Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Кашчей » 28 фев 2017 23:06

redmadness48 написа:
Кашчей написа:
redmadness48 написа:Търга за активите е на 30-ти.Април месец най вероятно ще бъде решен въпроса с Армията и Панчарево.Интересно ми е какво ще правят авиаторите след като само след месец остават официално клуб без история и малко по - късно ще им бъде забранен достъпа до Армията за 35 години. Кой отбор ще подкрепят тогава ? Пак ли ще претендирате да сте ЦСКА :lol: Какво ще правите вие както и сините приятелки като след търга за активите като се появи емблемата и историята на ЦСКА в сайта на Уефа ? Нали знаете че митовете ви и легендите за Литекс,история и т.н ще умрат тогава. Чакам оправданията от сега понеже не ви остава много време да бъдете разкрити :lol:


Ти верно ли смяташ, че правото да използвате ТМ, но без да плащате задължения, ще ви направи ЦСКА?! Винаги ще си останете Литекс..дори и манталитета сте попили вече! Голямо густо ще е, ако т.н. авиатори вземат ТМ и ви предявят иск за неправомерно използване и производство на артикули, с цел печалба :mrgreen:

Хохохоо, приятелю от сега се подготвяй защото ще има много газ да пикаете. Точно в периода след търга ще се появи всичко в този така важен за вас "профил на Уефа", от 1 месец изчезна и едно тире там ако не си забелязал :lol: Интересното от новия сезон е че влиза името "ПФК ЦСКА" , махнато е тирето напук на такива като тебе и всички продажни сайтчета . Вече няма да може и да пишете любимото ви ЦСКА-София, какво ще правите и по този случай ? Нищо че Литекс като са били "Литекс-Ловеч" не се изписваха тирета естествено, но все пак нали това е ЦСКА и трябва да се пречи и плюе по някакъв начин, трябва да се разединява публиката и да се пречи на Ганчев защото няКОЙ и един човек с гел ги е страх да не успее :roll:


За мен профилът в УЕФА никога не е бил важен. Кой всъщност е един клуб си пише само и единствено в ТР на Агенцията по вписванията в България. Всичко останало са мижи да те лажем. Гледам, че и него сте налазили и правите опити да пренапишете историята.
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

redmadness48
Мнения: 475
Регистриран на: 09 фев 2017 00:11

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот redmadness48 » 01 мар 2017 00:38

Кашчей написа:
redmadness48 написа:
Кашчей написа:
redmadness48 написа:Търга за активите е на 30-ти.Април месец най вероятно ще бъде решен въпроса с Армията и Панчарево.Интересно ми е какво ще правят авиаторите след като само след месец остават официално клуб без история и малко по - късно ще им бъде забранен достъпа до Армията за 35 години. Кой отбор ще подкрепят тогава ? Пак ли ще претендирате да сте ЦСКА :lol: Какво ще правите вие както и сините приятелки като след търга за активите като се появи емблемата и историята на ЦСКА в сайта на Уефа ? Нали знаете че митовете ви и легендите за Литекс,история и т.н ще умрат тогава. Чакам оправданията от сега понеже не ви остава много време да бъдете разкрити :lol:


Ти верно ли смяташ, че правото да използвате ТМ, но без да плащате задължения, ще ви направи ЦСКА?! Винаги ще си останете Литекс..дори и манталитета сте попили вече! Голямо густо ще е, ако т.н. авиатори вземат ТМ и ви предявят иск за неправомерно използване и производство на артикули, с цел печалба :mrgreen:

Хохохоо, приятелю от сега се подготвяй защото ще има много газ да пикаете. Точно в периода след търга ще се появи всичко в този така важен за вас "профил на Уефа", от 1 месец изчезна и едно тире там ако не си забелязал :lol: Интересното от новия сезон е че влиза името "ПФК ЦСКА" , махнато е тирето напук на такива като тебе и всички продажни сайтчета . Вече няма да може и да пишете любимото ви ЦСКА-София, какво ще правите и по този случай ? Нищо че Литекс като са били "Литекс-Ловеч" не се изписваха тирета естествено, но все пак нали това е ЦСКА и трябва да се пречи и плюе по някакъв начин, трябва да се разединява публиката и да се пречи на Ганчев защото няКОЙ и един човек с гел ги е страх да не успее :roll:


За мен профилът в УЕФА никога не е бил важен. Кой всъщност е един клуб си пише само и единствено в ТР на Агенцията по вписванията в България. Всичко останало са мижи да те лажем. Гледам, че и него сте налазили и правите опити да пренапишете историята.


С този отговор си разкрит ! След всички пропаганди за Литекс и примерите с "no record in competition".. Доказваш колко си безпомощен пред това което следва 8-) След като се виждат фактите, синята приятелка обърна плочата на какво пише в търговския регистър ахахах
Последна промяна от redmadness48 на 01 мар 2017 00:39, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Кашчей
Мнения: 40045
Регистриран на: 27 сеп 2008 23:36

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Кашчей » 01 мар 2017 01:13

redmadness48 написа:
Кашчей написа:
За мен профилът в УЕФА никога не е бил важен. Кой всъщност е един клуб си пише само и единствено в ТР на Агенцията по вписванията в България. Всичко останало са мижи да те лажем. Гледам, че и него сте налазили и правите опити да пренапишете историята.


С този отговор си разкрит ! След всички пропаганди за Литекс и примерите с "no record in competition".. Доказваш колко си безпомощен пред това което следва 8-) След като се виждат фактите, синята приятелка обърна плочата на какво пише в търговския регистър ахахах


Я бе, хубавец мамин, оранжев, ми покажи кога съм се вълнувал от Но ин УЕФА компетейшънс! И да спечелите търга за активите, този надпис ще си стои в акаунта ви!

ПП- Ти прочете ли в обявата от СГС да се продават титлите и купите на ЦСКА, полуфиналите в ЕКТ...Тях трябва да купите, за да се биете в гърдите, но те струват прекалено скъпо!
Ний армейци сме големи,
на "Литекс" верни сме чеда.
Със съдиите-наше знаме
мачкаме навред сега.

Разговор в "Спорт Депо":
-Имате ли фланелки на "ЦСКА-София"?
-Каква ви трябва-на вратар, на полеви играч, или на съдия?

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Beladona » 01 мар 2017 07:51

redmadness48 написа:
Кашчей написа:
redmadness48 написа:
Кашчей написа:
redmadness48 написа:Търга за активите е на 30-ти.Април месец най вероятно ще бъде решен въпроса с Армията и Панчарево.Интересно ми е какво ще правят авиаторите след като само след месец остават официално клуб без история и малко по - късно ще им бъде забранен достъпа до Армията за 35 години. Кой отбор ще подкрепят тогава ? Пак ли ще претендирате да сте ЦСКА :lol: Какво ще правите вие както и сините приятелки като след търга за активите като се появи емблемата и историята на ЦСКА в сайта на Уефа ? Нали знаете че митовете ви и легендите за Литекс,история и т.н ще умрат тогава. Чакам оправданията от сега понеже не ви остава много време да бъдете разкрити :lol:


Ти верно ли смяташ, че правото да използвате ТМ, но без да плащате задължения, ще ви направи ЦСКА?! Винаги ще си останете Литекс..дори и манталитета сте попили вече! Голямо густо ще е, ако т.н. авиатори вземат ТМ и ви предявят иск за неправомерно използване и производство на артикули, с цел печалба :mrgreen:

Хохохоо, приятелю от сега се подготвяй защото ще има много газ да пикаете. Точно в периода след търга ще се появи всичко в този така важен за вас "профил на Уефа", от 1 месец изчезна и едно тире там ако не си забелязал :lol: Интересното от новия сезон е че влиза името "ПФК ЦСКА" , махнато е тирето напук на такива като тебе и всички продажни сайтчета . Вече няма да може и да пишете любимото ви ЦСКА-София, какво ще правите и по този случай ? Нищо че Литекс като са били "Литекс-Ловеч" не се изписваха тирета естествено, но все пак нали това е ЦСКА и трябва да се пречи и плюе по някакъв начин, трябва да се разединява публиката и да се пречи на Ганчев защото няКОЙ и един човек с гел ги е страх да не успее :roll:


За мен профилът в УЕФА никога не е бил важен. Кой всъщност е един клуб си пише само и единствено в ТР на Агенцията по вписванията в България. Всичко останало са мижи да те лажем. Гледам, че и него сте налазили и правите опити да пренапишете историята.


С този отговор си разкрит ! След всички пропаганди за Литекс и примерите с "no record in competition".. Доказваш колко си безпомощен пред това което следва 8-) След като се виждат фактите, синята приятелка обърна плочата на какво пише в търговския регистър ахахах


Аз не се вълнувам какво къде пише , след като пред очите ми ЦСКА бе фалиран умишлено от един микренски селянин , после същия преименува Чавдар Етрополе и изкупи Литекс Ловеч и си направи ЦСКА - София . На някои фенове това им харесва , ок , нема грижи ! Аз съм ок с вас !

Потребителски аватар
djd
Мнения: 3986
Регистриран на: 10 мар 2014 16:18
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот djd » 01 мар 2017 08:02

БФС трябва да каже дали признава този, който купи марката, за наследник на ЦСКА. За спортен наследник, ако може така да се каже. ТР се занимава с други работи.
Ботев Пловдив, който вчера игра на Армията, се води че е шампион на България два пъти, въпреки че АД-то им фалира.
Берое също се води шампион, въпреки че дружеството, създадено през 1999 няма видима връзка с Берое от 1986.
Марек се води че има 1 купа, въпреки че фалира през 2010.
И т.н.
В профилите на тези клубове на сайта на УЕФА присъстват мачове в ЕКТ от 60-те, 70-те и 80-те години.
Така че прецеденти има. А след търга думата ще има БФС.

Mitata
Мнения: 6665
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 01 мар 2017 09:23

Beladona написа:
Аз не се вълнувам какво къде пише , след като пред очите ми ЦСКА бе фалиран умишлено от един микренски селянин , после същия преименува Чавдар Етрополе и изкупи Литекс Ловеч и си направи ЦСКА - София . На някои фенове това им харесва , ок , нема грижи ! Аз съм ок с вас !


Вместо да плачеш, вашата групичка и спонсорите на авиаторите да бяхте извадили 25 милиона. ЦСКА не е отборът на всички власти - Левски, на който държавата винаги е помагала като му е пращала мега-спонсори. Само Мобилтел наля през годините между 35 и 40 милиона лева. Виваком подари на подуянци 6 милиона, предстои още 6 млн. чиста пара да им даде. Пратиха им Щрабаг, ВТБ и още кой ли не. В същото време мошеници източваха ЦСКА, трупахме многомилионни заеми от нищото.
Последна промяна от Mitata на 01 мар 2017 10:19, променено общо 1 път.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Mitata
Мнения: 6665
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 01 мар 2017 09:32

Beladona написа:
djd написа:Каква е разликата между Академия и школа?
И друго, ако е Академия, къде са Академиците? :lol:
Примерно Пената, Митата, Жеката, Паро, оня втория и ония тримата. :lol:
В надзорния съвет има жив доктор - Ицата. И той трябва да е в тая Академия. :mrgreen:
А като почне да казва "А_кАде_ми_я шапката?", ще стане и Академик. :lol:


Питай си селянина от Микре , в едно интервю той повтаряше думата Академия и каза , че това не е Школа ....нещо има предвид в селската си академична глава !


В академията на ЦСКА децата от Ловеч са около 40, такава е бройката на настанените в общежитие. Останалите 200 идват от фалиралото ПФК ЦСКА АД и те живеят у дома, при своите родители в София.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Old_death » 01 мар 2017 13:57

Mitata написа:
Beladona написа:
djd написа:Каква е разликата между Академия и школа?
И друго, ако е Академия, къде са Академиците? :lol:
Примерно Пената, Митата, Жеката, Паро, оня втория и ония тримата. :lol:
В надзорния съвет има жив доктор - Ицата. И той трябва да е в тая Академия. :mrgreen:
А като почне да казва "А_кАде_ми_я шапката?", ще стане и Академик. :lol:


Питай си селянина от Микре , в едно интервю той повтаряше думата Академия и каза , че това не е Школа ....нещо има предвид в селската си академична глава !


В академията на ЦСКА децата от Ловеч са около 40, такава е бройката на настанените в общежитие. Останалите 200 идват от фалиралото ПФК ЦСКА АД и те живеят у дома, при своите родители в София.

Не знам защо трябва да влизате в обяснителен режим на човек , който си търси билет за сектор Б за дербито .
Последна промяна от Old_death на 01 мар 2017 14:42, променено общо 1 път.
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

smo4e
Мнения: 26
Регистриран на: 24 фев 2017 17:59

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот smo4e » 01 мар 2017 14:02

Beladona написа:
redmadness48 написа:Въпроси за милиони - Щом тази емблема бъде поставена в сайта на БФС,чия история наследява клуба ? :roll: И щом е в сайта на БФС, няма ли да се появи и в един друг сайт ? За един преател питам :roll:


Чия история наследява ? Избирай си между тази на Литекс Ловеч и тази на Чавдар Етрополе , но не си и помисляй за тази на ЦСКА София , защото фалира !

Фалира едно дружество-административно -финансов орган,създадено през 1999 г. :!: :!: :!: Отборът е създаден през 1948г. ,така че пийнете по една студена водица,за пореден път :lol:

smo4e
Мнения: 26
Регистриран на: 24 фев 2017 17:59

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот smo4e » 01 мар 2017 14:27

djd написа:БФС трябва да каже дали признава този, който купи марката, за наследник на ЦСКА. За спортен наследник, ако може така да се каже. ТР се занимава с други работи.
Ботев Пловдив, който вчера игра на Армията, се води че е шампион на България два пъти, въпреки че АД-то им фалира.
Берое също се води шампион, въпреки че дружеството, създадено през 1999 няма видима връзка с Берое от 1986.
Марек се води че има 1 купа, въпреки че фалира през 2010.
И т.н.
В профилите на тези клубове на сайта на УЕФА присъстват мачове в ЕКТ от 60-те, 70-те и 80-те години.
Така че прецеденти има. А след търга думата ще има БФС.

БФС трябваше да го каже до сега,дори и без емблемата,просто ГГ си усложни нещата с тази емблема-я виж цитираните от теб отбори ,дали играят с емблемите от преди фалирането на техните акционерни дружества ;)


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта