Магията ЦСКА! (Всекидневна)

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
Yan_Bibiyan
Мнения: 376
Регистриран на: 04 юни 2015 00:10
Контакти:

Re: ЦСКА - отборът на народа

Мнениеот Yan_Bibiyan » 28 юли 2016 11:49

Да, а познатите ти са го чули от една жена на пазара... Ей, тези клюки! Аз пък чух, че Домсучиев раздава билети за мачове на Левски във фирмите си като бонус към билетите за мачове на Лудогорец и е казал, че който не ходи и на двата мача, да си търси друга работа (ето така се творят клюки - вземаш малко истина като билетите за Лудогорец във фирмите на Домуса+заплахата за уволнения и заливаш обилно с измишльотини). :twisted:
Ето защо оздравителите никога няма да се съгласят с нас - за тях Англия и Шотландия са една и съща държава.
Кашчей написа:Арсенал, като не играят на Айброкс, а на Емирейтс, дали са нов клуб?! Ако някой заиграе на Айброкс, ще стане ли Арсенал?!

Потребителски аватар
Кировец
Мнения: 8086
Регистриран на: 07 сеп 2012 09:31
Контакти:

Re: ЦСКА - отборът на народа

Мнениеот Кировец » 28 юли 2016 12:02

petar_m_popov написа:Оня ден 23.07. от Тетевен имаше 3 безплатни автобуса.От Ловеч още 2.В Троян също набираха но нямаше достатъчно и десетина човека отидоха с ловешките.От познати които работят в Ловеч знам, че там се раздават БЕЗПЛАТНО аб.карти за армията.Тъй че това не е много показателно.Нека минат няколко кръга и ще видим колко от притежателите на карти са на стадиона

Имало безплатни автобуси? И какво от това? Вход за мача също беше безплатен? Някой с пистолет ли ги реди по седалките? А това за познатия и раздаването на безплатни карти в Ловеч е за преместване в подфорум вицове и свободно време.

Потребителски аватар
galina4
Мнения: 226
Регистриран на: 07 ное 2015 16:38

Re: ЦСКА - отборът на народа

Мнениеот galina4 » 28 юли 2016 12:07

Не знам и не съм чувала хората от силовата група на Росен Петров-Животното да са плащали за билети или пропуски на "Българска армия". Обществена тайна е, че специално в сектор "Г" на Армията минимум 4/5 от хората там са гратисчии. Като това важи за участвувашите в така наречните "хореографии".
Въз основа на предоставени документи Лицензионната комисия на БФС изменя издадения лиценз на "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД, както следва:
Наименованието "ПФК ЛИТЕКС-ЛОВЕЧ" АД с ЕИК: 110501548, се изменя на - "ПФК ЦСКА-СОФИЯ" ЕАД

Потребителски аватар
Кировец
Мнения: 8086
Регистриран на: 07 сеп 2012 09:31
Контакти:

Re: ЦСКА - отборът на народа

Мнениеот Кировец » 28 юли 2016 12:10

galina4 написа:Не знам и не съм чувала хората от силовата група на Росен Петров-Животното да са плащали за билети или пропуски на "Българска армия". Обществена тайна е, че специално в сектор "Г" на Армията минимум 4/5 от хората там са гратисчии. Като това важи за участвувашите в така наречните "хореографии".

Последно - не знаеш и не си чувала или знаеш кой как влиза?
И това какво общо има с темата, че ЦСКА е отбор на народа и продава най-много сезонни карти?

Взимай мерки за здравето, че дъската силно хлопа!!!

Потребителски аватар
ceBep
Мнения: 1379
Регистриран на: 22 окт 2014 16:58
Местоположение: София

Re: ЦСКА - отборът на народа

Мнениеот ceBep » 28 юли 2016 12:17

4/5 били грацисчии боже боже галина. Казал съм ти да не се занимаваш с неща, които ти са непонятни.

Потребителски аватар
Old_death
Мнения: 6751
Регистриран на: 01 авг 2008 16:56
Местоположение: София
Контакти:

Re: ЦСКА - отборът на народа

Мнениеот Old_death » 28 юли 2016 17:28

Заклет Левскар написа:Поздравления за големия интерес. Но, .... предполагам добре знаеш, че в този форум не се толерира погрешно изписване на имената на отборите.
Пиши ЦСКА-София, ако обичаш.

Но да се пише Литекс може . Правилно ли съм разбрал ?
В резултат на това председателят счита, че въз основа на информацията и документацията, които са на разположение, няма друга алтернатива, освен да се заключи, че новият клуб ЦСКА-София изглежда е спортният наследник на първоначалния длъжник, ЦСКА София.

goro_man
Мнения: 594
Регистриран на: 18 авг 2008 16:07
Контакти:

Комунизма се завърна!

Мнениеот goro_man » 28 юли 2016 23:46

http://www.novsport.com/news2037471_1003.html
"Ръководството" на ЦСКА-София върна цензурата в България създава ли се опасен рецидив за пореден път и защо откровеното заплашване на свободата на словото се толерира от държавните органи? Отново виждаме как цялата машина е впрегната за да се помага само на определени свои хора и как отново отбора на властта откровено дерибеиства и потъпква всички морални норми чрез шантаж и заплахи. Ако и това мине тихомълком мисля че ще е доказано кой дърпа конците в държавата и в БФС и накъде ще духа вятъра в следващите години

Потребителски аватар
1982
Мнения: 30287
Регистриран на: 13 юни 2012 15:17

Re: Комунизма се завърна!

Мнениеот 1982 » 28 юли 2016 23:49

Какво ЦСКА са па тия, бе, ЦСКА били ...... хахахаха, Литекс ......
A. ПРЕДСТВЯНЕ НА КАНДИДАТА

4. ЦСКА-София е футболен клуб, състезавал се преди това под името „Литекс Ловеч”, заявил кандидатура по същество да бъде лицензиран и да участва в ЛЕ.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот GOLEADOR » 31 юли 2016 00:44

"Говорих с агент, приятел на собственика на Лудогорец, който иска да се раздели с Кешерю и Препелица. Мен Препелица не ме интересува, интересува ме Кешерю. Но той има договор и получава по около 60 хиляди евро на месец"

Къде е сага големия Манджук да пита своя приятел "Разградската мастия" какви пари дава на футболистите.
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]

Потребителски аватар
Altarf
Мнения: 1193
Регистриран на: 31 май 2015 20:22
Контакти:

Re: Магията ЦСКА!(Всекидневна)

Мнениеот Altarf » 31 юли 2016 23:50

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=5tPRAivEhDo[/youtube]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 13 госта