Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Beladona » 27 фев 2017 21:34

smo4e написа:
Beladona написа:
smo4e написа:
sin4ec написа:
smo4e написа:„Футболната академия на ЦСКА се подсили с шест нови попълнения.
Към ЦСКА U17 се присъедини един нов футболист- Любослав Златков, който идва от Лудогорец.
В ЦСКА U16 също има нов играч- Христо Панчев, който до момента играеше в Славия.
ЦСКА U15 привлече Георги Тафраджиев. До момента той се състезаваше за Лудогорец.
Набор 2003 се подсили с две нови попълнения- Цветомир Цанев и Мартин Кирчев, като и двамата идват от Берое.
Кирил Великов е новият футболист на набор 2004. Преди да дойде в ЦСКА той играеше в Левски.“

Както се вижда ,на Домуза и Спас „Дървизов“ отговаряме с удар-двама за един ,а този последният, спасил се от Герена,вкарва по 5-6 гола на мач :!: :!: :!: Това на вниманието на потребителите, възхваляващи подуянската ДЮШ,както и кражбите на млади играчи от Делиормана-око за две,зъб за чене 8-) :!:

Единственото стойностно от споменатите е едното момче от Берое. Подуенската школа се подсили с доста повече играчи, но не прави дитирамби. Аз лично съм много против тези неща, а и рядко някой " ренегат " прокопсва-по ред причини.
Лц на този етап нямат кой знае какво, ние им гепихме най-добрия, но с откриването на филиала си в София тази есен нещата ще се променят. Много деца ще идат там, примамени и от условията, и от факта, че са останали недооценени в клуба си. Лц няма да щади премии и стипендии, в това може да сте сигурни!
Докато някои крайречни школи развиват подготвителни групи 2009 и 2010, (сега набират 2011), непознатата за никого като " футболна академия на ЦСКА ", а по същество ловешка школа няма такива. Събра крадени деца за набор 2008, та крайречните да ги дарманят с 8-0 и 8-1. Сега събират за 2009, та единствената въпросителна е дали догодина ще отнесат плувката с десетка, или не...

А бе за някой работи си прав,но ние сега градиме школата,занемерена от години!Л-ц са селски тим,няма да пробият в София-все още Левски и ЦСКА са синоним на престиж в цяла България!Аз също не харесвам тези ...„бягства“ на юноши ,но на война като на война-не съм от добрите Християни :!: Подуянската школа,трябва да мисли как да оцелее-като цяло,подсилването е излишен лукс в този момент :idea:


ЦСКА фалира , не знам как нещо фалирало е символ на престиж ....Левски и те са се запътили натам .... бати престижа , Домуса е на мода сега !

Да,на мода е с 1000 човека публика!Не всичко е пари,поне така си мисля 8-) ЦСКА е с ново дружество-отбор с много хилядна публика ,обичан от половин България не може да фалира,запомни го :idea: !


Ти запомни , че : Етрополе се преименува и изкупува Ловеч ....при такава простотия няма как да се получи ЦСКА , за некви фенове с по два мача у годината тва върви , но за такива като мен , дето не сме изпускали мач по 40 години , тва нема как да стане , баце ! Като гледам Домуса не го прави само с пари , а и с можене ....кво му пречеше на Ганчев 20 години да направи и 1/10 от тва , което прави Зализания , а ?

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот sin4ec » 27 фев 2017 21:47

Ами така е. С три греди и един автогол ги качихме на черешата, сега ще си налягаме парцалките.
Малко ме вълнува ДЮШ на Армията дали е ловешка, или каквато и да е, и дали се нарича Академия. Важното е да работи. За 2008 ви казвам откровено: стана ми жал. Това не е работа. Това са си дечица и не е нормално.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Ozzimozzi
Мнения: 7175
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Ozzimozzi » 27 фев 2017 22:21

sin4ec написа:Ами така е. С три греди и един автогол ги качихме на черешата, сега ще си налягаме парцалките.
Малко ме вълнува ДЮШ на Армията дали е ловешка, или каквато и да е, и дали се нарича Академия. Важното е да работи. За 2008 ви казвам откровено: стана ми жал. Това не е работа. Това са си дечица и не е нормално.

При това нямане и цацата е риба нали? :)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

smo4e
Мнения: 26
Регистриран на: 24 фев 2017 17:59

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот smo4e » 27 фев 2017 22:25

sin4ec написа:
smo4e написа:А бе за някой работи си прав,но ние сега градиме школата,занемерена от години!Л-ц са селски тим,няма да пробият в София-все още Левски и ЦСКА са синоним на престиж в цяла България!Аз също не харесвам тези ...„бягства“ на юноши ,но на война като на война-не съм от добрите Християни :!: Подуянската школа,трябва да мисли как да оцелее-като цяло,подсилването е излишен лукс в този момент :idea:

Подуенската школа няма никакъв проблем с оцеляването, напротив. Но за Лц не си прав. Направят ли това, което са замислили, ще е сложно. Левски и ЦСКА са вече само имена( едното е в небитието). Дела трябват, а не думи, както беше казал някой. Лц спокойно може да инвестира 2-3 млн в София.

И като инвестира та кво ;) И да-единият отбор е в небитиеото от години,завчера го доказа за пореден път-от многото баби (спонсори,държавна помощ,аванти от най-различно естество)стана хилаво дете,с апатична и обезверена публика,много фенове,ама само на хартия :idea: !Това е истинският фалит-когато публиката те изостави!Другият мина през В група и се пречисти -буквално :!: Най-много фенове,хора с дух и хъс!Говорете си ,не ни пречите,отдавна сте в небитието ,но ви пратиха там бавно и мъчително,без да се усетите :!:
Последна промяна от smo4e на 27 фев 2017 22:33, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10220
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот CSKA 78 » 27 фев 2017 22:26

sin4ec написа: Докато някои крайречни школи развиват подготвителни групи 2009 и 2010, (сега набират 2011), непознатата за никого като " футболна академия на ЦСКА ", а по същество ловешка школа няма такива. Събра крадени деца за набор 2008, та крайречните да ги дарманят с 8-0 и 8-1. Сега събират за 2009, та единствената въпросителна е дали догодина ще отнесат плувката с десетка, или не...


Важно е да има нещо, с което да се похвалите в подуене! Независимо, че това са деца от втори клас! При по-големите какво е положението?! Дали нещата не са с обратен знак?! :mrgreen:
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

smo4e
Мнения: 26
Регистриран на: 24 фев 2017 17:59

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот smo4e » 27 фев 2017 22:31

Beladona написа:
smo4e написа:
Beladona написа:
smo4e написа:
sin4ec написа:
smo4e написа:„Футболната академия на ЦСКА се подсили с шест нови попълнения.
Към ЦСКА U17 се присъедини един нов футболист- Любослав Златков, който идва от Лудогорец.
В ЦСКА U16 също има нов играч- Христо Панчев, който до момента играеше в Славия.
ЦСКА U15 привлече Георги Тафраджиев. До момента той се състезаваше за Лудогорец.
Набор 2003 се подсили с две нови попълнения- Цветомир Цанев и Мартин Кирчев, като и двамата идват от Берое.
Кирил Великов е новият футболист на набор 2004. Преди да дойде в ЦСКА той играеше в Левски.“

Както се вижда ,на Домуза и Спас „Дървизов“ отговаряме с удар-двама за един ,а този последният, спасил се от Герена,вкарва по 5-6 гола на мач :!: :!: :!: Това на вниманието на потребителите, възхваляващи подуянската ДЮШ,както и кражбите на млади играчи от Делиормана-око за две,зъб за чене 8-) :!:

Единственото стойностно от споменатите е едното момче от Берое. Подуенската школа се подсили с доста повече играчи, но не прави дитирамби. Аз лично съм много против тези неща, а и рядко някой " ренегат " прокопсва-по ред причини.
Лц на този етап нямат кой знае какво, ние им гепихме най-добрия, но с откриването на филиала си в София тази есен нещата ще се променят. Много деца ще идат там, примамени и от условията, и от факта, че са останали недооценени в клуба си. Лц няма да щади премии и стипендии, в това може да сте сигурни!
Докато някои крайречни школи развиват подготвителни групи 2009 и 2010, (сега набират 2011), непознатата за никого като " футболна академия на ЦСКА ", а по същество ловешка школа няма такива. Събра крадени деца за набор 2008, та крайречните да ги дарманят с 8-0 и 8-1. Сега събират за 2009, та единствената въпросителна е дали догодина ще отнесат плувката с десетка, или не...

А бе за някой работи си прав,но ние сега градиме школата,занемерена от години!Л-ц са селски тим,няма да пробият в София-все още Левски и ЦСКА са синоним на престиж в цяла България!Аз също не харесвам тези ...„бягства“ на юноши ,но на война като на война-не съм от добрите Християни :!: Подуянската школа,трябва да мисли как да оцелее-като цяло,подсилването е излишен лукс в този момент :idea:


ЦСКА фалира , не знам как нещо фалирало е символ на престиж ....Левски и те са се запътили натам .... бати престижа , Домуса е на мода сега !

Да,на мода е с 1000 човека публика!Не всичко е пари,поне така си мисля 8-) ЦСКА е с ново дружество-отбор с много хилядна публика ,обичан от половин България не може да фалира,запомни го :idea: !


Ти запомни , че : Етрополе се преименува и изкупува Ловеч ....при такава простотия няма как да се получи ЦСКА , за некви фенове с по два мача у годината тва върви , но за такива като мен , дето не сме изпускали мач по 40 години , тва нема как да стане , баце ! Като гледам Домуса не го прави само с пари , а и с можене ....кво му пречеше на Ганчев 20 години да направи и 1/10 от тва , което прави Зализания , а ?

И като го направи,хвана Бога за рога,като му се радва един файтон хора :lol:

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот GOLEADOR » 27 фев 2017 22:39

Момиченцето дето почина в училище след ритник в корема е набор 2006.А ние сме седнали да се косим,че набор 2008 на ЦСКА го победили с много голове.Толкова са мънички тези деца,че просто е нелепо да се говори за разгроми и тем подобни.Важното е да спортуват и да се запалят по ЦСКА,другото ще дойде с израстването.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Beladona » 28 фев 2017 07:41

sin4ec написа:Ами така е. С три греди и един автогол ги качихме на черешата, сега ще си налягаме парцалките.
Малко ме вълнува ДЮШ на Армията дали е ловешка, или каквато и да е, и дали се нарича Академия. Важното е да работи. За 2008 ви казвам откровено: стана ми жал. Това не е работа. Това са си дечица и не е нормално.


Тва е на Гриша Ганчев Академията бе , синчец ! Ти па кво разбираш ! Това е Академията на Гриша Ганчев , тази загуба с 8:1 не е нищо ! Феновете на ЦСКА - София ще преглътнат всичко ....в името на Ганчев :)

Beladona
Мнения: 11414
Регистриран на: 24 юли 2015 10:59

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Beladona » 28 фев 2017 07:44

GOLEADOR написа:Момиченцето дето почина в училище след ритник в корема е набор 2006.А ние сме седнали да се косим,че набор 2008 на ЦСКА го победили с много голове.Толкова са мънички тези деца,че просто е нелепо да се говори за разгроми и тем подобни.Важното е да спортуват и да се запалят по ЦСКА,другото ще дойде с израстването.


А тва момиченце , дето го засмука помпата в басейна - джакузи ,то кой набор е ? Да може да си направим точна сметка , а ?

Браво бе , по - голяма глупост да сравняваме възрасти не можа ли да измислиш ?

Но какво ли да очаква човек от фен , който се кефи на Етрополе изкупува Ловеч и се преименува на .... нормално е !
Последна промяна от Beladona на 28 фев 2017 09:13, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
ceBep
Мнения: 1379
Регистриран на: 22 окт 2014 16:58
Местоположение: София

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот ceBep » 28 фев 2017 07:54

Тея не стига , че си докараха първия отбор, ми докараха и втория, и половината школа с целите набори, барабар с треньорите и шефовете. Новите оранжеви припознаха и нея и сега се кефят колко велика била школата на "ЦСКА".


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: kolokolo и 20 госта