Любо Пенев: Сърцето не ми дава да си търся парите от ЦСКА

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
DANS
Мнения: 2797
Регистриран на: 06 юни 2008 13:02
Контакти:

Любо Пенев: Сърцето не ми дава да си търся парите от ЦСКА

Мнениеот DANS » 14 апр 2014 09:24

Една наистина достойна позиция на един истински АРМЕЕЦ:

Ел Голеадор прие да коментира пред вестник "Труд" и скандалната ситуацията с пресконференцията на ветерани на ЦСКА. На нея се спомена и неговото име като един от потърпевшите, на които е забранено да играят в обедните часове на терен в Борисовата градина.

Изображение

“Мен никой за никъде не ме е спирал - заяви Пенев. - Ако това се случи, знам къде да отида, с кого да разговарям и какви претенции да предявя. Колкото до парите, които се споменават, че съм опростил на ЦСКА, искам да поясня. Да, това е така и направих този жест, защото наистина не желаех да създавам трудности на клуба. Ако парите можеше да се вземат от фирма “Титан”, щях да си ги търся докрай. Бъдете сигурни в това! Но бях наясно със ситуацията и реално трябваше да преследвам ЦСКА. И това нямаше как да ми е на сърце, не можеше да го приема. А и благодаря на съдбата, че постигнах кариера във футбола, която не ме прави зависим от пари като тези, които опростих. Отдавна съм забравил за дълга на ЦСКА.”


Бате Любо показа на фалшивите "армейци", как трябва да постъпи човек, когато наистина обича ЦСКА!
Момчето Коньовичарче беше велик футболист, стана добър треньор, а сега показа, че е и голям ЧОВЕК! Браво!

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=1-oc1vry53U[/youtube]
Последна промяна от DANS на 15 апр 2014 09:17, променено общо 1 път.
Наско Сираков: "Ще бъде огромен успех за българския футбол ако ЦСКА вземе точка от Динамо!" ха ха ха :mrgreen:
Link: САМО ЗА ЛЕвСКАРИ!!!!!! ;-)

Потребителски аватар
BRF
Мнения: 12770
Регистриран на: 28 яну 2012 21:46
Контакти:

Re: Любо Пенев: Сърцето не ми дава да си търся парите от ЦСКА

Мнениеот BRF » 14 апр 2014 09:51

Само уважение към това действие!

iliyan
Мнения: 4237
Регистриран на: 03 юни 2012 19:36
Местоположение: София

Re: Любо Пенев: Сърцето не ми дава да си търся парите от ЦСКА

Мнениеот iliyan » 14 апр 2014 10:16

Това е да си ЦСКАр ! Евала на Любо за тази постъпка !
[wrapimg=left]http://img819.imageshack.us/img819/3282/53oo.gif[/wrapimg]
"УМНИЯТ винаги отстъпва. Каква велика мисъл. Това обяснява господството на ГЛУПОСТТА в света" - Баронеса Мария фон Ебнер-Ешенбах
"Количеството на глупаците намалява, но качеството им нараства" - Михаил Генин

inivanov
Мнения: 433
Регистриран на: 09 яну 2010 08:42
Местоположение: Горна Оряховица
Контакти:

Re: Любо Пенев: Сърцето не ми дава да си търся парите от ЦСКА

Мнениеот inivanov » 14 апр 2014 10:33

Любо е пич. Петъчните "легенди" не могат да му стъпят на малкия пръст:)
от snakebite на 07 Сеп 2014 12:46
Мисля че ще изостанем малко от ЦСКА преди пелйофите... Имаме шанс да станем безпроблемно шампиони чисто футболно, но вероятно ще се прибегне до "другите начини" -просто поради неадекватността на треньора....

Потребителски аватар
child in time
Мнения: 5016
Регистриран на: 24 ное 2008 14:30
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Любо Пенев: Сърцето не ми дава да си търся парите от ЦСКА

Мнениеот child in time » 14 апр 2014 11:07

Почти му повярвах ! :-) Истината е , че май Любо не вярва че ще ги получи и тегли дивиденти , като свири на тънката струна наречена " любовта на феновете" ! ;)
БюрекOFF и Цветан перфектните НЕпознати! :-)

Потребителски аватар
Кировец
Мнения: 8086
Регистриран на: 07 сеп 2012 09:31
Контакти:

Re: Любо Пенев: Сърцето не ми дава да си търся парите от ЦСКА

Мнениеот Кировец » 14 апр 2014 11:19

child in time написа:Почти му повярвах ! :-) Истината е , че май Любо не вярва че ще ги получи и тегли дивиденти , като свири на тънката струна наречена " любовта на феновете" ! ;)

Истината е, че не е завел дела. За разлика от много други дето са повярвали и днес вече са получили. Ти си намигай и се усмихвай, вярвай, колкото и на който си поискаш.

veseo
Мнения: 2323
Регистриран на: 21 окт 2008 19:18
Контакти:

Re: Любо Пенев: Сърцето не ми дава да си търся парите от ЦСКА

Мнениеот veseo » 14 апр 2014 11:29

child in time написа:Почти му повярвах ! :-) Истината е , че май Любо не вярва че ще ги получи и тегли дивиденти , като свири на тънката струна наречена " любовта на феновете" ! ;)


Те хората на чичо Лупи вярват, дето преди 5 години го гониха с камъни и бутилки, явно всеки може да ги излъже ;)
Типичното гнусно и комплексарско синьо-червено мислене:
Morgause написа:Нека купува съдии и мачове, през оная работа ми е стига да сме шампиони!

Потребителски аватар
Кировец
Мнения: 8086
Регистриран на: 07 сеп 2012 09:31
Контакти:

Re: Любо Пенев: Сърцето не ми дава да си търся парите от ЦСКА

Мнениеот Кировец » 14 апр 2014 11:39

veseo написа:
child in time написа:Почти му повярвах ! :-) Истината е , че май Любо не вярва че ще ги получи и тегли дивиденти , като свири на тънката струна наречена " любовта на феновете" ! ;)


Те хората на чичо Лупи вярват, дето преди 5 години го гониха с камъни и бутилки, явно всеки може да ги излъже ;)

Това, че е бил гонен с камъни и бутилки не значи, че той е лъгал. Тогава излъга този дето днес не си показва мустака пред камерите от срам. Съдба. Колелото се завъртя за пореден път.

Потребителски аватар
russia
Мнения: 4309
Регистриран на: 21 фев 2011 08:50

Re: Любо Пенев: Сърцето не ми дава да си търся парите от ЦСКА

Мнениеот russia » 14 апр 2014 12:07

Ами...това просто е ЛЮБО ПЕНЕВ! Където и да отиде, вратите за него са отворени! Сърце не му дава, но то това сърце първо трябва да го имаш! А той явно го има и то голямо! И главата му е чиста, а не задръстена с дребни интригантства! Не като някои дето като се събудят и не помнят кого с какво са излъгали! :)
THE G.A.M.E написа:...не се изказвай по исторически въпроси, когато по-същите, си компетентен колкото чукча, по-квантова физика.

Потребителски аватар
GOLEADOR
Мнения: 12743
Регистриран на: 05 апр 2012 00:55

Re: Любо Пенев: Сърцето не ми дава да си търся парите от ЦСКА

Мнениеот GOLEADOR » 14 апр 2014 13:32

Респект!Дано участниците в злополучната пресконференция прочетат думите му и да си вземат поука от тях.

П.П.
Относно подуенеца и петолъчката виж в офтопик:

[offtopic]Знай историята си подуенецо и си спомни как гордо си носил петолъчка в емблемата!Изображение[/offtopic]
[center]ДОБРЕ ДОШЛИ В СЕМЕЙСТВОТО НА ЦСКА ![/center]
[center][rimg]http://oi63.tinypic.com/10pwvlu.jpg[/rimg][/center]


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта