Къде бяхте феновете днеска????

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

terrel
Мнения: 107
Регистриран на: 06 дек 2008 14:34
Контакти:

Re: Къде бяхте феновете днеска????

Мнениеот terrel » 27 юли 2010 23:16

cska_90 написа:
terrel написа: Тогава какъв ти е проблема немога да разбера ?
Имаше малко хора, тъй като са в отпуска и по родните места, а и противника е аматьорски отбор.
Хората се подготвят за неделя !



Да бе да-а минлата година с Дери-пак делничен ден,пак отпускарски сезон-ама бяхме 10 пъти повече-така,че не говори глупости!!

Ами тогава какъв ти е проблема ?
Вместо да агитираш за повече публика, ти призоваваш за бойкоти !

Потребителски аватар
cska_90
Мнения: 6837
Регистриран на: 05 юни 2008 19:38
Контакти:

Re: Къде бяхте феновете днеска????

Мнениеот cska_90 » 27 юли 2010 23:17

galin56 написа:
cska_90 написа:Къде бяхте днес бе големите фенове!!Днес сектор Г беше пълен смях-трагикомедия-никога не е бил толкова зле!!Нали днес лошите ги нямаше-без тях нали било по-добре!!Видяхме ме ви днеска-само "... за Левски" знаете и се дерете 2 часа на това-но когато се пее някоя песен пеят 10 човека-а да не говорим за новите -накоито момчетата на мегафоните сипееха сами на себе си!!!Големи сте фенове-и като заваля и ще си счюпите краката да се скриете да не ви вали!!!Видяхте ли разликата-когато ги няма тиия 100 човека!!Пълна трагедия-поовината сектор седеше-надминахме и Левски в това отношение!!!Ама иначе сте голяма работа!!!

Приятелю да подкрепяш отбор значи да си купиш билет възможно най-скъп (та повече пари да отидат в касата) да си купиш фланелка, екип, шал, списание на ЦСКА, абе общо взето ДА СИ ДАВАШ ПАРИТЕ ЗА ЦСКА. Но това тука в България май още никой не го разбира. Не е кой знае каква подкрепа че някой идиот крещи по мегафон и ти като още по-голям идиот да крещиш па без мегафон. Отделяй по 100лв на месец за ЦСКА и тогава те признавам за фен, а не да протестираш срещу 5 лв билет, ми то една мелба днеска ядох в едно кафе за 3,50.



Аз съм фен-НЕ СПОНСОР бе!!Ако искаш и стадион да купя и да им го подаря! :evil:
Изображение

viroglav
Мнения: 1682
Регистриран на: 24 мар 2009 20:30
Контакти:

Re: Къде бяхте феновете днеска????

Мнениеот viroglav » 27 юли 2010 23:17

cska_90 , защо изчезна ? Не ти се говори за нещо , което сигурен съм и ти самия не разбираш ли ? Не се притеснявай , то целия протест е една пародия на тези , които искат ЦСКА да ги осинови ... Слушам Дучето вчера пак се правил на протестиращ ... Бил зад тези , които имали 9.90 лева , а нямали 10 , за да влязат на стадиона ... А докато билета беше 2 лева , то Дучето сигурно пак е бил с тези , които тогава са имали само 1.90 , ама тогава неговите хиляди на мач си вървяха и не му е дремело чак толкова за "бедните". Не знам ... сигурно и аз бих се напъвал така , ако ми отрежат някакви си там 3 000 лева на стотинки и то не на месец , а на мач ...

terrel
Мнения: 107
Регистриран на: 06 дек 2008 14:34
Контакти:

Re: Къде бяхте феновете днеска????

Мнениеот terrel » 27 юли 2010 23:21

cska_90 написа:
galin56 написа:
cska_90 написа:Къде бяхте днес бе големите фенове!!Днес сектор Г беше пълен смях-трагикомедия-никога не е бил толкова зле!!Нали днес лошите ги нямаше-без тях нали било по-добре!!Видяхме ме ви днеска-само "... за Левски" знаете и се дерете 2 часа на това-но когато се пее някоя песен пеят 10 човека-а да не говорим за новите -накоито момчетата на мегафоните сипееха сами на себе си!!!Големи сте фенове-и като заваля и ще си счюпите краката да се скриете да не ви вали!!!Видяхте ли разликата-когато ги няма тиия 100 човека!!Пълна трагедия-поовината сектор седеше-надминахме и Левски в това отношение!!!Ама иначе сте голяма работа!!!

Приятелю да подкрепяш отбор значи да си купиш билет възможно най-скъп (та повече пари да отидат в касата) да си купиш фланелка, екип, шал, списание на ЦСКА, абе общо взето ДА СИ ДАВАШ ПАРИТЕ ЗА ЦСКА. Но това тука в България май още никой не го разбира. Не е кой знае каква подкрепа че някой идиот крещи по мегафон и ти като още по-голям идиот да крещиш па без мегафон. Отделяй по 100лв на месец за ЦСКА и тогава те признавам за фен, а не да протестираш срещу 5 лв билет, ми то една мелба днеска ядох в едно кафе за 3,50.



Аз съм фен-НЕ СПОНСОР бе!!Ако искаш и стадион да купя и да им го подаря! :evil:


Е феновете ако не финансират отбора, чрез покупка на фенартикули от къде да идва финансирането ?
Ти пич не си наясно с много неща...
Да не би да си мислиш, че всеки нов собственик е длъжен да пълни кацата без дъно ?
Ако не са феновете да вкарват свежи пари в клуба... няма кой друг да го прави.
Когато това се случи в клуба ще има и доста добри договори с големи рекламодатели, които ще знаят, че феновете на този отбор са платежоспособни и за тях е от особенна важност да ги направят свои клиенти.
Когато феновете пълнят касата на клуба тогава имат право да предявяват претенции по селекция и т.н.

Пепо
Мнения: 254
Регистриран на: 18 фев 2010 12:57
Контакти:

Re: Къде бяхте феновете днеска????

Мнениеот Пепо » 27 юли 2010 23:23

cska_90 написа:Къде бяхте днес бе големите фенове!!Днес сектор Г беше пълен смях-трагикомедия-никога не е бил толкова зле!!Нали днес лошите ги нямаше-без тях нали било по-добре!!Видяхме ме ви днеска-само "... за Левски" знаете и се дерете 2 часа на това-но когато се пее някоя песен пеят 10 човека-а да не говорим за новите -накоито момчетата на мегафоните сипееха сами на себе си!!!Големи сте фенове-и като заваля и ще си счюпите краката да се скриете да не ви вали!!!Видяхте ли разликата-когато ги няма тиия 100 човека!!Пълна трагедия-поовината сектор седеше-надминахме и Левски в това отношение!!!Ама иначе сте голяма работа!!!

cska/viewtopic.php?f=2&t=53273

terrel
Мнения: 107
Регистриран на: 06 дек 2008 14:34
Контакти:

Re: Къде бяхте феновете днеска????

Мнениеот terrel » 27 юли 2010 23:27

cska_90 написа:
galin56 написа:
cska_90 написа:Къде бяхте днес бе големите фенове!!Днес сектор Г беше пълен смях-трагикомедия-никога не е бил толкова зле!!Нали днес лошите ги нямаше-без тях нали било по-добре!!Видяхме ме ви днеска-само "... за Левски" знаете и се дерете 2 часа на това-но когато се пее някоя песен пеят 10 човека-а да не говорим за новите -накоито момчетата на мегафоните сипееха сами на себе си!!!Големи сте фенове-и като заваля и ще си счюпите краката да се скриете да не ви вали!!!Видяхте ли разликата-когато ги няма тиия 100 човека!!Пълна трагедия-поовината сектор седеше-надминахме и Левски в това отношение!!!Ама иначе сте голяма работа!!!

Приятелю да подкрепяш отбор значи да си купиш билет възможно най-скъп (та повече пари да отидат в касата) да си купиш фланелка, екип, шал, списание на ЦСКА, абе общо взето ДА СИ ДАВАШ ПАРИТЕ ЗА ЦСКА. Но това тука в България май още никой не го разбира. Не е кой знае каква подкрепа че някой идиот крещи по мегафон и ти като още по-голям идиот да крещиш па без мегафон. Отделяй по 100лв на месец за ЦСКА и тогава те признавам за фен, а не да протестираш срещу 5 лв билет, ми то една мелба днеска ядох в едно кафе за 3,50.



Аз съм фен-НЕ СПОНСОР бе!!Ако искаш и стадион да купя и да им го подаря! :evil:


Истинските фенове правят точно това, финансират отбора...
За феновете които не могат да си позволят всичко са просто фенове и не мисля, че имат право за претенции
За "феновете" като теб им се казва ЛУМПЕНИ

viroglav
Мнения: 1682
Регистриран на: 24 мар 2009 20:30
Контакти:

Re: Къде бяхте феновете днеска????

Мнениеот viroglav » 27 юли 2010 23:27

cska_90 написа: Аз съм фен-НЕ СПОНСОР бе!!Ако искаш и стадион да купя и да им го подаря! :evil:


Ти как го разбираш това фенството бе човек ? Като ходене на някаква манифестация ли ... Естествено , че парите за стадиона ще ги платим ние феновете във времето ... Естествено , че селекцията се прави с приходите и от феновете ... Ти какво реши , че Титан са някаква благотворителна организация и имат няколко стотин милиона лева излишни ли ? Глупости са това ... В цял свят един отбор се взима за по - голям според това феновете му колко са платежоспособни и в състояние да го издържат по - добре ... Да ходят много фенове на мачовете да .., но и да имат възможност да си купуват и фен артикули и билети на конкурентни цени спрямо противниковите отбори ...

SHAKOMINATORA
Мнения: 429
Регистриран на: 18 май 2010 19:23
Контакти:

Re: Къде бяхте феновете днеска????

Мнениеот SHAKOMINATORA » 27 юли 2010 23:28

субект_90 е тръгнал да държи сметка на хората или на мен така ми се струва? Лесно е да си стоиш у вас по цял ден,а мама и тати да ти дават парите в ръцете.

Потребителски аватар
cska_90
Мнения: 6837
Регистриран на: 05 юни 2008 19:38
Контакти:

Re: Къде бяхте феновете днеска????

Мнениеот cska_90 » 27 юли 2010 23:32

viroglav написа:cska_90 , защо изчезна ? Не ти се говори за нещо , което сигурен съм и ти самия не разбираш ли ? Не се притеснявай , то целия протест е една пародия на тези , които искат ЦСКА да ги осинови ... Слушам Дучето вчера пак се правил на протестиращ ... Бил зад тези , които имали 9.90 лева , а нямали 10 , за да влязат на стадиона ... А докато билета беше 2 лева , то Дучето сигурно пак е бил с тези , които тогава са имали само 1.90 , ама тогава неговите хиляди на мач си вървяха и не му е дремело чак толкова за "бедните". Не знам ... сигурно и аз бих се напъвал така , ако ми отрежат някакви си там 3 000 лева на стотинки и то не на месец , а на мач ...


Защо да съм се скрил бе??Какво искаш точно да ти кажа??
Изображение

Потребителски аватар
cska_90
Мнения: 6837
Регистриран на: 05 юни 2008 19:38
Контакти:

Re: Къде бяхте феновете днеска????

Мнениеот cska_90 » 27 юли 2010 23:33

viroglav написа:
cska_90 написа: Аз съм фен-НЕ СПОНСОР бе!!Ако искаш и стадион да купя и да им го подаря! :evil:


Ти как го разбираш това фенството бе човек ? Като ходене на някаква манифестация ли ... Естествено , че парите за стадиона ще ги платим ние феновете във времето ... Естествено , че селекцията се прави с приходите и от феновете ... Ти какво реши , че Титан са някаква благотворителна организация и имат няколко стотин милиона лева излишни ли ? Глупости са това ... В цял свят един отбор се взима за по - голям според това феновете му колко са платежоспособни и в състояние да го издържат по - добре ... Да ходят много фенове на мачовете да .., но и да имат възможност да си купуват и фен артикули и билети на конкурентни цени спрямо противниковите отбори ...

Е аз не давам ли пари бе??Ти ли ми купи абонаментна карта ??
Изображение


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта