Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
ceBep
Мнения: 1379
Регистриран на: 22 окт 2014 16:58
Местоположение: София

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот ceBep » 02 апр 2017 20:04

ivo55 написа:Благодаря за честния отговор. Още на "Защо не пуснахте представители на ЦСКА 1948" си каза всичко. Въпреки, че излязоха категорични доказателства, че зад тях стои Агата с комплексите си и с откраднатите от държавата пари.

Само се надявам някой армеец да не изтрещи от всички тези гнусни провокации и да не тегли ножа на баба Дора, на теб или на някой като теб.

Да речем, че наистина този човек стои зад този проект, с какво са по -различни от вас, след като и зад двата отбора стоят хора, които си правят парите на гърба на държавата, и с помощта на държавата. Оставам с впечатлението, че целта на разговора ни е да ми докажеш, как ГГ е светец, а Гела не. Ако е така, то излиза, че вие не искате отбора ви да е от ранга на Лудогорец и да мачка в България. За вас е важното господин Гриша Ганчев.

Ozzimozzi
Мнения: 7175
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Ozzimozzi » 02 апр 2017 20:06

sin4ec написа:Тежък уикенд за школата на ГГ...много бой от Левски, много нещо!
И то с резултати. :o

Това 8 годишните ли? :o
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот гражданин от село » 02 апр 2017 20:27

Няма как да побеждаваме след като разни маймуни играят като защитници на празна врата на противника, няма кой да отправи удар, а не "връщане" към вратаря, няма кой едно нормално центриране или пас пред вратата да направи, "великите" Чорба и Недялков да научат за какво са на терена и какви са им функциите.Въпреки герберската П.У.Т.К.А Лудогорец ги отнасяхме поне с четворка, ако ги нямаше поне наполовина гореспоменатите неща.
Последна промяна от гражданин от село на 02 апр 2017 20:39, променено общо 1 път.

peliforewer
Мнения: 9759
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 02 апр 2017 20:30

ceBep написа:
ivo55 написа:Север, имам следните въпроси към теб, и ако си мъж, ще отговориш:

1. Даваш ли си сметка, че след последната седмица и това видео, стана ясно защо Коцеф и всякакви други предатели, криеха и крият кой и как издържа отбора от Обеля?

2. Съгласен ли си, че вече на 101% е ясно, че онзи самозабравил се новобогаташ, приватизирал незнайно как някои апетитни държавни дружества, на който Тиквата отказва да му търси неустойките по приватизационните договори, и на който Тиквата ми подари десетки милиони да строи "базата чудо за 15 милки", е човекът който иска да прилапа активите на ЦСКА?

3. Съгласен ли си, че няма как лицето, което вчера над 10 000 фена на ЦСКА кръстиха "Ага", да има чисти намерения към ЦСКА, при положение че се крие, ползва подставени лица, и същевременно строи база и стадион в Разград (с пари дадени му от Тиквата от държавния бюджет) за много милиони?

4. Съгласен ли си вече, че Агата не иска да има ЦСКА в 1-ва ППЛ, който да му е конкурент, а напротив, готов е даде 1-2 милиона Евро, за да може един микробус предатели да го обслужват както му е удобно и така да елиминира най-големи си конкурент?

5. Север, не се ли чувстваш употребен? Не те ли е срам?

6. Имаш ли сили да си поправиш грешката? Или заради егото си никога не би си признал собствена грешка, и ако се наложи лично би забил последен удар в сърцето на любимия ни клуб?

Не зная защо точно мен ме питаш всичките тези неща, след като неколкократно съм отговарял, че не съм фен на 1948 и не ме интересува какво се случва там. Вместо да ми задаваш тези въпроси и да се занимавате с гела, да бяхте се видели отстрани вие самите колко сте смешни. Защо не пуснахте представителите на 1948 на търга, страх ви беше да не купят емблемата и да си останете само с тирето ли. Нали ГГ е най-големия и единствен милее за клуба, ми да извади повече пари, и да ви я купи. Я ми кажи понеже знам, че си добре с разума - за какво му е на гела тая емблема ? При положение, че той парите си ги пере в Разград без никакъв проблем. Стадион прави, 15 мил изпра в базата им и според вас е решил да купува и вас. Кажи ми за какво му е на гела да си слага главата в торбата ? При положение, че изкарава милиони от проекта си в Разград ? И не ми отговаряй, че го прави за да го няма тирето и отбора му да бъде без конкуренция. Ей хора, ударете си по един шамар ,и се осъзнайте. Просто не може да сте такива баламурници и да се опитвате всячески да оправдавате селските номера на един определен човек,който си ви върти както иска на хуя.

Проблемът за търга беше че три свързани фирми искаха да прецакат Гр.Ганчев по начина по който печелят и държавни поръчки,а за да не се чудиш свързани ли са 1948 и Лудогорец,по-горе има видео ,https://www.facebook.com/cskasofia/videos/10212634788370467/ ,дето се вика по охранителите ще ги познаете.
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

peliforewer
Мнения: 9759
Регистриран на: 18 фев 2011 17:40
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот peliforewer » 02 апр 2017 20:48

ceBep написа:
ivo55 написа:Благодаря за честния отговор. Още на "Защо не пуснахте представители на Антибиотик-сателит" си каза всичко. Въпреки, че излязоха категорични доказателства, че зад тях стои Агата с комплексите си и с откраднатите от държавата пари.

Само се надявам някой армеец да не изтрещи от всички тези гнусни провокации и да не тегли ножа на баба Дора, на теб или на някой като теб.

Да речем, че наистина този човек стои зад този проект, с какво са по -различни от вас, след като и зад двата отбора стоят хора, които си правят парите на гърба на държавата, и с помощта на държавата. Оставам с впечатлението, че целта на разговора ни е да ми докажеш, как ГГ е светец, а Гела не. Ако е така, то излиза, че вие не искате отбора ви да е от ранга на Лудогорец и да мачка в България. За вас е важното господин Гриша Ганчев.

Прочети днешното интервю на В.Стефанов пред Код спорт и ще разбереш каква е ролята на Домусчиев в българския футбол,а Стефанов може да е всякакъв но 22 години с Маджо издържат Славия,май няма други такива,така че може да му се вярва https://slavia.gong.bg/bg-football/parv ... ola-425820
1914.1902 » 13 апр 23:02

Може ли в два поредни сезона да обявиш цел битка за титлата, а в същото време да си тъпана на групата?

Даже и до топ 3 не успяхме, а какви ли не отбори в последните години бяха там, ама за нашите е някаква мисия невъзможна.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3831
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот ivo55 » 02 апр 2017 20:51

ceBep написа:
ivo55 написа:Благодаря за честния отговор. Още на "Защо не пуснахте представители на Антибиотик-сателит" си каза всичко. Въпреки, че излязоха категорични доказателства, че зад тях стои Агата с комплексите си и с откраднатите от държавата пари.

Само се надявам някой армеец да не изтрещи от всички тези гнусни провокации и да не тегли ножа на баба Дора, на теб или на някой като теб.

Да речем, че наистина този човек стои зад този проект, с какво са по -различни от вас, след като и зад двата отбора стоят хора, които си правят парите на гърба на държавата, и с помощта на държавата. Оставам с впечатлението, че целта на разговора ни е да ми докажеш, как ГГ е светец, а Гела не. Ако е така, то излиза, че вие не искате отбора ви да е от ранга на Лудогорец и да мачка в България. За вас е важното господин Гриша Ганчев.


С много, Север, с много. И не може да си толкова тъп, че да не го схващаш. Единият си има клуб и действително няма никакви индикации, че иска да си мести отбора в София и да го развива под бранда на ЦСКА. Не е това и никой не мисли, че е така.

И тогава идва въпросът "Защо са му тогава на Домус ага активите и емблемите на ЦСКА?". И отговорът е само един - за да възпрепятства единствения човек и отбор, които имат потенциал да се противопоставят следващите години на Лудогорец.

А ти Север и подобните на теб предатели, сте подлоги с чалми. Предател с кокал.

RedStar2016
Мнения: 115
Регистриран на: 04 авг 2016 14:49

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот RedStar2016 » 02 апр 2017 20:55

За стотен път ще ви повторя, че ГГ не е по изваждането. Ако наистина искаше да купи емблемата, щеше да го направи независимо колко фирми участват на търга. Той си мислеше че ще стане с един лев над обявената цена, ама не е чак толкова голям играч. Мислите ли че ви държи бай Стамен за треньор защото е много добър, или защото е много евтин. Напълни отбора с посредствени играчи, ама почти без пари. Ако може ще продаде някой и СС ще ви доведе други ментета, а през това време ще са ви виновни съдиите, домуса, говедата, журналистите че ставата все по-куци и по-куци.

Потребителски аватар
Altarf
Мнения: 1193
Регистриран на: 31 май 2015 20:22
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Altarf » 02 апр 2017 20:57

Ама тука верно ли има умници, които не могат да проумеят какви мотиви може да има Агата, за да пречи на ЦСКА? :lol:

Mitata
Мнения: 6665
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 02 апр 2017 20:58

RedStar2016 написа:За стотен път ще ви повторя, че ГГ не е по изваждането. Ако наистина искаше да купи емблемата, щеше да го направи независимо колко фирми участват на търга. Той си мислеше че ще стане с един лев над обявената цена, ама не е чак толкова голям играч. Мислите ли че ви държи бай Стамен за треньор защото е много добър, или защото е много евтин. Напълни отбора с посредствени играчи, ама почти без пари. Ако може ще продаде някой и СС ще ви доведе други ментета, а през това време ще са ви виновни съдиите, домуса, говедата, журналистите че ставата все по-куци и по-куци.


Да не би Томов да е по изваждането? Или Гърнетата, Черепа? Ти знаеш ли парите на Ганчев, че имаш претенции към него? И какво конкретно предлагаш?
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

гражданин от село
Мнения: 9609
Регистриран на: 29 сеп 2011 13:02

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот гражданин от село » 02 апр 2017 21:03

RedStar2016 написа:За стотен път ще ви повторя, че ГГ не е по изваждането. Ако наистина искаше да купи емблемата, щеше да го направи независимо колко фирми участват на търга. Той си мислеше че ще стане с един лев над обявената цена, ама не е чак толкова голям играч. Мислите ли че ви държи бай Стамен за треньор защото е много добър, или защото е много евтин. Напълни отбора с посредствени играчи, ама почти без пари. Ако може ще продаде някой и СС ще ви доведе други ментета, а през това време ще са ви виновни съдиите, домуса, говедата, журналистите че ставата все по-куци и по-куци.

Жужето за спорт пари вади, факти, колкото искаш.За чужди бакии явно не дава.Сегашните маймунки са грешка, но не трябваше да се поддава на желанията голяма част от публиката за бързи успехи, а да си кара по схемата "устойчиво развитие".


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта