Лига Европа: ЦСКА – ФК Копенхаген (трети квалификационен кръг)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
UNBEATABLE
Мнения: 2782
Регистриран на: 24 май 2010 14:56
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА – ФК Копенхаген (трети квалификационен кръг)

Мнениеот UNBEATABLE » 07 авг 2018 16:57

Телевизия БНТ 1 ще излъчи на живо мача между ЦСКА и Копенхаген. Двубоят от третия квалификационен кръг на Лига Европа е в четвъртък (9 август) от 20:45 часа на Националния стадион "Васил Левски".

Пресконференцията на старши треньора на ЦСКА Нестор Ел Маестро, която ще се проведе утре от 16:00 часа в залата за пресконференции на Националния стадион "Васил Левски", ще бъде предавана на живо по БНТ HD.

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА – ФК Копенхаген (трети квалификационен кръг)

Мнениеот dreben23 » 07 авг 2018 18:30

Аз съм си казал 2:2 и двата мача. Екшънът ще е много големичък тука. Макар че датчаните изглеждат много страшни и ние не сме нищо особено. Възможно е един двама от посочените титуляри да не са тези, така че Ел Маестрото ако си чете, най-добре да си ги види. За мен Копенхаген играе прекалено силен и качествен футбол за всеки български отбор, но ЦСКА не прилича на български отбор с този стил на игра и ще им се противопостави криво ляво. Дано Черняускас да си е на мястото, че бая работа го чака! Ще си покачи цената пет пъти ако не пусне голчета на датчаните. Левият бек им е слабо звено май, а там ще го нападне Десподов. Ако дадат изобщо да стигне топката до него, най-силни ми се струват халфовете им, а ние сме и без малинка. Добре е да пуснем схема с по-наситена халфова линия, за да не им се оставят празни пространства, че те не объркват нито един пас. Според мен трябва излезем 4 -4- 1 -1 или 4-2-3-1. Трябва да наситим зоната, където са най-силни, иначе ще броим головете им. :lol: Горе долу по стил си приличаме, директен футбол си практикува и Копенхаген, но не е изцяло такъв, през отделни мачове минават през всякакви стилове. За разлика от нас предимно те владеят топката, в момента са почти в пиковата си спортна форма и трябва да играем организирано и да тичаме адски, адски много. Иначе ще ни почупят във всяко едно отношение. :lol: Атаката според мен ни е по-добра от техната, но халфовете не ми се вярва. Тактически трябва да опитаме да ги излъжем, с надиграване просто ще ни надуят шушоните с три -четири гола . Всеки, който им оставяше празни пространства си изпати. Според мен с Копенхаген можем да направим нещо, само ако играем грозен футбол, много бързо преливат от защита в атака и обратното. Обзалагам се, че имат силите да треснат Барселона, но хубавото от всички неща е, че каталунците в този момент не са много силни. То който ги хване тех, ги омлати това лято. :cry: :) :mrgreen: Много са променяли състава отпреди, но са вече и по-силни. Но ако ще им се плашиме, по-добре да не излизаме да ги играем тия двата мача. Имат страшен треньор датчаните и отборът го е направил мотамо. Време е да видим докъде се простират възможностите на армейците! Навява ме на мисълта, че този път ще подходят съвсем различно и ще потърсят по-благоприятен резултат. Ако не губим мача, ЦСКА ще има възможност за краен успех и на реванша. Направи ми впечатление, че са подчертано домакински отбор, а при гостуванията са по-пестеливи, но зорове нямаха кой знае какви. Мисля, че трябва да опитаме да им забием един ранен гол, с който да ги смутим леко и да нарушим малко баланса в отбора им, че в момента са спокойни и затова са и толкова атрактивни. :)

То горе долу и за нас важи същото - спокойни сме и достатъчно атрактивни. Х. :)
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА – ФК Копенхаген (трети квалификационен кръг)

Мнениеот dreben23 » 07 авг 2018 19:19

БНТ 1 ще излъчи на живо мача от Лига Европа между ЦСКА и Копенхаген. Двубоят от третия квалификационен кръг на турнира е в четвъртък (9 август) от 20:45 часа на Националния стадион "Васил Левски". 

Пресконференцията на старши треньора на "червените" Нестор Ел Маестро, която ще се проведе утре от 16:00 часа в залата за пресконференции на Националния стадион "Васил Левски", ще бъде предавана на живо по БНТ HD.

***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА – ФК Копенхаген (трети квалификационен кръг)

Мнениеот sin4ec » 07 авг 2018 19:21

23, ти появи ли се? :)
Прочетох ти мнението, в общи линии съм съгласен. Малко обаче надценяваш Копенхаген, според мен. От друга страна-пропускаш най-страшния недостатък на нашия бг футбол: играем ужасяващо бавно. Важи и за вас. Гледах ви с Витоша и Дунав, тази монотонност и бавно отиграване във всяка фаза и ситуация са страхотен бич, стават навик на играчите. Кочина, един вид, както беше казал Батков. Адмира Вакер имаха един нестандартен и бърз играч( №11), и той създаде проблеми и в двата мача.
Ако играете на скорост и не пуснете гол тук-имате своите шансове. Те не са Барса, нито пък Реал...
Но никак не са лош отбор, в центъра мачкат много здраво, както си отбелязал.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
MAXIMUS
Мнения: 1370
Регистриран на: 19 сеп 2009 10:08
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА – ФК Копенхаген (трети квалификационен кръг)

Мнениеот MAXIMUS » 07 авг 2018 20:36

До тук в коментарите имам чуството, че ще играем с Реал, Ювентус или Байерн ! К'ви са тия датчани, че чак щели да играят на 1/4 финал !? Хайде малко по-спокойно и умерено с възхваляването на рогаческия футбол.
Великия ЦСКА ако им стъпи здраво с техника и скорост, бледокожите отиват на разлика. Всички на "Армията" вече са наясно как да отстранят това отборче. Шанса за провал е само някоя фрапантна вратарска грешка или на централните защитници. Нещо което се случва във всеки мач, но късмет е, че до сега играехме срещу параолимпийци. Нещо кето ми прави лошо впечатление в играта на ЦСКА е, че си спестяваме едно 20-25 минути игрово време във всички мачове до сега. В четвъртък ако се повтори същото ще страдаме много. Прогнозирам минимална победа за нас.
Всички на стадиона !!!

Потребителски аватар
matador1
Мнения: 2781
Регистриран на: 14 юни 2014 07:48
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА – ФК Копенхаген (трети квалификационен кръг)

Мнениеот matador1 » 07 авг 2018 21:02

Феновете на ЦСКА-София с типичните си изхвърляния преди всеки мач. Бъдете реалисти. Шансовете ви са миниатюрни и се основават (независимо от крайния възможен резултат) на подценяване от съперника, съдийски грешки или случайност.
Последна промяна от matador1 на 07 авг 2018 23:47, променено общо 1 път.

На линия
Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1922
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА – ФК Копенхаген (трети квалификационен кръг)

Мнениеот Sstefanov » 07 авг 2018 21:27

MAXIMUS написа:До тук в коментарите имам чуството, че ще играем с Реал, Ювентус или Байерн ! К'ви са тия датчани, че чак щели да играят на 1/4 финал !? Хайде малко по-спокойно и умерено с възхваляването на рогаческия футбол.
Великия ЦСКА ако им стъпи здраво с техника и скорост, бледокожите отиват на разлика. Всички на "Армията" вече са наясно как да отстранят това отборче. Шанса за провал е само някоя фрапантна вратарска грешка или на централните защитници. Нещо което се случва във всеки мач, но късмет е, че до сега играехме срещу параолимпийци. Нещо кето ми прави лошо впечатление в играта на ЦСКА е, че си спестяваме едно 20-25 минути игрово време във всички мачове до сега. В четвъртък ако се повтори същото ще страдаме много. Прогнозирам минимална победа за нас.
Всички на стадиона !!!

Боже, боже ..... Копенхаген и "отборче" ..... ех как може да бълвате такива глупости, жалко за умните ви фенове, ти си различен ( в лошият смисъл на думата). Как може да сти толкова яко заблуден, не казвам, че нямате шанс, но той е толкова малък. Хората, които разбират от тази игра го знаят това. Ти не си един от тях със сигурност. Ами ако им потръгне ще играят 1/4 финал, защото имат играчите и са супер стикован отбор. Ако изобщо някога си им гледал мач, ще ти кажа, че в Европа играят много силово и почти няма отбор, който да им взима първа топка. Продадоха вратаря си за повече пари от колкото струва вашият цял отбор. С какво ги превъзхождате, че да им викаш отборче? Какво си ти или другите повече от тях ?

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА – ФК Копенхаген (трети квалификационен кръг)

Мнениеот Teo » 07 авг 2018 21:34

Отраним ли ги тия, следващия всичко или нищо!
@ Четвъртък вечерта евробоеца на българския футбол ще преподава европейски футбол!
Било е, сега е и винаги ще бъде! :idea:

sly
Мнения: 386
Регистриран на: 19 фев 2012 19:32
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА – ФК Копенхаген (трети квалификационен кръг)

Мнениеот sly » 07 авг 2018 22:03

Sstefanov написа:
MAXIMUS написа:До тук в коментарите имам чуството, че ще играем с Реал, Ювентус или Байерн ! К'ви са тия датчани, че чак щели да играят на 1/4 финал !? Хайде малко по-спокойно и умерено с възхваляването на рогаческия футбол.
Великия ЦСКА ако им стъпи здраво с техника и скорост, бледокожите отиват на разлика. Всички на "Армията" вече са наясно как да отстранят това отборче. Шанса за провал е само някоя фрапантна вратарска грешка или на централните защитници. Нещо което се случва във всеки мач, но късмет е, че до сега играехме срещу параолимпийци. Нещо кето ми прави лошо впечатление в играта на ЦСКА е, че си спестяваме едно 20-25 минути игрово време във всички мачове до сега. В четвъртък ако се повтори същото ще страдаме много. Прогнозирам минимална победа за нас.
Всички на стадиона !!!

Боже, боже ..... Копенхаген и "отборче" ..... ех как може да бълвате такива глупости, жалко за умните ви фенове, ти си различен ( в лошият смисъл на думата). Как може да сти толкова яко заблуден, не казвам, че нямате шанс, но той е толкова малък. Хората, които разбират от тази игра го знаят това. Ти не си един от тях със сигурност. Ами ако им потръгне ще играят 1/4 финал, защото имат играчите и са супер стикован отбор. Ако изобщо някога си им гледал мач, ще ти кажа, че в Европа играят много силово и почти няма отбор, който да им взима първа топка. Продадоха вратаря си за повече пари от колкото струва вашият цял отбор. С какво ги превъзхождате, че да им викаш отборче? Какво си ти или другите повече от тях ?

Добре бе човече,разбрахме те добри са ,но може ли и някой друг да каже мнението си без да му се обиждаш или по -скоро да не го обиждаш,аз също съм на мнение че Копенхаген са един кадърен отбор над средното за Европа равнище .Но пък ЦСКА не веднъж в историята си е играл и огорчавал такива отбори , така че имаме право да мечтаем това е част от съдбата на ЦСКА,когато няма какво да губи обикновено печели

На линия
Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1922
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Лига Европа: ЦСКА – ФК Копенхаген (трети квалификационен кръг)

Мнениеот Sstefanov » 07 авг 2018 22:10

sly написа:
Sstefanov написа:
MAXIMUS написа:До тук в коментарите имам чуството, че ще играем с Реал, Ювентус или Байерн ! К'ви са тия датчани, че чак щели да играят на 1/4 финал !? Хайде малко по-спокойно и умерено с възхваляването на рогаческия футбол.
Великия ЦСКА ако им стъпи здраво с техника и скорост, бледокожите отиват на разлика. Всички на "Армията" вече са наясно как да отстранят това отборче. Шанса за провал е само някоя фрапантна вратарска грешка или на централните защитници. Нещо което се случва във всеки мач, но късмет е, че до сега играехме срещу параолимпийци. Нещо кето ми прави лошо впечатление в играта на ЦСКА е, че си спестяваме едно 20-25 минути игрово време във всички мачове до сега. В четвъртък ако се повтори същото ще страдаме много. Прогнозирам минимална победа за нас.
Всички на стадиона !!!

Боже, боже ..... Копенхаген и "отборче" ..... ех как може да бълвате такива глупости, жалко за умните ви фенове, ти си различен ( в лошият смисъл на думата). Как може да сти толкова яко заблуден, не казвам, че нямате шанс, но той е толкова малък. Хората, които разбират от тази игра го знаят това. Ти не си един от тях със сигурност. Ами ако им потръгне ще играят 1/4 финал, защото имат играчите и са супер стикован отбор. Ако изобщо някога си им гледал мач, ще ти кажа, че в Европа играят много силово и почти няма отбор, който да им взима първа топка. Продадоха вратаря си за повече пари от колкото струва вашият цял отбор. С какво ги превъзхождате, че да им викаш отборче? Какво си ти или другите повече от тях ?

Добре бе човече,разбрахме те добри са ,но може ли и някой друг да каже мнението си без да му се обиждаш или по -скоро да не го обиждаш,аз също съм на мнение че Копенхаген са един кадърен отбор над средното за Европа равнище .Но пък ЦСКА не веднъж в историята си е играл и огорчавал такива отбори , така че имаме право да мечтаем това е част от съдбата на ЦСКА,когато няма какво да губи обикновено печели

Това с мечтите и съдбата са приказки за 5 годишни. Ако ти приемаш истината за обида към някого, не може да пише такига неща и да очаква да му се отговаря мило. Няма никаква съдба във футболът, всичко е до играчи, тактика, пари и правилно водене на даден клуб + огромна доза късмет, себераздаване и качества. Дразнещето е че винаги се изхвърляте и когато стане обратното, почвате да измествате темата. Това че вие сте Цска и ние сме Левски в Европа няма никакво значение от поне 30 години.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Sstefanov и 33 госта