ЦСКА-София - Левски - 1:1

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Левски 15.10/16:30, Нац. стадион "Васил Лев

Мнениеот blue avalanche » 10 окт 2016 09:37

ivo55 написа:
PSvilenov написа:
amoros написа:Галчев и Йорданов титуляри те знаят какво означава това дерби.Левски е време да се приземят,че туку виж литнали в орбита.

Без да правя допълнително напрежение и много заяждане съвсем футболно питам - че кой беше Преслав Йорданов ? Нападателят на Черноморец дето дори треньор като Херо не можа да му отключи потенциала ли ? Голмайстор на ЦСКА във В група ,ама с колко отбора игра в А група и блесна с нещо ? Не ви разбирам цялата хвалба към този човек. Очаквам футболен отговор ако някой смята да ме цитира .


В посоченият от Вас цитат няма хвалба, а констатация, че знаят какво е дербито.
В този мач фаворит няма и не може да има. Предстои да видим. Но ми е смешно как с победи над слабаци и Царско село си самовнушихте, че сте Барцелона. Аз очаквам да ви приземим много лошо. Надявам се.

Лудогорец - слабаци???
В този ред на мисли,вие тези "слабаци" кога ги бихте последно? :mrgreen:
А ако Верея са слабаци,вие какви сте тогава? :oops:

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3831
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Левски 15.10/16:30, Нац. стадион "Васил Лев

Мнениеот ivo55 » 10 окт 2016 10:15

В мача с Лудогорец вие представихте едно голямо кюскане и ръгане. Този вариант на футбола е много поулярен в Австралия. И един случаен гол след серия рикушети. Самозалъгвайте се, че играете голям футбол. За това е ЦСКА - да ви слага на място. Максимум 2-рото. ;)

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Левски 15.10/16:30, Нац. стадион "Васил Лев

Мнениеот blue avalanche » 10 окт 2016 11:46

ivo55 написа:В мача с Лудогорец вие представихте едно голямо кюскане и ръгане. Този вариант на футбола е много поулярен в Австралия. И един случаен гол след серия рикушети. Самозалъгвайте се, че играете голям футбол. За това е ЦСКА - да ви слага на място. Максимум 2-рото. ;)

Ние сме ясни. Не разбрах ВИЕ какво "представяте" срещу тях?
И те какво представиха срещу нас,че не можаха да ни бият?

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3831
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Левски 15.10/16:30, Нац. стадион "Васил Лев

Мнениеот ivo55 » 10 окт 2016 11:52

На нас ни предстои мач с ПФК Левски и темата е за мача ни с тях.
Ние сме ЦСКА. Комплекси нямаме ;)

Потребителски аватар
petur.poppetrov
Мнения: 22
Регистриран на: 17 авг 2016 14:49
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Левски 15.10/16:30, Нац. стадион "Васил Лев

Мнениеот petur.poppetrov » 10 окт 2016 12:35

Труден мач за прогнозиране.Този път за разлика от предишни години акцента е кой с кого играе,а не резултат,публика и тн.И все пак споделям това мнение на една легенда. https://www.sportlive.bg/bgfootball/csk ... 67533.html

maxi1914
Мнения: 1381
Регистриран на: 08 мар 2015 15:21
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Левски 15.10/16:30, Нац. стадион "Васил Лев

Мнениеот maxi1914 » 10 окт 2016 13:28

ivo55 написа:На нас ни предстои мач с ПФК Левски и темата е за мача ни с тях.
Ние сме ЦСКА. Комплекси нямаме ;)

Само не знам как го вадите тва самочустие след полседната година дето избегахте . Или от тази година след Верея и Пирин . Ваще още не могът да си комуникират по терена вие за футбол си мислите . За мача 0-4 за Левски и да ви свършва приказката .
[quote="ugly bug"]Перуци е на стадиона във Франция.

nosmoky
Мнения: 490
Регистриран на: 21 авг 2013 12:49
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Левски 15.10/16:30, Нац. стадион "Васил Лев

Мнениеот nosmoky » 10 окт 2016 13:32

maxi1914 написа:
ivo55 написа:На нас ни предстои мач с ПФК Левски и темата е за мача ни с тях.
Ние сме ЦСКА. Комплекси нямаме ;)

Само не знам как го вадите тва самочустие след полседната година дето избегахте . Или от тази година след Верея и Пирин . Ваще още не могът да си комуникират по терена вие за футбол си мислите . За мача 0-4 за Левски и да ви свършва приказката .


Точно вие го вадите голям..ние си знаем силата на отбора и разчитаме на вашата природна глупост :lol:

maxi1914
Мнения: 1381
Регистриран на: 08 мар 2015 15:21
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Левски 15.10/16:30, Нац. стадион "Васил Лев

Мнениеот maxi1914 » 10 окт 2016 13:35

nosmoky написа:
maxi1914 написа:
ivo55 написа:На нас ни предстои мач с ПФК Левски и темата е за мача ни с тях.
Ние сме ЦСКА. Комплекси нямаме ;)

Само не знам как го вадите тва самочустие след полседната година дето избегахте . Или от тази година след Верея и Пирин . Ваще още не могът да си комуникират по терена вие за футбол си мислите . За мача 0-4 за Левски и да ви свършва приказката .


Точно вие го вадите голям..ние си знаем силата на отбора и разчитаме на вашата природна глупост :lol:

Да бе точно вие говорите от тегленето на жребия за 10ти кръг и си мислите за некво дерби. За нас е просто мач и толкова.
Драма няма да има за нас . Но не знам ваще 90 % фенове как ще реагират при загуба .
[quote="ugly bug"]Перуци е на стадиона във Франция.

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Левски 15.10/16:30, Нац. стадион "Васил Лев

Мнениеот kiril.a.d » 10 окт 2016 13:46

Всеки един успех, над днешно-вчерашния отбор на Стойчо Стоилов, приближава ....-София, до ЦСКА!!!
Така че, успех на "Левски"!!!!
...Гришката, оня ден, потърсил Велизар за главен скаут....не е лошо! - утре може да потърси и Христо Янев пак ;)....

П.П.
Аз си искам моя ЦСКА!!! - не искам Лудогорско-Ловешкия! ;)
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ЦСКА-София - Левски 15.10/16:30, Нац. стадион "Васил Лев

Мнениеот Red_Neck » 10 окт 2016 13:51

kiril.a.d написа:Аз си искам моя ЦСКА!!! - не искам Лудогорско-Ловешкия! ;)

[offtopic]Кире, ... ами звънни на Лупи, бе пич ... к'во се моташ! ;)[/offtopic]
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта