Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
baraba
Мнения: 5101
Регистриран на: 18 юли 2008 00:02
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот baraba » 11 май 2018 14:03

шивача написа:
baraba написа:
шивача написа:
cskarcheto92 написа:
шивача написа:
Teo написа:ГГ обеща на всички нас, че тези пари ще бъдат платени.
Мисля, че е време да му го припомним това!
Аре нема нужда от лупевските истории... :idea:


Парите за емблемата е нашата юридическа връзка със старото дружество!
Плащаш дългове, имаш я приемствеността никой не може да ти каже копче след това...!

Писал съм на Стойчо Стоилов да го подсети, ама само го е сийнал съобщението.
Започвам и на други да припомням какво ни беше обещано да се направи..!

И за кво ви емблема? ЦСКА 1948 ще я вземе за 1-2 милиона(не помня колко им беше най-ниската оферта), ще си пришие титлите в уефа и бфс и ще си влезе във висшата лига с кеф. Пък онеглавон ще се кефи, че джудже ги е вложило в химически опити за лекарства увеличаващи растежа на хората. И нов терен...

Гришата ще плати, но нищо чудно да има опити и от страна на Домусчиев да присвои емблемата. Ще спести толкова 1-2 млн., колкото е била офертата им и така. Не е тайна връзката по оста Разград-Обеля със спирка между тях Герена.

Не знам на кой му е удобно да ги свързва Лудогорец и Обеля, но един от треньорите ми е личен приятел в Обеля и ми гарантира, че заплатите им ги плаща Найденов от Ефбет. Просто на облъчвателите им е зададено да има враг и той да служи за не моженето, за некадърността и да прикрива неуспехите. Иначе ще има недоволни в правилната посока.

Между другото може би още тази година ще има обединение с Обеля, както ги наричате :lol: И стоящият зад кулисите Череп ще заседно до Ганчев, а Инджов ще асфалтира пистата на Армията, карайки собственоръчно валяка :mrgreen:


Твоя приятел нали не смята, че Найденов ги вади тези пари лично от джоба си ? Защо смяташ, че на някой му е "удобно" да ги свързва, когато фактите сами гооворят :
[offtopic]Изображение
Изображение[/offtopic]

и за спирката на Герена :

[offtopic]Изображение
Изображение[/offtopic]

Снимки на Tодоров и Kаубоя с цесекари колкото щеш из нета..... Найденов е слуга на Черепа, не на Домуса...
https://bet-bg.com/%D1%87%D0%BE%D0%B2%D ... %8A%D1%80/

Това, че Тодоров и Каубоя се срещат с армейци няма нищо общо с топлата връзка доказана със снимковия материал по оста Разград - Обеля - Герена ;)
Найденов, като слуга на Божков нищо не му пречи да получава едни куфарчета от Разград нали ;)
Изображение
3 полуфинала в Европа, 3 детронирани европейски шампиона, 31 титли, 2 златни обувки, Хр. Стоичков с единствената златна топка на Балканите!

НИЕ ИМАМЕ КАКВО ДА ОБИЧАМЕ, ВИЕ ИМАТЕ КАКВО ДА МРАЗИТЕ!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот Red_Neck » 11 май 2018 14:14

CaptainBertorelli написа:
Red_Neck написа:Я един бърз куиз за познавачи :)
Кои са футболистите на снимката?

Изображение

Светльо Петров, някой, Томаш, Великов, Бербатов

Светльо дойде от Добруджа следващата година и .... беше със значително по-деликатна физика ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
eMs1
Мнения: 1293
Регистриран на: 15 май 2008 16:50
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот eMs1 » 11 май 2018 14:44

Георги Антонов ли (№13), този високия не го помня (Иво Тренчев?), Томаш?, Великов, Бербатов?

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот hydetoshi » 11 май 2018 14:57

Red_Neck написа:
CaptainBertorelli написа:
Red_Neck написа:Я един бърз куиз за познавачи :)
Кои са футболистите на снимката?

Изображение

Светльо Петров, някой, Томаш, Великов, Бербатов

Светльо дойде от Добруджа следващата година и .... беше със значително по-деликатна физика ;)

Най-вляво не е ли Вальо Найденов? Най-десния със сигурност не е Бербатов,но не знам кой е. Втория от ляво на дясно ми е на върха на езика да се сетя името му.Защитник беше. Ееей как му беше името бе? Ще се сетя и ще ви кажа
Arsenal- a new era begins ! Again!...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот hydetoshi » 11 май 2018 15:04

hydetoshi написа:
Red_Neck написа:
CaptainBertorelli написа:
Red_Neck написа:Я един бърз куиз за познавачи :)
Кои са футболистите на снимката?

Изображение

Светльо Петров, някой, Томаш, Великов, Бербатов

Светльо дойде от Добруджа следващата година и .... беше със значително по-деликатна физика ;)

Най-вляво не е ли Вальо Найденов? Най-десния със сигурност не е Бербатов,но не знам кой е. Втория от ляво на дясно ми е на върха на езика да се сетя името му.Защитник беше. Ееей как му беше името бе? Ще се сетя и ще ви кажа

Втория от ляво на дясно е Ивайло Тренчев . Остана само последния да си го припомня..... Мичо Вранеш?
Последна промяна от hydetoshi на 11 май 2018 15:10, променено общо 1 път.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот Red_Neck » 11 май 2018 15:08

eMs1 написа:Георги Антонов ли (№13), този високия не го помня (Иво Тренчев?), Томаш?, Великов, Бербатов?

Понацели ги :)
Поздравления!
Георги Антонов дошъл от Локо Сф, Станимир Господинов от Левски, Томаш, Веселин Великов от Етър и Бербата.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот hydetoshi » 11 май 2018 15:13

Red_Neck написа:
eMs1 написа:Георги Антонов ли (№13), този високия не го помня (Иво Тренчев?), Томаш?, Великов, Бербатов?

Понацели ги :)
Поздравления!
Георги Антонов дошъл от Локо Сф, Станимир Господинов от Левски, Томаш, Веселин Великов от Етър и Бербата.

Георги Антонов много си прилича с Вальо Найденов. Това наистина е Антонов. Втория със сигурност е Иво Тренчев, последния мога да се закълна ,че не е Бербатов.
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот Red_Neck » 11 май 2018 15:21

:mrgreen: :mrgreen:
Бербата е ... на 100% :)
... иначе и аз се колебая м/у Тренчев и сивото искърско, но все си мисля, че Тренчев дойде година по-късно от Славия.
Бая години минаха ... може и да се бъркам ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10170
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот шивача » 11 май 2018 15:24

baraba написа:
шивача написа:
baraba написа:
niki.al написа:Озимозчо, тия приказки за плащанията защо не ги кажеш на УЕФА?Никога няма да сте ЦСКА ако не си платите изяденото и изпитото до момента. Може и да не ви харесва, ама. такъв е редът.Като взимаш предприятие във фалит си взимаш както активите, така и дълговете му.Само вие нещо не го разбирате това.После се пишете интелигенти...

Абсолютни глупости! Историята на спортните клубове не е актив на Търговско д-во и не се плаща, а се определя единствено от феновете и легендите на самите клубове ... примери безброй !!! Отделно, с плащането парите за емблемата и активите на старото ТД се покриват и задълженията към кредиторите , които ще бъдат разпределени и изплатени с тези пари от синдика Дора Милева ;)
Дали това плащане е рентабилно , необходимо и прочее е съвсем отделен въпрос !!!

Демек, ЦСКА 1948 плаща, взима емблемата, а вие сте истинското ЦСКА :lol:

Няма такова нещо, като ... "истинско" ЦСКА ;) ЦСКА е само един ! ЦСКА 1948, евентуално ако плати ще има някаква допирна точка до старото ТД и евентуално, само евентуално, ако това е причина феновете и легендите да ги признаят за наследник и исторически продължител на Септември при ДВ създаден 1948 г. тогава и само тогава това ще е историческия наследник !

Ясно, мерси за разяснението. А фифа, уефа и бфс на кой клуб ще присъдят историята, купите и титлите? То ЦСКА е само едно де, ама все пак кажи...
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !

Потребителски аватар
шивача
Мнения: 10170
Регистриран на: 11 авг 2011 13:06
Skype: С нами Бог!
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)/анкета за нов треньор/

Мнениеот шивача » 11 май 2018 15:28

baraba написа:
шивача написа:
baraba написа:
шивача написа:
cskarcheto92 написа:
шивача написа:И за кво ви емблема? ЦСКА 1948 ще я вземе за 1-2 милиона(не помня колко им беше най-ниската оферта), ще си пришие титлите в уефа и бфс и ще си влезе във висшата лига с кеф. Пък онеглавон ще се кефи, че джудже ги е вложило в химически опити за лекарства увеличаващи растежа на хората. И нов терен...

Гришата ще плати, но нищо чудно да има опити и от страна на Домусчиев да присвои емблемата. Ще спести толкова 1-2 млн., колкото е била офертата им и така. Не е тайна връзката по оста Разград-Обеля със спирка между тях Герена.

Не знам на кой му е удобно да ги свързва Лудогорец и Обеля, но един от треньорите ми е личен приятел в Обеля и ми гарантира, че заплатите им ги плаща Найденов от Ефбет. Просто на облъчвателите им е зададено да има враг и той да служи за не моженето, за некадърността и да прикрива неуспехите. Иначе ще има недоволни в правилната посока.

Между другото може би още тази година ще има обединение с Обеля, както ги наричате :lol: И стоящият зад кулисите Череп ще заседно до Ганчев, а Инджов ще асфалтира пистата на Армията, карайки собственоръчно валяка :mrgreen:


Твоя приятел нали не смята, че Найденов ги вади тези пари лично от джоба си ? Защо смяташ, че на някой му е "удобно" да ги свързва, когато фактите сами гооворят :
[offtopic]Изображение
Изображение[/offtopic]

и за спирката на Герена :

[offtopic]Изображение
Изображение[/offtopic]

Снимки на Tодоров и Kаубоя с цесекари колкото щеш из нета..... Найденов е слуга на Черепа, не на Домуса...
https://bet-bg.com/%D1%87%D0%BE%D0%B2%D ... %8A%D1%80/

Това, че Тодоров и Каубоя се срещат с армейци няма нищо общо с топлата връзка доказана със снимковия материал по оста Разград - Обеля - Герена ;)
Найденов, като слуга на Божков нищо не му пречи да получава едни куфарчета от Разград нали ;)

Влизам ти в такт :mrgreen: ся, детето на Вальо Илиев тренира на Армията, в Ганчевия отбор и Ганчев му дава куфарчета да ги носи на тати и да го играе двойна игра. А Кикарин е ухо на Стойчо Стоилов и двамата се плякат на разменни начала, като имат и емоционална връзка ..........В нета има снимка на Ганчев с полицай и според мен той е левскар, да си знаеш!
НОСТРАДАМУС : 2024г болната мома отива в отвъдното !


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта