Черно море - ЦСКА - 2:0

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Mitata
Мнения: 6665
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Черно море - ЦСКА 16/02/2019 15:00 (събота)

Мнениеот Mitata » 16 фев 2019 18:54

Red_Neck написа:Честита победа на морето. Напълно заслужено си ни лупнаха.
Отборът ни не изглежда готов.
Очаквах поне повече борба,... здраве да е ;)
То и без това за здраве май ще цъкаме цяла пролет.

Дано поне един ден разберем защо бе разкаран НЕМ седмица преди началото на полусезона.



Културен е НЕМ, друг на негово място отдавна да е проплакал.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
onegavon
Мнения: 3472
Регистриран на: 17 авг 2011 08:51
Контакти:

Re: Черно море - ЦСКА 16/02/2019 15:00 (събота)

Мнениеот onegavon » 16 фев 2019 18:56

Мога само да кажа, че каквото човек сам си направи и Господ не може да му го направи.За мен нещата се влошиха след идването на Петрович. Маестрото разбра ,че е въпрос на време да го махнат и реши да си тръгне сам. Любо поне да вземе купата и да не инкасираме загуби от Левски!

Mitata
Мнения: 6665
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Черно море - ЦСКА 16/02/2019 15:00 (събота)

Мнениеот Mitata » 16 фев 2019 19:29

onegavon написа:Мога само да кажа, че каквото човек сам си направи и Господ не може да му го направи.За мен нещата се влошиха след идването на Петрович. Маестрото разбра ,че е въпрос на време да го махнат и реши да си тръгне сам. Любо поне да вземе купата и да не инкасираме загуби от Левски!


НЕМ знаеше качествата на футболистите си, а те очевидно са ограничени, и не правеше грешни сметки. Беше прав, че с наличните момчета не можеше да се вършат чудеса. Неслучайно наблягаше на защита, на дефанзивна игра, та ние нямахме достатъчно на брой добри офанзивни футболисти. Един Десподов, чат пат епизодични проблясъци на Мауридес и Тиаго плюс контузения Енрике, който изигра 1-2 мача през есента.
Последна промяна от Mitata на 16 фев 2019 19:33, променено общо 1 път.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Dust
Мнения: 8440
Регистриран на: 06 окт 2009 17:50
Контакти:

Re: Черно море - ЦСКА 16/02/2019 15:00 (събота)

Мнениеот Dust » 16 фев 2019 19:29

Маестрото просто има уважение, към себе си и отказа да се подиграват с името му.
Отборът видимо има нужда от подсилване на определени постове, като се добавят продажбите и с налиния материал толкова.

Ботев Враца ако не се спечат на Армията + отсъстващите Чорбаджийски, Бикел и Пинто + тролея в дясно и невъзстановения Джеферсон и ще стане интересно.
Гриша Ганчев написа:До 15 март 2021-а година ЦСКА ще има нов стадион. Реконструиран, по всички изисквания на ФИФА и УЕФА. Ще бъде най-висока категория.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10170
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Черно море - ЦСКА 16/02/2019 15:00 (събота)

Мнениеот шивача » 16 фев 2019 20:08

Нормално и очаквано изигран мач, не знам какво толкова сте очаквали та сега драматизирате!? Аз лично очаквах хиксче. Смяната на НЕМ беше дори закъсняла, можеше да е още преди нова година. Отборът си игра както при НЕМ, с лека промяна, че опитваше да бъде по-комбинативен, но при добрата преса на Морето, толкова. Любо ще се справи, просто иска време и след продажбата на Киро да няма ново текучество, а само да се гради.
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

realno
Мнения: 6597
Регистриран на: 08 мар 2015 15:53
Контакти:

Re: Черно море - ЦСКА 16/02/2019 15:00 (събота)

Мнениеот realno » 16 фев 2019 21:08

В подготовката вместо да яздите камили из Мароко, ако бяхте тренирали сега щяхте да биете.
Сектор Г:"Всъщност няма „сливане”,няма и „обединение”–има единствено преименуване на Литекс,.Ако за тези„привърженици” е толкова лесно да решат, че това е ЦСКА, то жалко за тях..носите..срам за истинските Армейци! Сбогом, няма да ни липсвате!"

Потребителски аватар
k20dan4o
Мнения: 2142
Регистриран на: 02 дек 2013 23:33
Местоположение: България
Контакти:

Re: Черно море - ЦСКА 16/02/2019 15:00 (събота)

Мнениеот k20dan4o » 16 фев 2019 21:39

Пенев трябва да е голям магьосник ако успее да ви стабилизира. Бяхте най-ефективния отбор при центрирания и статични положения. И Каранга и Мауридес и Десподов умееха да играят с глава, а сега няма кой. Останахте без бекове които са много важни в съвременния футбол. Няма кой и фаулове да изпълнява вече, както и да центрира добре. Поразбутахте си отбора но то навсякъде е така.

red__army
Мнения: 833
Регистриран на: 02 ное 2009 17:31
Контакти:

Re: Черно море - ЦСКА 16/02/2019 15:00 (събота)

Мнениеот red__army » 16 фев 2019 21:41

Тази загуба,направо я планирах.Не съм гледал дори,щото това очаквах!!!Гришата директно е отписал първенството.НЕМ беше още чирак.ЦСКА не е училище за треньори,добър чуждестранен треньор струва поне милион и половина в лева за година.И не мерси,тея постояните дето се въртят...Стойчо,Чичовото,анонимник като сърбето...не ме топли да бием Левски,Европа ми е по-важна.Чичовото е временен вариант до лятото.Имайки предвид, че сме в играта за Купата и зависи от двата мача с Разград.Само тях да вземем...на 90% Купата е наша.8 милки за Дора Милева...за нищо!!!...При такава икономичекса среда и конюктура в България са цифра.Трябва да избива от някъде.Имиджа на България,не само футболния,е такъв, че вместо да влезнат 15-16 милиона евро за Каранга и Деспотов...само 7 милки в евро.По ми е важно...кой ще е треньор след лятото и как ще сме в ЛЕ.С местни играчи и школа,не става даже да си Реал и Ман Сити.Стадиона се пълни в евромачове.С бюджет по-малко от 10-12 милиона евро....на старта на сезона,ще треперим и с Враца,не само с Черно Море и Берое.И дали Гришата най-накрая ще иска,да инвестира 3-4 милиона евро в играчи.Набутване в ЛЕ...връща половината от вложенията.В ЛЕ все още устискат да влезнат анонимници от Източна Европа.Останалото е отбиване на номера...и ако Стойкас отстреля заек като Каранга.Ама тва е чист късмет!!!Нищо неестествено не се е случило!!!Червените "специалисти" по тв и радио,са много по-малко от сините агитатори като троицата от Радио Дарик...дето постоянно им се привиждат титли и Купи...а петилетките почват 3-тата!!!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23291
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Черно море - ЦСКА 16/02/2019 15:00 (събота)

Мнениеот W84me » 16 фев 2019 22:19

шивача написа:Нормално и очаквано изигран мач, не знам какво толкова сте очаквали та сега драматизирате!? Аз лично очаквах хиксче. Смяната на НЕМ беше дори закъсняла, можеше да е още преди нова година. Отборът си игра както при НЕМ, с лека промяна, че опитваше да бъде по-комбинативен, но при добрата преса на Морето, толкова. Любо ще се справи, просто иска време и след продажбата на Киро да няма ново текучество, а само да се гради.

Над кого ще надградиш, че нещо не виждам в днешните титуляри, някой дето си заслужава да се инвестира в него.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15257
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Черно море - ЦСКА 16/02/2019 15:00 (събота)

Мнениеот miro_rz » 16 фев 2019 23:43

onegavon написа:Мога само да кажа, че каквото човек сам си направи и Господ не може да му го направи.За мен нещата се влошиха след идването на Петрович. Маестрото разбра ,че е въпрос на време да го махнат и реши да си тръгне сам. Любо поне да вземе купата и да не инкасираме загуби от Левски!

Да бе насред Разград ще смъкнем гащите , с тази игра сте до там ! :mrgreen:
Изображение


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта