Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот sin4ec » 19 сеп 2019 23:41

шивача написа:Синчец, всички ваши юноши накуп нямат и наполовината от успехите на Любо Пенев.

Не е точно така, но нейсе. Хубаво си се включил, че ми писна от .........., но форумът си отива. Почти няма с кой да размениш смислена приказка, вече даже няма и с кого да се псуваш-няма тръпка.
Затова и все по-рядко влизам тук.
Ееех, едно време какво беше... :)
Беше.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот sin4ec » 19 сеп 2019 23:50

baraba написа:Ами нали за това ти ги написах за да се СЕТИШ , че сред звездите и легендите на ЦСКА има МНОГО футболисти, които не са били деца на ЦСКА ... Също както и много от вашите звезди и легенди Жечев, Митков, Гьонин, Панов, Гайдарски, Цупето, Типеца Стоянов...! А Вальо Антов, Смоленски и Чорбаджийски също, като твоите Малинов и Турицов са играчи на ЦСКА от мъжкия отбор ;) Сещаш ли се ?

Не се сещам, бе, пичага! Школата ви и преди, и сега е пълен ташак. Сбироток от Лъвчета, Национал, ЦС, малки школи. Та даже и от Левски :shock: . Нищо не сте отгледали. И с тази постановка нищо няма да отгледате.
Успех!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Mitata
Мнения: 6661
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 19 сеп 2019 23:58

sin4ec написа:
шивача написа:Синчец, всички ваши юноши накуп нямат и наполовината от успехите на Любо Пенев.

Не е точно така, но нейсе. Хубаво си се включил, че ми писна от .........., но форумът си отива. Почти няма с кой да размениш смислена приказка, вече даже няма и с кого да се псуваш-няма тръпка.
Затова и все по-рядко влизам тук.
Ееех, едно време какво беше... :)
Беше.


Вие сте си виновни. Влизате тук и вместо за футбол почвате лакърдиите с Литекс. Как не ви писна? Все едно цесекарите да са във вашия форум да почнат лакърдиите за Динамо.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Mitata
Мнения: 6661
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 20 сеп 2019 00:06

sin4ec написа:
baraba написа:Ами нали за това ти ги написах за да се СЕТИШ , че сред звездите и легендите на ЦСКА има МНОГО футболисти, които не са били деца на ЦСКА ... Също както и много от вашите звезди и легенди Жечев, Митков, Гьонин, Панов, Гайдарски, Цупето, Типеца Стоянов...! А Вальо Антов, Смоленски и Чорбаджийски също, като твоите Малинов и Турицов са играчи на ЦСКА от мъжкия отбор ;) Сещаш ли се ?

Не се сещам, бе, пичага! Школата ви и преди, и сега е пълен ташак. Сбироток от Лъвчета, Национал, ЦС, малки школи. Та даже и от Левски :shock: . Нищо не сте отгледали. И с тази постановка нищо няма да отгледате.
Успех!


Целият ни футбол е в страшна криза. Щом не можем да се справяме с Черна Гора, Косово, Северна Ирландия и други подобни, картинката е ясна. Щом сред най-титулованите футболисти в националния са имена като това на Ивелин Попов, Сърмов, Божиков, нямаме никакви шансове. Но на вас ЦСКА винаги е трън в очите.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот sin4ec » 20 сеп 2019 00:11

Mitata написа:Вие сте си виновни. Влизате тук и вместо за футбол почвате лакърдиите с Литекс. Как не ви писна? Все едно цесекарите да са във вашия форум да почнат лакърдиите за Динамо.

Не, лакардиите с Литекс вие си ги избрахте и вие сте си виновни за тях. Случааите Динамо и Литекс са несравними като прецеденти, несравними във времена и политическа конюнктура.
Когато си избирахте пътя, трябва да сте били наясно за Литекс. И няма какво да мрънкате и да се оплаквате.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот sin4ec » 20 сеп 2019 00:15

Mitata написа:
Целият ни футбол е в страшна криза. Щом не можем да се справяме с Черна Гора, Косово, Северна Ирландия и други подобни, картинката е ясна. Щом сред най-титулованите футболисти в националния са имена като това на Ивелин Попов, Сърмов, Божиков, нямаме никакви шансове. Но на вас ЦСКА винаги е трън в очите.

Съгласен съм с теб. Не, никой не ми е трън в очите. Но искаш ли тази седмица, или другата да те заведа и да изгледаш няколко мача на малките набори? И да видиш какви уникални таланти имаме?
А това, че няма кой да работи с тези деца е друга тема.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 20 сеп 2019 00:27

sin4ec написа:
Mitata написа:Вие сте си виновни. Влизате тук и вместо за футбол почвате лакърдиите с Литекс. Как не ви писна? Все едно цесекарите да са във вашия форум да почнат лакърдиите за Динамо.

Не, лакардиите с Литекс вие си ги избрахте и вие сте си виновни за тях. Случааите Динамо и Литекс са несравними като прецеденти, несравними във времена и политическа конюнктура.
Когато си избирахте пътя, трябва да сте били наясно за Литекс. И няма какво да мрънкате и да се оплаквате.

Що реши, че някой е тръгнал да ги сравнява двата случая ? Естествено, че са несравними ... във нашия случай ползваме един лиценз и живота продължава и ЦСКА и Литекс си съществуват и играят , всичко е цветя и рози .... пука ми на мен другите какви лакърдии си развиват ..... Във вашия случай обаче имаме закриване ... изчезване ... отиване в небитието .... Ясно е , че вие никога няма да си признаете , но лично мен не ме вълнува дали си признавате или не , дали си викате на отбора Левски или не .... аз си гледам моя отбор и си го подкрепям или псувам, както дойде и се радвам от сърце, когато ви срещнем и ви бием , а вие си викайте, че сте паднали от когото си искате ... важното е че за мен сте паднали от моя отбор, от ЦСКА , а не от някой друг ;)
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот sin4ec » 20 сеп 2019 00:33

baraba написа:
sin4ec написа:
Mitata написа:Вие сте си виновни. Влизате тук и вместо за футбол почвате лакърдиите с Литекс. Как не ви писна? Все едно цесекарите да са във вашия форум да почнат лакърдиите за Динамо.

Не, лакардиите с Литекс вие си ги избрахте и вие сте си виновни за тях. Случааите Динамо и Литекс са несравними като прецеденти, несравними във времена и политическа конюнктура.
Когато си избирахте пътя, трябва да сте били наясно за Литекс. И няма какво да мрънкате и да се оплаквате.

Що реши, че някой е тръгнал да ги сравнява двата случая ? Естествено, че са несравними ... във нашия случай ползваме един лиценз и живота продължава и ЦСКА и Литекс си съществуват и играят , всичко е цветя и рози .... пука ми на мен другите какви лакърдии си развиват ..... Във вашия случай обаче имаме закриване ... изчезване ... отиване в небитието .... Ясно е , че вие никога няма да си признаете , но лично мен не ме вълнува дали си признавате или не , дали си викате на отбора Левски или не .... аз си гледам моя отбор и си го подкрепям или псувам, както дойде и се радвам от сърце, когато ви срещнем и ви бием , а вие си викайте, че сте паднали от когото си искате ... важното е че за мен сте паднали от моя отбор, не от някой друг ;)

То зарад такива като теб сте по 800 човека на мач. Но няма лошо, и 400 е добре за вас. Видя ли Лц пред 5 000 човека какво направи тази вечер? И схващаш ли колко си смешен с глупостите си тук?
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот baraba » 20 сеп 2019 00:38

sin4ec написа:
baraba написа:
sin4ec написа:
Mitata написа:Вие сте си виновни. Влизате тук и вместо за футбол почвате лакърдиите с Литекс. Как не ви писна? Все едно цесекарите да са във вашия форум да почнат лакърдиите за Динамо.

Не, лакардиите с Литекс вие си ги избрахте и вие сте си виновни за тях. Случааите Динамо и Литекс са несравними като прецеденти, несравними във времена и политическа конюнктура.
Когато си избирахте пътя, трябва да сте били наясно за Литекс. И няма какво да мрънкате и да се оплаквате.

Що реши, че някой е тръгнал да ги сравнява двата случая ? Естествено, че са несравними ... във нашия случай ползваме един лиценз и живота продължава и ЦСКА и Литекс си съществуват и играят , всичко е цветя и рози .... пука ми на мен другите какви лакърдии си развиват ..... Във вашия случай обаче имаме закриване ... изчезване ... отиване в небитието .... Ясно е , че вие никога няма да си признаете , но лично мен не ме вълнува дали си признавате или не , дали си викате на отбора Левски или не .... аз си гледам моя отбор и си го подкрепям или псувам, както дойде и се радвам от сърце, когато ви срещнем и ви бием , а вие си викайте, че сте паднали от когото си искате ... важното е че за мен сте паднали от моя отбор, не от някой друг ;)

То зарад такива като теб сте по 800 човека на мач. Но няма лошо, и 400 е добре за вас. Видя ли Лц пред 5 000 човека какво направи тази вечер? И схващаш ли колко си смешен с глупостите си тук?

Единственото смешно е как намеси ни в клин ни в ръкав Лудогорец .... Да, направи добър мач срещу слабо играещ отбор с много проблеми ... добре ! И ... 5 000 , в нашия случай щяха да са минимум 20 000 ей така, както сме в криза в момента ! А, ти си погледни вашите срещи в които играхте пред 200-300 фена и тогава ровичкай този лош трън в очите ти ... ЦСКА ;)
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
Unforgiven_M
Мнения: 885
Регистриран на: 15 ное 2008 19:33
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Unforgiven_M » 20 сеп 2019 01:45

baraba написа:важното е че за мен сте паднали от моя отбор, от ЦСКА , а не от някой друг ;)


Ти ако искаш си мисли и че си Наполеон - лошо няма, но в сайта на УЕФА пише най-добре кой кой е и какви успехи има!

П.С. Най-лошото е, че я докарахме дотам, че някои и от вашите и от нашите се радваме на Лудогорските успехи в Европа, защото няма на какво друго. На футбол ни няма, ама на дракане сме номер 1!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 34 госта