ППЛ 1 кръг ЦСКА-Етър/12.07.2019/21:00

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

paci_paci
Мнения: 132
Регистриран на: 05 ное 2009 22:18
Контакти:

Re: ППЛ 1 кръг ЦСКА-Етър/12.07.2019/21:00

Мнениеот paci_paci » 12 юли 2019 23:43

Лелее много мрънкане.
А се сега си спомнете колко треньора смени Лудогорец в първите кръга на първенството( имаше една загуба от Любимец
преди време) и накрая шампиони.А МЮ по времето на сър Алекс, до нова година 3-4 и накрая шампиони.
Миналата година като тръгнахме удърно първите мачове и октомври бяхме спукали гуми.
Май в момента приоритет ни е ЛЕ.Ако някой е погледнал Осиек в контрола е бил Копенхаген с 2-0.
А ние с цикъл сряда-събота не можем да играем на макс.Така че докато има шанс за ЛЕ първенството е на втора линия.
САМО ЦСКА!

Mitata
Мнения: 6665
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: ППЛ 1 кръг ЦСКА-Етър/12.07.2019/21:00

Мнениеот Mitata » 12 юли 2019 23:43

delqnski47 написа:
sin4ec написа:
delqnski47 написа:Пичове,имахме мач оня ден.А и първите мачове ще е така.Дедо така беше и с подуенци първите мачове и чак когато ги направи отбор си тръгна.

Вярваш ли си?
Имахте две футболни неща в мача. Чукването с ляв между краката на виолетовия при дузпата. И удара на малкия Митко( с интерес очаквам кадрите за реакцията на вратаря). Оттук нататък е катастрофа и футболна немощ. С лимитирани играчи добър футбол не се играе. Повярвай ми, гледам го всеки ден и седмица. Уча футбола от А и Б със С2. Представа си нямаш какво може да направи един талантлив играч с отбора и да го доведе до невероятна победа, и как посредствеността може да убие и обезсмисли всичко буквално за минути...
Един футболен отбор е сложна машина. Влагаш калпави чаркове-машината работи кофти.
Но това е лирично отклонение. Един хикс не е повод за трагедии. Голям праз. ;)

Изводи от един мач правят само тея,които до оня ден са гледали тенис или някой друг спорт.Такова поведение изразяват 90 процента от пишещите в темата.


Даже в мача с Титоград се видя, че отборът не изглежда никак добре - наивни грашки в защита, напред никакъв синхрон. Добре, че вратарят на черногорците ги закопа.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ППЛ 1 кръг ЦСКА-Етър/12.07.2019/21:00

Мнениеот hydetoshi » 12 юли 2019 23:44

волфи написа:Дотук беше - още от първия кръг твърдо заявихме, че сме пълни малоумници и нещастници и не заслужаваме титла :evil: . Добре, че ще минем поне един кръг на Лига Европа. В следващият подреденият отбор на Осиек, каквито са всички хърватски ще ни отнесе с поне 3-4 гола преднина в общия резултат :evil: .

Ти знаеш ли,колко вода има да изтече? Мненията ще се лашкат наляво-надясно след всяка победа,равен или загуба. Не може след един равен да се говори за провален сезон или нещо подобно. Преди 2 сезона почнахме с равен и загуба и после дръпнахме. Ще се надяваме на по-добри дни.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
delqnski47
Мнения: 23896
Регистриран на: 08 сеп 2008 20:08
Контакти:

Re: ППЛ 1 кръг ЦСКА-Етър/12.07.2019/21:00

Мнениеот delqnski47 » 12 юли 2019 23:44

Пак ще си говорим към Коледа,живи и здрави.
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and
documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club,
PFC CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,PFC CSKA
Sofia.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ППЛ 1 кръг ЦСКА-Етър/12.07.2019/21:00

Мнениеот kiril.a.d » 12 юли 2019 23:48

paci_paci написа:Лелее много мрънкане.
А се сега си спомнете колко треньора смени Лудогорец в първите кръга на първенството( имаше една загуба от Любимец
преди време) и накрая шампиони.А МЮ по времето на сър Алекс, до нова година 3-4 и накрая шампиони.
Миналата година като тръгнахме удърно първите мачове и октомври бяхме спукали гуми.
Май в момента приоритет ни е ЛЕ.Ако някой е погледнал Осиек в контрола е бил Копенхаген с 2-0.
А ние с цикъл сряда-събота не можем да играем на макс.Така че докато има шанс за ЛЕ първенството е на втора линия.
САМО ЦСКА!

Мрънкане ли? - БЕСЕН СЪМ ЗА ПОДЦЕНЯВАНЕТО!!!
Не че не можем да играем сряда-събота, дори от Лудогорец по-добре играем - показахме го миналата година...но не можеш да си позволиш да равняваш Титоград и Вихрен, с Етър! - отбора на Краси Балъков!!!
Последна промяна от kiril.a.d на 12 юли 2019 23:53, променено общо 1 път.
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

goshev
Мнения: 1577
Регистриран на: 04 май 2019 11:34
Контакти:

Re: ППЛ 1 кръг ЦСКА-Етър/12.07.2019/21:00

Мнениеот goshev » 12 юли 2019 23:50

delqnski47 написа:
sin4ec написа:Честно казано, аз лично не съм изненадан особено. Няма футбол у отбора ви. И докато срещу титоградските туристи, чийто вратар беше с 4 асистенции и дето свършиха въздуха в 35-ата минута номерът мина, то днес не се получи. И не, че Етър играят нещо особено. Дори имам съмнения дали всичките играха, между впрочем...
Просто футболът в нашата Родина е отчайващо грозен, бавен и слаб.
Със селекции от безплатни бабугери и с треньори-легенди, практикуващи футбол отпреди 30-40 години това е положението.
Хубчев не е такъв, но бабугерите са факт и при нас, та загуба от Дунав няма никак да ме изненада.
С пръдня боя не се прави.

На Дедо му трябваха няколко мача за да ви направи отбор и да ви зареже на първо място.Респективно.Същото ще е и тука.

Дедо може да направи отбор от играчи, които могат да си спират попката, подават точно поне на 10-15м. и без манталитета на Меси от маалата.Фабрини и Тиаго този мач бяха тотал-щета.
п.п. Цял мач защитата чисти топката напред като опълченци без никой да ги притеснява и когато трябваше да се изчисти наистина не видях и не разбрах кой беше този Гаринча в наказатеното поле за първия гол на Етър.

Dust
Мнения: 8413
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: ППЛ 1 кръг ЦСКА-Етър/12.07.2019/21:00

Мнениеот Dust » 12 юли 2019 23:53

След 60-тата минута Етър бяха много по-свежият отбор на терена, но вероятно това се дължи на факта, че противникът им имаше мач преди няколко дни и не са могли да се възстановят.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: ППЛ 1 кръг ЦСКА-Етър/12.07.2019/21:00

Мнениеот sin4ec » 12 юли 2019 23:55

delqnski47 написа:Изводи от един мач правят само тея,които до оня ден са гледали тенис или някой друг спорт.Такова поведение изразяват 90 процента от пишещите в темата.

Но всъщност и в контролите ви, и в мача с Титоград имаше същите проблеми. Хората са прави.
Тука един продава Турицов за 4 млн евро, друг пък продава вратарчето ви за милиони в Русия. Толкова сте се откъснали от реалността, че не знам... :(
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ППЛ 1 кръг ЦСКА-Етър/12.07.2019/21:00

Мнениеот kiril.a.d » 12 юли 2019 23:57

Dust написа:След 60-тата минута Етър бяха много по-свежият отбор на терена, но вероятно това се дължи на факта, че противникът им имаше мач преди няколко дни и не са могли да се възстановят.

Противникът "им" беше с доста различен отбор и най-вече в защитя, която проспа целия противник....Отвратително подценяване! - биха някакъв селски отбор от Черна гора и решиха че...са вече Барселона! - и се издъниха като Реал ;) ...
:lol: е, да се посмеем все пак....
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Mitata
Мнения: 6665
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: ППЛ 1 кръг ЦСКА-Етър/12.07.2019/21:00

Мнениеот Mitata » 12 юли 2019 23:57

kiril.a.d написа:
paci_paci написа:Лелее много мрънкане.
А се сега си спомнете колко треньора смени Лудогорец в първите кръга на първенството( имаше една загуба от Любимец
преди време) и накрая шампиони.А МЮ по времето на сър Алекс, до нова година 3-4 и накрая шампиони.
Миналата година като тръгнахме удърно първите мачове и октомври бяхме спукали гуми.
Май в момента приоритет ни е ЛЕ.Ако някой е погледнал Осиек в контрола е бил Копенхаген с 2-0.
А ние с цикъл сряда-събота не можем да играем на макс.Така че докато има шанс за ЛЕ първенството е на втора линия.
САМО ЦСКА!

Мрънкане ли? - БЕСЕН СЪМ ЗА ПОДЦЕНЯВАНЕТО!!!
Не че не можем да играем сряда-събота, дори от Лудогорец по-добре играем - показахме го миналата година...но не можеш да си позволиш да равняваш Титоград и Вихлен, с Етър! - отбора на Краси Балъков!!!


Според мен не подценихме Етър, такива са възможностити ни към момента. Дали слабата игра се дължи на някаква неотминала преумора вследствие на подготовката ще проличи през следващите мачове. Във всеки случай съм крайно разочарован от показаното и всичкият ми оптимизъм се изпари. Дано момчетата ме опровергаят, ама надали.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта