Лига Европа: ЦСКА - Титоград (Черна Гора)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Титоград (Черна Гора)

Мнениеот kiril.a.d » 09 юли 2019 22:49

Браво на момчетата! - честито и благодаря им за спектакъла! Браво на треньорския екип - и на тях благодаря за спектакъла!
И честито и на нас, за победата!!!
...бе писах че този отбор е от нивото на Вихрен Сандански и...то Вихрен води с 1 гол ;)...
Както и да е - трябва да си върна думите за Жеферсон! - не заради гола, а заради играта през цялото време!!! - така трябва, дори ако искаш трансфер извън България!!!
...и сега, понеже си падам малко прецизен критикар, имам забележки! - Тиаго! - свикнали сме той да ни прави играта, а този мач...бе малко ми се струваше отпуснат! И остави Фабрини да прави играта...Не че не се получи, но ако бяха и двамата на едно ниво?...
Та днес за мача, оценка от мен: играч на мача Фабрини, със 70% и Витя Черномустачков, с 30 % ;)
Ей, лошо е когато вратаря вземе и толкова процента играч на мача, срещу такъв отбор...
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1707
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Титоград (Черна Гора)

Мнениеот amoros » 09 юли 2019 22:59

Много добър мач на армейците!Кели ми хареса.Добре държи топката,силен и точен шут.Хубавото е че колектива наделява а ,не зависим от определен играч.

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3980
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Титоград (Черна Гора)

Мнениеот djd » 09 юли 2019 23:00

Честита победа!
Кери и Фабрини много ми харесаха.
Бодура беше казал, че според него са готови на 80%. Според мен това е доста оптимистично изказване. Имат още много работа по физическата форма.

Потребителски аватар
amoros
Мнения: 1707
Регистриран на: 15 мар 2010 14:03
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Титоград (Черна Гора)

Мнениеот amoros » 09 юли 2019 23:03

Като слабост която забелязах е липсата на типично крило като Жоржиньо, Литбарски,Б.Белон

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13845
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Титоград (Черна Гора)

Мнениеот Red_Neck » 09 юли 2019 23:12

Добра европейска вечер ;)

Гранде Малинка, гранде Джеферсон, гранде Стойчо, гранде Гълъбов!
Много съм доволен от подредената и отборна игра. Първите мачове за сезона винаги са мъка. Подгорица стояха добре първото, но явно свършиха въздуха второто.
Гол 3 и 4 си бяха наслада за окото.
Протоколен реванш. Дано там поиграят Антов, Митко, русначето и новата моторетка.

Само ЦСКА!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

sly
Мнения: 386
Регистриран на: 19 фев 2012 19:32
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Титоград (Черна Гора)

Мнениеот sly » 09 юли 2019 23:15

Този отбор има големи възможности ,това ниво е добро но не е тавана,дано развият потенциала си.Това зависи както от тренерите така и от характера на футболистите.Браво за този мач.

Потребителски аватар
k_oleto
Мнения: 4245
Регистриран на: 06 юни 2008 14:38
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Титоград (Черна Гора)

Мнениеот k_oleto » 09 юли 2019 23:16

бе тука споменаваме над 5/6 човека, че а ни се харесали.......май мирише на титла, купа и групи ?

Потребителски аватар
Red Warrior
Мнения: 9211
Регистриран на: 10 авг 2011 15:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Титоград (Черна Гора)

Мнениеот Red Warrior » 09 юли 2019 23:26

Пичове тези са мега слаби и не трябва да са ни критерий. Явно ги бяхме подценили и първото полувреме можехме да си изпатим. Не трябва да се заблуждаваме. Иначе се видя, че като червената армия тръгне, нема църногорци - нема никой! Фабрини играе в стил Велизар Димитров - техника на къса дистанция и лесно пада. :) Изводите за новите си ги запазете за по-нататък. ;)
Пиеш ли вода, мисли за извора. - китайска мъдрост

Потребителски аватар
Kolec
Мнения: 541
Регистриран на: 09 фев 2010 20:35
Skype: колець
Местоположение: Димитровград
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА - Титоград (Черна Гора)

Мнениеот Kolec » 09 юли 2019 23:29

k_oleto написа:бе тука споменаваме над 5/6 човека, че а ни се харесали.......май мирише на титла, купа и групи ?


Направо докато сме в ЛЕ ще вземем ШЛ. Да не забравяме къде играем. Ако успеем да вземем купата ще е все едно сме взели ШЛ.

Първи мач - слаб. Нека да не се самозабравяме само защото сме били с 4:0. Бихме само защото играхме срещу отбор от нивото на Вихрен. Имахме подаръци от вратаря им и защото тяхното нападение ни връщаше подаръците, че не са ги харесали.
Имахме повече португалци отколкото българи в стартовия състав. Жалко е, Антов е класи над Томаш. Малинов е по-добър от Пинто. Жеферсон май не е за позиция на ЛБ.
..:: Tout comprende, c'est tout mepriser ::..

Kiril2681
Мнения: 1143
Регистриран на: 04 авг 2015 17:00

Re: Лига Европа: ЦСКА - Титоград (Черна Гора)

Мнениеот Kiril2681 » 09 юли 2019 23:30

Първи официален мач, не много състоятелен противник ( но добре подреден в защита! ), вратарски подаръци за два от головете...не знам на какво мирише, но още е много, много рано! За мен хубавото беше, че ( макар и с помощ от вратарчето) успяхме да пробием бетона - в първенството 80% от отборите ще играят така срещу нас. И нека похваля ръководството - селекцията тази година е добра! Което си е добре, добре си е! Е, Дедо маалко се пооля с тези смени, ама той си знае най-добре. Фабрини е една по-бързо обработваща топката версия на Тиаго, което е добре. А Кели си е попадение! Малко е тъжно, че това е играч идващ от четвъртото ниво на Англия и при нас блести, но това да е проблема. Доволен съм, че се намокрих до кости!
от Kris_men2000 » 31 юли 2019 00:31

Целият проблем на Левски не е в ръководството или в славинизацията а в това , че 90% от феновете са тъпи като магарета и грам не разбират от футбол


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 45 госта