23 кръг Левски - ЦСКА-София |04.03| 14:30ч.

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12787
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: 23 кръг Левски - ЦСКА-София |04.03| 14:30ч.

Мнениеот BRF » 04 мар 2017 19:09

sin4ec написа:
Teo написа:Кажете нещо за дузпата бе левскари... такива само на вас могат да ви подарят.
Китанов даже не го докосва!
Ххахахахаххахаха ще ви жулиме здраво следващия път!

Съмнявам се, че в близко бъдеще ще можете да ни сварите в толкова тежко състояние преди мача. Имате проблеми във всички зони, с физиката и тактиката, а щом Жадното ви изклати по всички правила в този двубой-и в други неща.
Приказките за жуленето ги видяхме колко струват: след изравняването бяхте пълна пародия и на терена , и на трибуните.
Свивай бибетата и го давай по скромничко! 8-)
Все пак ти прави чест, че си тук сега и приемаш бъзиците...не всеки би го направил, това ти е голяма червена точка!

Стига се се правил на голям анализатор!Две тъпи грешки и направихте два гола!Кво ми пишеш тук за надиграване!?Дори след втория ви гол можехме да изравним на два пъти и то си бяха чисти положенията!
п.п.Постарайте се да не ставате смешни с транпарантите,че вече сте жалки!

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: 23 кръг Левски - ЦСКА-София |04.03| 14:30ч.

Мнениеот Teo » 04 мар 2017 19:09

Кашчей написа:
Teo написа:
LSFC 1914 написа:Тео имаш най-добрия подарък за рожденния си ден! Сега отивай да празнуваш двойния си празник!


Аз ще ходя го празнувам от 9, но първо да ви по нахраня малко, че нещо литнахте в облаците.
@ Не се лъжете Берое ви бие следващия кръг и обратно в кочината на безхаберието! хаххахахаха

ПП Вкарахте ни от измислена дузпа и статично положение и си повярвахте, че ставате за нещо.
Има още два мача... и две победи за нас!


Дузпата откога не е статично положение, Тео? Знаеш ли техническият термин на това, което наричаме дузпа?!


Аз по измислена дузпа от това не съм виждал.... тоя пада като буркан от маса без да има докосване от страна на друг предмет и му се дава дузпа... съдията е за разстрел!

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12787
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: 23 кръг Левски - ЦСКА-София |04.03| 14:30ч.

Мнениеот BRF » 04 мар 2017 19:10

gzagorov написа:След няколко повторения, аз също мисля, че имаше симулация на Яблонски. НО доста добре изиграна симулация, трябваха ми няколко повторения и то отблизо, за да си съставя мнение дали има спъване. Контакт с Китанов според мен имаше, но Яблонски "увеси" краката малко предварително. При всички положения в реално време и без повторения едва ли може да се прецени точно и влизането в краката на Яблонски изглежда като чиста дузпа. Така че едва ли съдията е вложил умисъл за помощ на "Левски".
Ситуацията през есента беше горе-долу подобна, но с разменени роли, разбира се.

Двете дузпи бяха еднакви,така че........

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: 23 кръг Левски - ЦСКА-София |04.03| 14:30ч.

Мнениеот Teo » 04 мар 2017 19:13

BRF написа:
gzagorov написа:След няколко повторения, аз също мисля, че имаше симулация на Яблонски. НО доста добре изиграна симулация, трябваха ми няколко повторения и то отблизо, за да си съставя мнение дали има спъване. Контакт с Китанов според мен имаше, но Яблонски "увеси" краката малко предварително. При всички положения в реално време и без повторения едва ли може да се прецени точно и влизането в краката на Яблонски изглежда като чиста дузпа. Така че едва ли съдията е вложил умисъл за помощ на "Левски".
Ситуацията през есента беше горе-долу подобна, но с разменени роли, разбира се.

Двете дузпи бяха еднакви,така че........


Никаква дузпа няма днеска брат... виж положението!
@ Тия без подарени дузпи никога не могат да ни бият...

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12787
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: 23 кръг Левски - ЦСКА-София |04.03| 14:30ч.

Мнениеот BRF » 04 мар 2017 19:14

Teo написа:
BRF написа:
gzagorov написа:След няколко повторения, аз също мисля, че имаше симулация на Яблонски. НО доста добре изиграна симулация, трябваха ми няколко повторения и то отблизо, за да си съставя мнение дали има спъване. Контакт с Китанов според мен имаше, но Яблонски "увеси" краката малко предварително. При всички положения в реално време и без повторения едва ли може да се прецени точно и влизането в краката на Яблонски изглежда като чиста дузпа. Така че едва ли съдията е вложил умисъл за помощ на "Левски".
Ситуацията през есента беше горе-долу подобна, но с разменени роли, разбира се.

Двете дузпи бяха еднакви,така че........


Никаква дузпа няма днеска брат... виж положението!
@ Тия без подарени дузпи никога не могат да ни бият...

Мача е свирен,резултата е ясен!Приемам го!По-добри бяхме и ако карамбата не беше се контузил ,щяхме да изравним!

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: 23 кръг Левски - ЦСКА-София |04.03| 14:30ч.

Мнениеот Кашчей » 04 мар 2017 19:17

Teo написа:
Никаква дузпа няма днеска брат... виж положението!
@ Тия без подарени дузпи никога не могат да ни бият...


Обаче във вторник , срещу Ботев си беше чиста дузпа, само дето не ви я свириха.... :mrgreen:
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Потребителски аватар
radiinter
Мнения: 562
Регистриран на: 24 апр 2008 03:27
Контакти:

Re: 23 кръг Левски - ЦСКА-София |04.03| 14:30ч.

Мнениеот radiinter » 04 мар 2017 19:20

Teo написа:Нека се порадват тия сиромаси хахаххааххаха, че след няколко месеца ще ритат по полянките!


Точно фен на ГМО-то да говори за ритане по полянки :mrgreen:
Ама вие през последната година „забравихте“ много неща и също така много други си приписахте,та и този коментар не ме изненадва.

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: 23 кръг Левски - ЦСКА-София |04.03| 14:30ч.

Мнениеот ralka_levskarka » 04 мар 2017 19:29

radiinter написа:
Teo написа:Нека се порадват тия сиромаси хахаххааххаха, че след няколко месеца ще ритат по полянките!


Точно фен на ГМО-то да говори за ритане по полянки :mrgreen:
Ама вие през последната година „забравихте“ много неща и също така много други си приписахте,та и този коментар не ме изненадва.

Истинското ЦСКА още си е по полянките- в А окръжна.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
ralka_levskarka
Мнения: 27600
Регистриран на: 31 окт 2009 21:05
Местоположение: Велико Търново е Синя Зона!
Контакти:

Re: 23 кръг Левски - ЦСКА-София |04.03| 14:30ч.

Мнениеот ralka_levskarka » 04 мар 2017 19:30

Кашчей написа:
Teo написа:
Никаква дузпа няма днеска брат... виж положението!
@ Тия без подарени дузпи никога не могат да ни бият...


Обаче във вторник , срещу Ботев си беше чиста дузпа, само дето не ви я свириха.... :mrgreen:

И в предния мач нямаше дузпа, когато ни изравниха, ама не рева тогава.
[rimg]https://media3.giphy.com/media/l580XJFTJ6zbSw1jAh/giphy.gif[/rimg]

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: 23 кръг Левски - ЦСКА-София |04.03| 14:30ч.

Мнениеот sin4ec » 04 мар 2017 19:32

BRF написа:Стига се се правил на голям анализатор!Две тъпи грешки и направихте два гола!Кво ми пишеш тук за надиграване!?Дори след втория ви гол можехме да изравним на два пъти и то си бяха чисти положенията!
п.п.Постарайте се да не ставате смешни с транпарантите,че вече сте жалки!

Ахааааа, щото вашият гол никак не беше грешка на цялата ни защита?
Естествено, че е надиграване. И всеки, разбиращ от футбол ще ти го каже. След катастрофалното начало никак не бе лесно да се изравни играта. И да се наложи собствената с тези обезверени играчи.
Стана. С всяка изминала минута вашите гаснеха, а сините поглеждаха напред, печелеха все повече първи топки, превръщаха се в отбор. А вие-в сбирщина. Резултатът е логичен и справедлив.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта