Официално изявление на Титан

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: Официално изявление на Титан

Мнениеот garfild8 » 23 окт 2010 10:53

Титан май се усетиха накрая и сега се мъчат да излязат от положението.Ще видим какво ще става оттук нататък.
Само Черно море.

Потребителски аватар
stannn
Мнения: 2808
Регистриран на: 22 окт 2008 09:51
Контакти:

Re: Официално изявление на Титан

Мнениеот stannn » 23 окт 2010 10:59

garfild8 написа:Титан май се усетиха накрая и сега се мъчат да излязат от положението.Ще видим какво ще става оттук нататък.


Ще поживеем и ще видим. Дано е за добро.
[center]ИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
garfild8
Мнения: 3876
Регистриран на: 19 авг 2008 19:32
Контакти:

Re: Официално изявление на Титан

Мнениеот garfild8 » 23 окт 2010 11:03

stannn написа:
garfild8 написа:Титан май се усетиха накрая и сега се мъчат да излязат от положението.Ще видим какво ще става оттук нататък.


Ще поживеем и ще видим. Дано е за добро.

Дано.Защото изобщо не е приятно,какво става с ЦСКА.Все пак става дума за вас,а не за Черноломец Попово.
Само Черно море.

Потребителски аватар
TheClub
Мнения: 2112
Регистриран на: 26 юни 2008 19:17
Местоположение: София
Контакти:

Re: Официално изявление на Титан

Мнениеот TheClub » 23 окт 2010 11:15

Каквото и да става, има изход! ТИТАН добре направиха, че сега ще викнат футболни хора да управляват. Един от МНОГО малкото им правилни ходове!

Потребителски аватар
cska_90
Мнения: 6837
Регистриран на: 05 юни 2008 19:38
Контакти:

Re: Официално изявление на Титан

Мнениеот cska_90 » 23 окт 2010 11:27

Абе боклуци,вие ли ще ми казвате дали съм фен бе??????2,5 мил за трансфери-хаха-за кой бе-вие за малоумни ли ни имате бе кретени!!!!Неразбрахте ли,че които е скочил на публиката - не е успял!!ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА!!
Изображение

Потребителски аватар
BaLoN
Мнения: 738
Регистриран на: 06 ное 2009 18:05
Контакти:

Re: Официално изявление на Титан

Мнениеот BaLoN » 23 окт 2010 11:38

cska_90 написа:Абе боклуци,вие ли ще ми казвате дали съм фен бе??????2,5 мил за трансфери-хаха-за кой бе-вие за малоумни ли ни имате бе кретени!!!!Неразбрахте ли,че които е скочил на публиката - не е успял!!ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА!!


МАРШ НА ЛЕКАР ВЕДНАГА ! ;) БОЛЕН МОЗЪК !!!

Сменяй си ника пич ти не си от ЦСКА , ти си за някакви измислени революции и за водене на войни и съсипване на отбора !Конспирации някакви мъдриш .... ! СМЕНЯЙ НИКА ВЕДНАГА и продължавай да си пишеш после в същия дух !
catch me ... if you can !

цска хуулс
Мнения: 29
Регистриран на: 23 окт 2010 12:09

Re: Официално изявление на Титан

Мнениеот цска хуулс » 23 окт 2010 12:48

BaLoN написа:
cska_90 написа:Абе боклуци,вие ли ще ми казвате дали съм фен бе??????2,5 мил за трансфери-хаха-за кой бе-вие за малоумни ли ни имате бе кретени!!!!Неразбрахте ли,че които е скочил на публиката - не е успял!!ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА!!


МАРШ НА ЛЕКАР ВЕДНАГА ! ;) БОЛЕН МОЗЪК !!!

Сменяй си ника пич ти не си от ЦСКА , ти си за някакви измислени революции и за водене на войни и съсипване на отбора !Конспирации някакви мъдриш .... ! СМЕНЯЙ НИКА ВЕДНАГА и продължавай да си пишеш после в същия дух !



Айде кат си толкова отворен кажи ми къде са тия 2,5мил????Като само за Шеридън е платено!
За вас еврофенове хореография няма, за вас бездушници на терена подкрепа няма, за вас управници прошка няма!
ВЪН БОКЛУЦИТЕ ОТ ЦСКА!!!

skarab
Мнения: 390
Регистриран на: 13 авг 2009 22:36
Контакти:

Re: Официално изявление на Титан

Мнениеот skarab » 23 окт 2010 12:49

"Какво всъщност казва ръководството на ЦСКА в статията:
Продавачите (управленците в ЦСКА) - към клиентите (феновете на ЦСКА) Нашата стока(играта на ЦСКА), макар и свръх некачествена в момента се продава на нашия пазар от 50 години и вие клиентите намате право да се оплаквате от нейното моментно качество - спомняйте си какви шоколади правехме през 70-те а сега затватяйте очи и нагъвайте каквото ви се предлага че тоя марципан 27 милиона ни струва..."

...край на цитата :mrgreen:

п.с. струва ми се точен коментар по случая

Потребителски аватар
stannn
Мнения: 2808
Регистриран на: 22 окт 2008 09:51
Контакти:

Re: Официално изявление на Титан

Мнениеот stannn » 23 окт 2010 12:51

Yoda написа:Казвам по темата : :) :) :)
Вальо Мишков ще "мишкува" в цска от три до 6 месеца и след това катинар и слепки по вратите !!!


Върви питай мустакатия дарк вейдър дали е така. Може той да сложи слепките каквото и да значи това. Май в българския такава дума няма а? На руски значи хвърля. И какво ще хвърля по вратите? Може би катинари?
[center]ИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
miros
Мнения: 347
Регистриран на: 17 май 2010 22:59
Контакти:

Re: Официално изявление на Титан

Мнениеот miros » 23 окт 2010 12:52

Yoda написа:Казвам по темата : :) :) :)
Вальо Мишков ще "мишкува" в цска от три до 6 месеца и след това катинар и слепки по вратите !!!

[offtopic]Пак те питам.Беше готов да хващаш басове.Какво си готов да заложиш.Не е необходимо да е материално.Аз предлагам ако загубиш да напишеш в последният си пост във форума на ГОНГ-раздел ЦСКА,че ти си мишка и да ни лишиш от присъствието си след това.[/offtopic]
НАШАТА ЛЮБОВ Е ПО-СИЛНА ОТ ВАШАТА ОМРАЗА


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта