Лудогорец - ЦСКА

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

С колко ще ги бием?

Можете да изберете само 1 отговор

 
 
Виж резултатите

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23917
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: Лудогорец - ЦСКА

Мнениеот delqnski47 » 11 авг 2019 13:57

kiril.a.d написа:
delqnski47 написа:Много битка на терена,може би ще има червен картон,тук таме някоя несвирена засада или дузпа.Прогноза 0:0.Сектор Г отново ще покаже кой е гост,кой - домакин.


Ценоразпис на двубоя:

1.Малко ви е публиката - 1 ден**
2.Купили сте мача - 1 седмицa**
3.Литекс - 2 седмици.**
4.Делянски е педал - 1 месец**

*Заб.Всички цени са спрямо официално приетия през 1916 г. в България Григориански календар, без ДДС, за период от началото на двубоя до заключване на темата.
**Заб.Цените са приети спрямо нормите на Ефбет Лига и националните стандарти БДС.
***Заб.Всеки коментар в темата може да бъде възприет изцяло,частично или близко до горните изброени.
****Заб.Възможни са промени в цените чрез договаряне с купувача.
*****Заб.Възможно е забавяне на получаване на стоката.
******Заб.Авторът си запазва правото да променя цените по всяко време.
П.П.Цените са народни тоя път,така че ще си ги спазя.Айде.Миналият път беше безплатно.От мен да мине.

:lol: :lol: :lol: делянски, накефи ме с този коментар и ценоразпис - пожелавам ти винаги да си така свеж! -умрях си от смях...
Колкото до мача, аз писах още преди няколко дни - това ще е мач "оплъченци, венчайте ЦСКА с лаврови венци!"....
Защо ли? - в Лудогорец вече напиват състава и започват да играят като отбор. А при нас, Дедо още се чуди...то и аз не знам вече какво се чуди....И докато в защита сме да кажем добре, то напред имаме само бойкия Малинов, до него Фабрини и единствен Евандро!
Та този път ще ни бият и без купуване на съдията, освен ако Дедо не подреди 10 в защита...
А Зоря, не е критерий нито за нас, нито за Лудогорец! - това е отбор на нивото на Локо Пд или Славия...Спаси ги загубения швейцарски съдия...

Малко майтап да вкараме,ама тва горе ще си го спазя.Пък и така хората ще си знаят предварително.После да не ме питат.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

Потребителски аватар
HardWork
Мнения: 2737
Регистриран на: 29 авг 2010 19:17
Местоположение: ...
Контакти:

Re: Лудогорец - ЦСКА

Мнениеот HardWork » 11 авг 2019 15:20

мача е 1,Х! Лудогорец се вдигнаха и показаха добра игра в последните мачове, също успяха да запазят част от титулярите си в ЛЕ, което ще ги направи по - свежи физически. Ние сме зле в нападение, натрупва се умора, а и изгонването на Бодура, Пинто и Давидов значително съкращава скамейката. Като прибавим и контузията на Енрике и лошата форма на Соу, Фабрини и Кери, които се представят доста под очакванията нещата не изглеждат много розови.
Все пак Дедо винаги може да измисли нещо и да докопаме хикса. Дано стане хубав мач и празник, пък другото все едно ..

anons
Мнения: 381
Регистриран на: 28 юли 2008 16:45
Контакти:

Re: Лудогорец - ЦСКА

Мнениеот anons » 11 авг 2019 15:22

Разликата в класите е твърде голяма ...европа без европа.....ЦСКА- София са далеч във всяко едно отношение от Лудогорец.....няма какво да си кривите езиците.
Всеки друг резултат освен победа за домакина ще е изненада и късметлийско измъкване .....както Локо Пд уся да направи с хикса..

kimmy_rz
Мнения: 99
Регистриран на: 11 ное 2010 08:46
Контакти:

Re: Лудогорец - ЦСКА

Мнениеот kimmy_rz » 11 авг 2019 15:39

1x2 И двата отбора са гола вода. Сезонът пак ще бъде интересен, след като не може да бъде атрактивен.

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лудогорец - ЦСКА

Мнениеот Red Warrior » 11 авг 2019 18:15

Имаше подобрение в играта срещу Зоря, но с тези интриги в отбора....не знам. Дано да не загубим. Съгласен съм, че за ЦСКА евротурнирите винаги са били номер едно, а и шампионата няма да се реши днес при какъвто и да е резултат. Дедо си каза, че имаме 15-16 души, така че няма как да има кой знае какви промени. Пак ще допрем до въпроса за селекцията.
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост


Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Лудогорец - ЦСКА

Мнениеот Red_Neck » 11 авг 2019 19:27

Състав на ЦСКА: 30. Витаутас Черниаускас, 19. Иван Турицов, 11. Петър Занев (К), 24. Нуно Томаш, 25. Раул Албентоса, 3. Жеферсон Телес, 15. Кристиян Малинов, 20. Тиаго Родригес, 16. Жанио Бикел, 10. Евандро, 22. Али Соу

Резерви: 13. Густаво Бусато, 4. Божидар Чорбаджийски, 28. Пламен Гълъбов, 8. Греъм Кери, 14. Вив Соломон-Отабор, 21. Диего Фабрини, 9. Тони Уот
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Лудогорец - ЦСКА

Мнениеот Red_Neck » 11 авг 2019 19:29

Пърцуцата излиза без мисъл за ротации.
Явно яко му пари под задника.

Успех на момчетата!
Х от мен.


ПП:... дано Малинката завърши мача в нормално присъствие на духа :)
Последна промяна от Red_Neck на 11 авг 2019 19:33, променено общо 1 път.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Dust
Мнения: 8455
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Лудогорец - ЦСКА

Мнениеот Dust » 11 авг 2019 19:31

От какво да му пари точно пък на дядо ти Люпко?
Дали ще води червените още една година или още един месец лично за него няма никакво значение.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

CaptainBertorelli
Мнения: 2060
Регистриран на: 15 авг 2017 13:22
Контакти:

Re: Лудогорец - ЦСКА

Мнениеот CaptainBertorelli » 11 авг 2019 19:37

Чудесна оценка за лятната ни селекция...
Хайл Мусолини


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта