Лапорта: Искат да ни поставят под напрежение

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
battlestar31
Мнения: 847
Регистриран на: 18 ное 2009 13:10
Skype: biser.milenov
Контакти:

Лапорта: Искат да ни поставят под напрежение

Мнениеот battlestar31 » 04 фев 2010 22:39

езидентът на Барселона обаче не се притеснява от твърденията в Мадрид, че съдиите подкрепят каталунците

Президентът на Барселона Жоан Лапорта остана спокоен, въпреки публикациите в мадридските вестници, че съдиите подкрепят каталунците. Поводът бе голът на Педро срещу Спортинг Хихон.

Това предизвика доста престрелки по оста Мадрид – Барселона, като дори вестник „АС” изчисли, че без съдийската помощ Барса дори е нямало да бъде на първо място в класирането. В момента отборът е без загуба в 20 мача – 16 победи и 4 равни и води с 5 точки пред Реал.

„Това е начин да постави под напрежение клуба чрез арбитрите. Не съм обаче изненадан, тъй като причината е силното ни представяне и подобни атаки не са изключени” коментира той.

„Ние обаче имаме опит от подобни ситуации, така че не се притесняваме. Миналата година се случи нещо подобно и се надявам, че и сега ще разочароваме хората, които не ни харесват” добави той.

„Толкова добър отбор сме, че това не се нрави на мнозина. Ние обаче със сигурност няма да се повлияем от това, ще продължим да играем по начина, по който можем и вярвам, че това ще бъде още една успешна година за нас” каза още Лапорта, чийто тим отпадна от турнира за Купата на Краля, но може да стане шампион на Испания и да повтори триумфа си в Шампионската лига.

Потребителски аватар
battlestar31
Мнения: 847
Регистриран на: 18 ное 2009 13:10
Skype: biser.milenov
Контакти:

Re: Лапорта: Искат да ни поставят под напрежение

Мнениеот battlestar31 » 04 фев 2010 22:43

Голямя война :) барса плюе трансферната политика на реал мадрид от столицата викат за барса че реферите ги подрпират :mrgreen: в коете има нещо вярно :)

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Лапорта: Искат да ни поставят под напрежение

Мнениеот Madridist » 04 фев 2010 22:45

По цял свят целта на всеки вестник е да си увеличи тиража. В този случай "AC" не прави изключение, занимават се със странични неща и търсят под вола теле. Във въпросния мач, от това което гледах, за мен съдията не е повлиял по никакъв начин. Първо, засада на Педро нямаше, и второ дори да беше вдигната съм убеден, че Барселона пак щяха да спечелят. Не знам какво има за дискутиране :geek:
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лапорта: Искат да ни поставят под напрежение

Мнениеот megan fox » 04 фев 2010 22:46

battlestar31 написа:Голямя война :) барса плюе трансферната политика на реал мадрид от столицата викат за барса че реферите ги подрпират :mrgreen: в коете има нещо вярно :)


Пък то какво? Отначалото на сезона досега рефериет спечелиха 3 мача на Реал Мадрид!!!
Ето за кои три мача става въпрос:

Първият от трите мача на Мадрид с облагодетелстване от съдийството е срещу Сантандер на "Бернабеу" (победа 1:0), когато в 77-мата минута бе отменен за несъществуваща засада изравнителен гол за 1:1 на младата перла Серхио Каналес. Вторият е гостуването във Валенсия (победа 2:3), където Игуаин откри резултата след асистенция на Бензема, който обаче бе получил топката в засада. Третият случай е домакинството срещу Алмерия (победа 4:2): в 82-рата минута при 2:2 съдията даде несъществуваща дузпа срещу Кристиано Роналдо, който пропусна от бялата точка, ала Бензема изведе пак своите напред с добавка от нередовна позиция.
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Лапорта: Искат да ни поставят под напрежение

Мнениеот Madridist » 04 фев 2010 22:57

megan fox написа:
battlestar31 написа:Голямя война :) барса плюе трансферната политика на реал мадрид от столицата викат за барса че реферите ги подрпират :mrgreen: в коете има нещо вярно :)


Пък то какво? Отначалото на сезона досега рефериет спечелиха 3 мача на Реал Мадрид!!!
Ето за кои три мача става въпрос:

Първият от трите мача на Мадрид с облагодетелстване от съдийството е срещу Сантандер на "Бернабеу" (победа 1:0), когато в 77-мата минута бе отменен за несъществуваща засада изравнителен гол за 1:1 на младата перла Серхио Каналес. Вторият е гостуването във Валенсия (победа 2:3), където Игуаин откри резултата след асистенция на Бензема, който обаче бе получил топката в засада. Третият случай е домакинството срещу Алмерия (победа 4:2): в 82-рата минута при 2:2 съдията даде несъществуваща дузпа срещу Кристиано Роналдо, който пропусна от бялата точка, ала Бензема изведе пак своите напред с добавка от нередовна позиция.


Това което си цитирал е от спортала,а те са го взели от каталунската преса, която е толкова безпристрастна,колкото и мадридската. Първо, срещу Спортинг Хихон беше отменен редовен гол на Реал Мадрид, за това няма и дума и второ,ако за каталунската преса ето това не е дузпа(положението на Rоналдо срещу Алмерия) [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Bjdo5QWYKF4[/youtube],интересно ми е какво мислят за ето тази ситуация-[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=-6MUPDdNQqE&feature=related[/youtube].В последната ситуация, защитника на Еспаньол една минута не може да разбере какво е отсъдил съдията :)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

difeza
Мнения: 626
Регистриран на: 14 дек 2009 12:55
Контакти:

Re: Лапорта: Искат да ни поставят под напрежение

Мнениеот difeza » 04 фев 2010 23:17

няма спор че в исторически план по подкрепяния отбор е бил мадридския,така че нещата може би се уравновесяват.

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лапорта: Искат да ни поставят под напрежение

Мнениеот megan fox » 04 фев 2010 23:18

Мадридист не мога да говоря от името на "Ел Мундо Депортиво", мога да говоря само от мое име. :)
И това, което мога да кажа за двете ситуации е: колкото имаше дузпа срещу Роналдо, точно толкова имаше и срещу Шави! Т.е. и в двете ситуации съдиите сбъркаха, защото според мен няма дузпи и в двете ситуации!!! - това е мое мнение!
И все пак една грешка в наша полза не се равнява на три грешки във ваша полза! 3 винаги е било повече от 1! Т.е. пак вие сте на печалба от грешките на реферите!
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]

Потребителски аватар
Madridist
Мнения: 14893
Регистриран на: 27 сеп 2009 00:23
Местоположение: Древен и Вечен
Контакти:

Re: Лапорта: Искат да ни поставят под напрежение

Мнениеот Madridist » 04 фев 2010 23:23

megan fox написа:Мадридист не мога да говоря от името на "Ел Мундо Депортиво", мога да говоря само от мое име. :)
И това, което мога да кажа за двете ситуации е: колкото имаше дузпа срещу Роналдо, точно толкова имаше и срещу Шави! Т.е. и в двете ситуации съдиите сбъркаха, защото според мен няма дузпи и в двете ситуации!!! - това е мое мнение!
И все пак една грешка в наша полза не се равнява на три грешки във ваша полза! 3 винаги е било повече от 1! Т.е. пак вие сте на печалба от грешките на реферите!


Честно да ти кажа, за мен нещата са еднакви,както при Реал така и Барселона. Защото в 2 мача, са ни подкрепили, в други са ни ощетили(случая с хихон и редовно отменения гол), т.е. всичко се балансира, грешките не са само в едната посока. Същото се отнася и за Барса. Всичко това ме кара да си мисля,че съдийството в Испания не отговаря на качеството на футболът,който се играе там. Поздрави ;)
[center]BE PART OF THE CLUB, BECOME MADRIDISTA[/center][center][wrapimg=]http://195.149.248.189:8080/2014-05-26/d48b90caf472bee6fc097d8d4682d398[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
megan fox
Мнения: 29511
Регистриран на: 01 фев 2010 20:47
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Лапорта: Искат да ни поставят под напрежение

Мнениеот megan fox » 04 фев 2010 23:28

Madridist написа:
Честно да ти кажа, за мен нещата са еднакви,както при Реал така и Барселона. Защото в 2 мача, са ни подкрепили, в други са ни ощетили(случая с хихон и редовно отменения гол), т.е. всичко се балансира, грешките не са само в едната посока. Същото се отнася и за Барса. Всичко това ме кара да си мисля,че съдийството в Испания не отговаря на качеството на футболът,който се играе там. Поздрави ;)


Така вече съм склонен да ги приема нещата. :)
А колкото до нивото на футбола в Испания... ми то ако не са Барса и Реал и тук-там проблясъци на Валенсия и Севиля... нивото няма да е кой знае колко високо! ;) /И въпреки това смятам Примера за по-силно първенство от ВЛ!/
[center][wrapimg=]http://prikachi.com/images/992/5272992M.jpg[/wrapimg]
Barcelona - Mes que un club[/center]


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта