Данчо Тодоров: Може и да играя в Левски!

Модератори: Модератор ЦСКА, paceto, mistreated, kartago, SkArY_9, delqnski47, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist, Udoji90

Потребителски аватар
IVAN.CIPRUS
Мнения: 218
Регистриран на: 29 сеп 2009 09:09
Контакти:

Re: Данчо Тодоров: Може и да играя в Левски!

Мнениеот IVAN.CIPRUS » 23 май 2010 08:28

Преди ,години Гибона не на направили същото??Но ето сега е на работа на Герена.Така е прдценил Данчо ,така да бъде и защо ли не.Но все още не е казал ,твърдо за ЛЕВСКИ.Това са професионалистите ,днес са тук утре са “отсреща“ при врагът.
АЗ ЕДИН ОТ НАРОДА , СИН КАТО НЕБОСВОДА.
СЪС ДЕВИЗ ЕДИН НАПРЕД НАГОРЕ .

Потребителски аватар
Yasso
Мнения: 1179
Регистриран на: 16 юли 2008 11:59
Контакти:

Re: Данчо Тодоров: Може и да играя в Левски!

Мнениеот Yasso » 24 май 2010 18:48

левскар07 написа:
Alex написа:
JackPackage написа:Пелето..... ?! :)

Букарев..... ?! :)

В. Павлов,.. :lol:


Ами първо трябва да се уточни какво разбират сините фенове под понятието "успял".... :lol:

Щото за мен нито един от тези тримката не са успяли в каквото и да е, що се отнася до футболна реализация....

Ангелов - какво е успял този, успя да избяга от Левски ( ако не беше го направил го чакаше участа на Илиян Стоянов да гледа до омайване видео на клубната база ) за да иде да рита в Енерги, отбор с който изпадна от Бундеслигата.....

Букарев - msm му е извадил "футболната визитка" - не си спомням някъкъв трансфер в добър западен отбор да има а още по-малко пък някакви успехи с него....

Трябва винаги като види Пената да му целува ръка, че го налагаше в ЦСКА с Бербатов и Владо Манчев в атака...Свалям шапка на Стойчо Младенов, че го изгони от отбора.... :!:

На по-малките дето им е простено да не знаят, ще кажа че Букарев в ЦСКА беше нещо като Руи Мигел сега - смятам че картинката ви се изяснява... :lol:

Като треньор освен да се обяснява тъжно след като отбора му, където е асистент( последно Славия) е паднал от левски - друго от него не помня..... :roll:

В. Павлов - в ЦСКА беше за сравнително кратък период от време, в който аз лично няма да го запомня с нищо друго, освен че пречеше на развитието на Антон Димитров и Христо Марашлиев а като отиде в левски - и той като Букарев взе да обяснява как той по случайност попаднал в ЦСКА...Е, и?
Какво е постигнал този играч ( не помня да е играл в Барса, Порто, Валенсия, Байерн, Селтик, Астън Вила....камо ли да е ставал шампион с тях) или треньор - освен да го изгонят като мръсно коте от Мездра в началото на кариерката му на старши треньор като паднаха на старта една година с 0:5 и после сините перманентно си го прибират в школата - щото то там е за такива като него.... :!:

Така че тези изброените изобщо пък не виждам в какво кой знае колко са успяли след като са отишли в левски...Виж, за Пламен Гетов съм съгласен - след като го продадохме в Португалия, после трябваше да си го върнем като стана ясно че ще се прибира в България....Освен Георги Славков само Пламен Гетов навремето изпълняваше преки свободни удари като дузпи....

На темата : Йордан Тодоров има глава на раменете си да реши, кое е най-добре за него....Аз като фен мога да си кажа моето мнени а то е, че ще направи голяма грешка ако иде в левски....
Нито техните фенове ще го приемат, нито нашите ще му "простят" така да се каже...Защото 7 години на Армията - хубав, лош - игра при нас и допринесе не малко за успехите на отбора през този период....

Колкото и да не го харесват някои от нашите фенове - едва ли не са се радвали след гола му във вратата на Байер например ;)
Изображение
...А НИЕ СМЕ : ЦСКА!!!


Върни се в “ЦСКА”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта