Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90


Потребителски аватар
Bullgarr
Мнения: 11
Регистриран на: 08 апр 2016 00:07
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот Bullgarr » 13 авг 2018 08:28

1:3 Победа на ЦСКА с гол в последната минута. :)
Венцеслав Стефанов: Ако ЦСКА се обезпаразити, Ганчев може да ги вземе.

Kalin123
Мнения: 165
Регистриран на: 03 юни 2018 23:30
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот Kalin123 » 13 авг 2018 08:48

Много е тревожно, че реално останахме без крила за този супер важен мач. Дано Джеси се възстанови. Не мисля, че сме обречени в Дания, абсолютно реално е да постигнем победа 1:2 или повече. Бях на мача в София и просто не се виждаше как ще ни бият 11 на 11, не обичам да се оправдавам със съдията, но в случая този много ги подпираше. Сигурен съм, че съдбата ще ни върне това, което ни взе в София. Моята прогноза е 0:2 и класиране за Плейоф.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот kiril.a.d » 13 авг 2018 11:01

Колеги, казах го и ще го повторя - всичко зависи от съдията и дали УЕФА не е направила някакво предварително, квотно разпределение на отборите от различни държави, а просто белгиеца предпочете да подкрепи датчаните!? - виждал съм го това, години наред...
Но ако се падне съдия, който да свири срещу Копенхаген, както свири срещу нас, в София, наистина можем да отидем на 1:3. Иначе...наистина ще е битка, може би за 2:3? Маестро няма какво да губи в този мач!
Впрочем, знае ли се вече, кой ще свири мача? - не съм срещнал такава информация...

П.П.
Сега видях информацията за съдията! - турчин, както си бях пожелал!!! - много често, точно комшиите са ни подкрепяли в международен мач, за разлика дори от руснаци и сърби!
Успех на момчетата! - време е за битка и елиминиране на Копенхаген!...Дай Боже!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот kiril.a.d » 13 авг 2018 11:08

Kalin123 написа:Много е тревожно, че реално останахме без крила за този супер важен мач. Дано Джеси се възстанови. Не мисля, че сме обречени в Дания, абсолютно реално е да постигнем победа 1:2 или повече. Бях на мача в София и просто не се виждаше как ще ни бият 11 на 11, не обичам да се оправдавам със съдията, но в случая този много ги подпираше. Сигурен съм, че съдбата ще ни върне това, което ни взе в София. Моята прогноза е 0:2 и класиране за Плейоф.

За крилата - да...Но вярвам че Маестрото ще намери такива...дали Манолев вече не се завръща в игра?...
Но за 0:2 се съмнявам - вече се набива в очи, че Черниаускас куца нещо при далечни удари! - дали няма леко късогледство?...имал съм го и аз този проблем, преди да сложа контактни лещи ;)
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
FilevV
Мнения: 87
Регистриран на: 06 авг 2013 16:37
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот FilevV » 13 авг 2018 11:16

Дано ни подценят и пуснат резервите си.
Реално мачът е 0:0 и затворен, но ако се открие шанс да отбележим мачът става непредвидим.

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот защо » 13 авг 2018 11:23

THE_ALIEN написа:Медийно покритие: ? за България


БНТ, Канал 1.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.

Потребителски аватар
nicromanser
Мнения: 962
Регистриран на: 27 юни 2013 08:31
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот nicromanser » 13 авг 2018 12:19

няма да се очудя, ако ЦСКА все пак отстрани копенхаген, смятам, че там мача ще е по труден за датчаните и ако си позволят леко подценяване може да бъдат наказани., ако копенхаген решат да пазят резултат това е добре за ЦСКА, защото няма да са под напрежение, ако пък копенхаген реши да играе за победа пак е добре за ЦСКА ще могат да използват игра на контри.
[center]ЕДИН ГОСПОД БОГ И СИНА МУ ИСУС ХРИСТОС
ЕДНА РЕЛИГИЯ-ПРАВОСЛАВИЕ
ЕДНА МИЛА СТРАНА-БЪЛГАРИЯ
ЕДИН НАРОД-БЪЛГАРСКИ
ЕДИН ОТБОР
ЦСКА НИЩО ДРУГО НЯМА ЗНАЧЕНИЕ
[/center]

krumeto
Мнения: 3794
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот krumeto » 13 авг 2018 15:09

nicromanser написа:няма да се очудя, ако ЦСКА все пак отстрани копенхаген, смятам, че там мача ще е по труден за датчаните и ако си позволят леко подценяване може да бъдат наказани., ако копенхаген решат да пазят резултат това е добре за ЦСКА, защото няма да са под напрежение, ако пък копенхаген реши да играе за победа пак е добре за ЦСКА ще могат да използват игра на контри.

Това означава, че както и да го въртят Копенхаген, ЦСКА - София са фаворити и ще ги декласират! ;) :o
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

Kalin123
Мнения: 165
Регистриран на: 03 юни 2018 23:30
Контакти:

Re: Лига Европа: ФК Копенхаген - ЦСКА (трети квалификационен кръг - мач реванш)

Мнениеот Kalin123 » 13 авг 2018 15:27

kiril.a.d написа:
Kalin123 написа:Много е тревожно, че реално останахме без крила за този супер важен мач. Дано Джеси се възстанови. Не мисля, че сме обречени в Дания, абсолютно реално е да постигнем победа 1:2 или повече. Бях на мача в София и просто не се виждаше как ще ни бият 11 на 11, не обичам да се оправдавам със съдията, но в случая този много ги подпираше. Сигурен съм, че съдбата ще ни върне това, което ни взе в София. Моята прогноза е 0:2 и класиране за Плейоф.

За крилата - да...Но вярвам че Маестрото ще намери такива...дали Манолев вече не се завръща в игра?...
Но за 0:2 се съмнявам - вече се набива в очи, че Черниаускас куца нещо при далечни удари! - дали няма леко късогледство?...имал съм го и аз този проблем, преди да сложа контактни лещи ;)

От одавна изтръпвам при всяко докосване на Черниаускас, след тоталната издънка в Рига си казах няма как повече, ама пак той. Нищо лошо за момчето ама според не е супер вратар. Новия вратар сигурно е пълно бедствие за да не го пускат с оглед на грешките на титуляра, просто не си обяснявам защо не го сменят.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта