !
Другото, което ме огорчава е, че навред по форуми или социални мрежи масово започна да се използват обидни или подигравателни епитети от ранга на ... "послушко" ... " лизач" ... "слугинаж"... "обелка" и т.н. между феновете на ЦСКА . Обикновено това се случва, когато използващия подобни епитети или определения, няма адекватни аргументи срещу своя опонент :oops: Изпада се в някакви крайности, вредни и в двете посоки, без да се води диалог, без да се влага мисъл в повечето случаи, обичайно стана да се цитират или повтарят някакви заучени фрази и обобщения, които в доста от случаите са далеч от действителното положение .... За пореден път се заформят два лагера и нито едните, нито другите желаят да чуят отсрещната страна ... а най простата житейска истина е, че истината винаги е някъде по средата ...
В последно време забелязвам и нещо друго, също толкова озадачаващо ... Постоянно изтъкване и хвалене на Ага-та от делиормана, като в много от случаите се дават примери, как си бил задържал звездите в отбора и някакви подобни, като в действителност никой от даващите примера не си е направил труда да проследи КОЛКО от звездите и голмайсторите му през годините отказаха да преподпишат и КОЛКО от тях си заминаха, като свободни агенти от "прехваления" ... Да, има някой и друг останал, има и някой друг с реализиран трансфер, ама да се правим на гръмнати и да пренебрегваме другите ... хайде няма нужда! Отделно, колко пъти се каза, че този човек въпреки НЕРЕАЛНО огромните пари, които налива в "проекта" си, реално не можа да го направи онова, което са ЦСКА и Левски за България ... ако ще и още 20 пъти подред да си купи шампионката титла пак ще е същото... ами няма как да си купиш любов и уважение ... всеки го знае ;)
В момента моето желание е да се продължи със стабилизацията на клуба, да продължи и да се довърши започнатото с бази и стадион, да се продължи с работата в ДЮШ, която вече почва лека-полека да дава положителен резултат и в бъдеще, клубът да не е зависим единствено и само от "бащицата" с дебелия портфейл, а по подобие на отбори, като Аякс или хайде да не се изхвърляме толкова, като отборите от западните ни съседи Сърбия и Хрватска да се захранва с играчи от ДЮШ и да продава за добри пари млади играчи на запад и така да се самоиздържа .... Иска се много работа, много търпение и най вече повече толерантност помежду ни, защото нас всички ни боли за ЦСКА ... казвам нас армейците, другите от други отбори не ме вълнува грам, какво мислят или желаят !
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта