Йоан Андоне - новият тренъор на ЦСКА!!!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Ado1284
Мнения: 15
Регистриран на: 24 мар 2008 17:08
Контакти:

Re: Йоан Андоне пристигна на Българска Армия

Мнениеот Ado1284 » 17 яну 2010 13:20

Siegfried написа:Моля да ме извините , но бихте ли ми обяснили кой всъщност е Йон Андоне ?

Погледни 3 поста назад :idea:
Само ЦСКА!!!!!!!!

Потребителски аватар
Yasso
Мнения: 1179
Регистриран на: 16 юли 2008 11:59
Контакти:

Re: Йоан Андоне пристигна на Българска Армия

Мнениеот Yasso » 17 яну 2010 13:31

Не знам защо точно на него, но на мен този румънец ми прилича с нещо на Мартин Йол - един от бившите треньори на Тотнъм....

Аз ще изчакам да видя каква подготовка ще направи отбора, как ще се представи в контролите и как ще стартира пролетния полусезон и тогава ще изпадам във възторг... :roll:

Мисля все пак, че е добро попадение, но времето ще покаже :!:

САМО ЦСКА :!:
Изображение
...А НИЕ СМЕ : ЦСКА!!!

Потребителски аватар
tut
Мнения: 1030
Регистриран на: 11 яну 2010 22:28
Контакти:

Re: Йоан Андоне пристигна на Българска Армия

Мнениеот tut » 17 яну 2010 13:38

успех му пожелавам

НАПРЕД АРМЕЙСКИ ЛЪВОВЕ

Потребителски аватар
mertezaker
Мнения: 1554
Регистриран на: 16 юли 2008 20:08
Контакти:

Re: Йоан Андоне пристигна на Българска Армия

Мнениеот mertezaker » 17 яну 2010 13:46

Според мен смяната е за добро, селекцията също е на ниво, така че се надявам да подобрим играта си от от първия полусезон

Потребителски аватар
Red_champions
Мнения: 1773
Регистриран на: 17 май 2009 09:21

Re: Йоан Андоне пристигна на Българска Армия

Мнениеот Red_champions » 17 яну 2010 13:47

Да,вече официално имаме нов треньор.Хубаво е,че тази треньорска сага приключи,тепърва ще стане ясно кой всъщност е Йоан Андоне.Не съм гледал пресконференцията,но щом казвате,че от 15:00 ще я дават на запис,ще я видим.Интересно ще е .Като фен на ЦСКА желая успех на Йоан Андоне,човек,който не познавам нито футболно , нито извънфутболно.
Моето мнение бе,е и ще продължава да бъде,че треньорът за ЦСКА е Любо Пенев,но тъй като на този етап това е свършен факт и имаме нов треньор,който не е Йешич,което ме радва,аз също съм на мнение,че трябва да се даде шанс на човека-така поне изглежда симпатичен,ще го чуем какво е казал.Знам само едно-На Армията пак ще е интересно...
Blue is the colour , football is the game , we are all together and winning is our aim ! So cheer us on through the sun and rain , cos Chelsea , Chelsea is our name !

Потребителски аватар
Ticha
Мнения: 3308
Регистриран на: 26 сеп 2008 13:26
Местоположение: стадион "Тича", Варна
Контакти:

Re: Йоан Андоне пристигна на Българска Армия

Мнениеот Ticha » 17 яну 2010 13:54

Айде честито и от мен! Избора ми се струва доста добър. ;)

Потребителски аватар
crap
Мнения: 3989
Регистриран на: 16 сеп 2009 17:21
Местоположение: София
Контакти:

Re: Йоан Андоне пристигна на Българска Армия

Мнениеот crap » 17 яну 2010 13:57

Най-хубавото е, че Андоне е амбициран, и доста по-опитен от тукашните ни треньори, както и това, че връщат МЕТОДИ ДЕЯНОВ отново на армията! Честито и успех!
YA GUNNERS YA

Потребителски аватар
etgecata1
Мнения: 374
Регистриран на: 29 ное 2009 13:38
Контакти:

Re: Йоан Андоне пристигна на Българска Армия

Мнениеот etgecata1 » 17 яну 2010 14:46

Стига с тоя Пенев. Борисов каза че са го махнали не заради пари, а заради играта. Напълно съм съгласен с него. Сигурен съм че смяната е за доброто на ЦСКА. Имаме си нов треньор. Желая му най-искрено много успехи с най-великия отбор в България: титлата, купата и влизане в Шампионската лига. Успех Андоне ние сме с теб.
То не беше Мтел, КГБ, Гъзпром, Булгартабак, ГЕРБ що пари се изляха и тия фанаха коча за мъдете. А стадиона с формата на полумесец най им отива на 31 кратните сребърни медалисти.
Европодвизи на Еврогранда от Подуене:
http://vbox7.com/play:5e0c8033

Потребителски аватар
Red_champions
Мнения: 1773
Регистриран на: 17 май 2009 09:21

Re: Йоан Андоне пристигна на Българска Армия

Мнениеот Red_champions » 17 яну 2010 15:35

Не се прави на по-глупав,отколкото си.При Любо Пенев всичко беше наред и по-добре като организациядисциплина и игра трудно може да бъде.Както и да е.
Blue is the colour , football is the game , we are all together and winning is our aim ! So cheer us on through the sun and rain , cos Chelsea , Chelsea is our name !

Потребителски аватар
ndrangheta
Мнения: 853
Регистриран на: 09 сеп 2008 19:32
Контакти:

Re: Йоан Андоне пристигна на Българска Армия

Мнениеот ndrangheta » 17 яну 2010 15:43

Егати визитката!
Все едно Стяуа да назначат Мъри!
Пожелавам му успех, но дълбоко се съмнявам да е по-голям професионалист и специалист от Любо Пенев.
"What is absurd and monstrous about war is that men who have no personal quarrel should be trained to murder one another in cold blood."


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта