Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Караджов
Мнения: 516
Регистриран на: 28 авг 2010 15:56
Местоположение: Планетата Х

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Караджов » 25 сеп 2016 14:06

Момчета,аз ще ходя на истинският ЦСКА с публиката
Офтопик:
Изображение Изображение
дригият ЦСКАот вчера не ме кефи Image

На линия
Потребителски аватар
icko65
Мнения: 6874
Регистриран на: 07 дек 2013 12:45
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот icko65 » 25 сеп 2016 14:07

baraba написа:
icko65 написа:
baraba написа:
soilwork написа:[center]Само ЦСКА и довечера всички на мача!!! [/center]

За съжаление след фиаското с Локо Сф. лично аз , очаквам намаление на бройката на стадиона , някъде около 2000 - 2500 според мен , дано да съм лош пророк и да ме оборят нашите фенове , като отидат повече но ..... нещо ме съмнява :oops:

Що бе?Нали интереса се повишава и футбола не е бизнес..

Що БЕ !?!?! така се опитваш да ми вкараш думи , които аз не съм изричал :roll: А интереса в който и да е спорт , за трудномислещи , като теб повтарям СПОРТ , е пряко зависим от постигнатите резултати в този спорт ;) С думи прости , при победителите се генерира много по-голям интерес от колкото при слабаците ... това са реалностите на живота ;)

На теория може и да е така но на практика в БГ не е тъй.Щото всичко е покварено при нас.
Черно море-вицешампион на България за 2024г.

Потребителски аватар
Караджов
Мнения: 516
Регистриран на: 28 авг 2010 15:56
Местоположение: Планетата Х

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Караджов » 25 сеп 2016 14:10

petko.h.markov написа:Някой да има илюзията,че може да промени "пропознавач".Защото аз нямам.Това може евентуално да стане,ако УЕФА
шамароса Ганчев и той се върне в Ловеч.Той май е предвидил такъв вариант,защото си направи Литекс и го върна
в Ловеч.Предполагам,че няма толкова наивни да смятат,че това е от любов към хората живеещи там.
Другарю Петко. Уефата се произнася само за Евротурнира,не се бърка за А група.

Kindza
Мнения: 103
Регистриран на: 02 авг 2016 19:19

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Kindza » 25 сеп 2016 14:13

Изображение


Изображение


ЦСКА и другите . :lol:

Mitata
Мнения: 6665
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 25 сеп 2016 14:19

Караджов написа:
petko.h.markov написа:Някой да има илюзията,че може да промени "пропознавач".Защото аз нямам.Това може евентуално да стане,ако УЕФА
шамароса Ганчев и той се върне в Ловеч.Той май е предвидил такъв вариант,защото си направи Литекс и го върна
в Ловеч.Предполагам,че няма толкова наивни да смятат,че това е от любов към хората живеещи там.
Другарю Петко. Уефата се произнася само за Евротурнира,не се бърка за А група.



За тях ЦСКА е фирма, която като фалира, клубът умира. След това само се палят свещички и се пише R.I.P. Закон Божи. Ние мислим по друг начин. За нас ЦСКА е много по-общо понятие, феномен, засягащ интересите на половин България, различен от обикновените бизнес дела.

Колкото до Литекс, не виждам защо общината да не е поела издръжката на клуба. Ганчев им вдигна стадион, остава само да го поддържат.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 25 сеп 2016 14:19

Mitata написа:
1982 написа:
Mitata написа:Първо трябва да заприличаме на нормален европейски клуб и тогава ще се сравняваме.


С тези гнусни измами и далавери сте много далеч от нормалните европейски клубове, те, като фалират, не прекръстват някой от най-силните местни отбори и веднага да гонят тенекии в елита. Като не можеш да си плащаш дълговете - правиш ново дружество и почваш от долните нива, както си е законно и редно.


Гнусни негнусни, това е положението. Италианският футбол може без отбори като Парма, но българският без ЦСКА заминава на кино. Така са постъпили, приемам решението им. Гледам повечето армейци също го приемат такова, каквото е. Клубът е там, където са феновете. На мачовете на ЦСКА 1948 ходят по 200 души, на ЦСКА София по 5000 средно.


Тея измислени статистики не тук.

http://bulgarian-football.com/parva-liga.html

ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) ~ 6 880 зрители

ЦСКА (София) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) ~ 3 100 зрители

ЦСКА (София) - Локомотив (Горна Оряховица) ~ 1 750 зрители

ЦСКА (София) - Черно море (Варна) ~ 3 000 зрители

Средна посещаемост - 3 682,5
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Mitata
Мнения: 6665
Регистриран на: 13 юни 2016 12:13
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Mitata » 25 сеп 2016 14:23

1982 написа:http://bulgarian-football.com/parva-liga.html

ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) ~ 6 880 зрители

ЦСКА (София) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) ~ 3 100 зрители

ЦСКА (София) - Локомотив (Горна Оряховица) ~ 1 750 зрители

ЦСКА (София) - Черно море (Варна) ~ 3 000 зрители

Средна посещаемост - 3 682,5


Числото от последния мач е тотално сбъркано, бяха поне двойно повече от изписаните 3000. Само в сектор "А" бяха повече от 3000.
ЦСКА, ЦСКА всичко започва и свършва така,
ЦСКА, ЦСКА, затова е измислен света!

Ozzimozzi
Мнения: 7175
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Ozzimozzi » 25 сеп 2016 14:27

1982 написа:
Mitata написа:
1982 написа:
Mitata написа:Първо трябва да заприличаме на нормален европейски клуб и тогава ще се сравняваме.


С тези гнусни измами и далавери сте много далеч от нормалните европейски клубове, те, като фалират, не прекръстват някой от най-силните местни отбори и веднага да гонят тенекии в елита. Като не можеш да си плащаш дълговете - правиш ново дружество и почваш от долните нива, както си е законно и редно.


Гнусни негнусни, това е положението. Италианският футбол може без отбори като Парма, но българският без ЦСКА заминава на кино. Така са постъпили, приемам решението им. Гледам повечето армейци също го приемат такова, каквото е. Клубът е там, където са феновете. На мачовете на ЦСКА 1948 ходят по 200 души, на ЦСКА София по 5000 средно.


Тея измислени статистики не тук.

http://bulgarian-football.com/parva-liga.html

ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) ~ 6 880 зрители

ЦСКА (София) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) ~ 3 100 зрители

ЦСКА (София) - Локомотив (Горна Оряховица) ~ 1 750 зрители

ЦСКА (София) - Черно море (Варна) ~ 3 000 зрители

Средна посещаемост - 3 682,5

Тази статистика е занижена по мое мнение, но също така е занижена и за останалите отбори. Все пак може да служи за сравнение между отборите. След като се погледне посещаемостта на другите обори, всеки може да си направи извода, чии мачове са най-посетени.
Иначе на този лъжльо много му се вързвате! :)
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот 1982 » 25 сеп 2016 14:50

Mitata написа:
1982 написа:http://bulgarian-football.com/parva-liga.html

ЦСКА (София) - Славия 1913 (София) ~ 6 880 зрители

ЦСКА (София) - Нефтохимик Бургас 1962 (Бургас) ~ 3 100 зрители

ЦСКА (София) - Локомотив (Горна Оряховица) ~ 1 750 зрители

ЦСКА (София) - Черно море (Варна) ~ 3 000 зрители

Средна посещаемост - 3 682,5


Числото от последния мач е тотално сбъркано, бяха поне двойно повече от изписаните 3000. Само в сектор "А" бяха повече от 3000.


Нищо подобно, нали гледах репортаж от мача, на отделни моменти се виждаха и целите сектори, толкова си бяха горе-долу.
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Teo » 25 сеп 2016 14:56

Гледал репортаж от мача... :lol: :lol:
@ Ние бяхме на стадиона и знаем какво виждаме с очите си !
На Армията имаше 4500+ човека!
Силно посетен сектор А, Г нормална бройка и В нормална бройка... :!:


Хората избраха своя път и не изоставиха ЦСКА!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта