Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

redmadness48
Мнения: 475
Регистриран на: 09 фев 2017 00:11

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот redmadness48 » 10 авг 2017 21:50

1982 написа:
onegavon написа:Разделени сме на милиони армейци и на сто разградски платени мекерета/включая и тукашните тролове/.


Единствените платени са вашите лидери от Анималс, неслучайно участват в гнусната схема около търга .... както и разни, като Дърпатов.

А газдова и гьонова,пасмината на дучето и цимбика не са платени нали ? :lol:

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 10 авг 2017 21:51

Лошото е, че любимата мутра е циция, и вече не пуска билетче по левче за важните мачове, както когато трябваше да се фалира умишлено ЦСКА .....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 10 авг 2017 21:53

redmadness48 написа:
1982 написа:
onegavon написа:Разделени сме на милиони армейци и на сто разградски платени мекерета/включая и тукашните тролове/.


Единствените платени са вашите лидери от Анималс, неслучайно участват в гнусната схема около търга .... както и разни, като Дърпатов.

А газдова и гьонова,пасмината на дучето и цимбика не са платени нали ? :lol:


Не знам дали са платени, но за разлика от вас, тръгнаха от нулата и не се опозориха пред цяла България, молейки се на Бойко да нареди на БФС да погази всичките си правилници и наредби ...... и най-важното, признават си, че са нов клуб, а не твърдят, че са нещо, което не са. ;)
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

svetlan29
Мнения: 55
Регистриран на: 02 фев 2017 14:21
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот svetlan29 » 10 авг 2017 21:58

tut написа:
sin4ec написа:
Mitata написа:Ако не влизах във форума нямаше да знам, че има разделение. На последните две домакинства половин час преди мача съм се редил по 10 - тина минути на опашка за билети. Армейците са на стадиона.

Армейците са в армията, а Литекс( ЦСКА-София) няма нищо общо с нея. Хеле пък феновете на Литекс( ЦСКА-София)...армейци били, е нема спор!


Ok :) :) :)

Напред армейски лъвове....32-та зове!


Не го разбра,нали?И никога няма да го разбереш-Лудогорец или както там са се казвали преди,не губят нищо-ни титла,ни купа,ни синя тишина.Същото се отнася за Нафтата,Пирин...ми те нищо не са спечелили та да го загубят!Това не се отнася заЦСКА-НЕ 32-ра,за първа се борите-УСПЕХ

redmadness48
Мнения: 475
Регистриран на: 09 фев 2017 00:11

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот redmadness48 » 10 авг 2017 21:58

1982 написа:
redmadness48 написа:
1982 написа:
onegavon написа:Разделени сме на милиони армейци и на сто разградски платени мекерета/включая и тукашните тролове/.


Единствените платени са вашите лидери от Анималс, неслучайно участват в гнусната схема около търга .... както и разни, като Дърпатов.

А газдова и гьонова,пасмината на дучето и цимбика не са платени нали ? :lol:


Не знам дали са платени, но за разлика от вас, тръгнаха от нулата и не се опозориха пред цяла България, молейки се на Бойко да нареди на БФС да погази всичките си правилници и наредби ...... и най-важното, признават си, че са нов клуб, а не твърдят, че са нещо, което не са. ;)

Това "тръгване от нулата" е безсмислено, кажи ми какъв е плюса на ЦСКА да бие разни аматьори по села и паланки 3 години ? Нали като влезне отбора в А група трябва да се гради наново или ще бутаме Домусчиев със състав от В група само с българи ?..То и ние фактически сме нов клуб, обаче след като платим активите ще сме наследник на ЦСКА.

Mitata
Мнения: 6667
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 10 авг 2017 22:05

svetlan29 написа:
tut написа:
sin4ec написа:
Mitata написа:Ако не влизах във форума нямаше да знам, че има разделение. На последните две домакинства половин час преди мача съм се редил по 10 - тина минути на опашка за билети. Армейците са на стадиона.

Армейците са в армията, а Литекс( ЦСКА-София) няма нищо общо с нея. Хеле пък феновете на Литекс( ЦСКА-София)...армейци били, е нема спор!


Ok :) :) :)

Напред армейски лъвове....32-та зове!


Не го разбра,нали?И никога няма да го разбереш-Лудогорец или както там са се казвали преди,не губят нищо-ни титла,ни купа,ни синя тишина.Същото се отнася за Нафтата,Пирин...ми те нищо не са спечелили та да го загубят!Това не се отнася заЦСКА-НЕ 32-ра,за първа се борите-УСПЕХ


Онези, които се обявиха открито срещу легендите на ЦСКА са малка групичка бивши цесекари, борещи се за индивидуална слава. Опитват се да разбият фенската маса по поръчка на Делиормана, но това им се отдава изключително трудно. Няма да успеят, защото армейците знаят - ЦСКА е един.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот sin4ec » 10 авг 2017 22:10

Ozzimozzi написа:
sin4ec написа:
Mitata написа:Ако не влизах във форума нямаше да знам, че има разделение. На последните две домакинства половин час преди мача съм се редил по 10 - тина минути на опашка за билети. Армейците са на стадиона.

Армейците са в армията ...

Армейците са на Армията и продължават да бъдат вашият най-голям комплекс, както винаги е било. ;)

ЦСКА приключи пътя си с отрицателен баланс спрямо Левски. Нещо не ти се получава. Колкото до сегашните на Армията...ами и с Кърпачев балансът ни е положителен. Факт.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Mitata
Мнения: 6667
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 10 авг 2017 22:14

sin4ec написа:
Ozzimozzi написа:
sin4ec написа:
Mitata написа:Ако не влизах във форума нямаше да знам, че има разделение. На последните две домакинства половин час преди мача съм се редил по 10 - тина минути на опашка за билети. Армейците са на стадиона.

Армейците са в армията ...

Армейците са на Армията и продължават да бъдат вашият най-голям комплекс, както винаги е било. ;)

ЦСКА приключи пътя си с отрицателен баланс спрямо Левски. Нещо не ти се получава. Колкото до сегашните на Армията...ами и с Кърпачев балансът ни е положителен. Факт.


Няма Левски.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 10 авг 2017 22:14

redmadness48 написа:Това "тръгване от нулата" е безсмислено, кажи ми какъв е плюса на ЦСКА да бие разни аматьори по села и паланки 3 години ? Нали като влезне отбора в А група трябва да се гради наново или ще бутаме Домусчиев със състав от В група само с българи ?..То и ние фактически сме нов клуб, обаче след като платим активите ще сме наследник на ЦСКА.


А сега какъв е смисълът да сте в кочината А група ??! Европа не сте виждали скоро, няма и да видите още 2 години най-малко (лятото на 2019-а, ако УЕФА не реши за още нещо да ви резне, което не е никак изключено), титла също не видяхте, надали и ще видите скоро ....... остава ви само голото бъхтене на полу-трупа Левски, но те са толкова умрели и слаби, че надали и ви доставя някакво удоволствие вече ....
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Мнениеот sin4ec » 10 авг 2017 22:15

Mitata написа:
Няма Левски.

Кажи го на УЕФА и БФС. Лека нощ!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта