Барселона - Виляреал 1:1

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Барселона - Виляреал 1:1

Мнениеот ZinedineZidane » 03 яну 2010 11:48

Yanev написа:
vladitol написа:Дядо Анри да си ходи вече ненужен е ... :evil:
за колко пари го взехме от Арсенал ??


12 милиона евро,ако не ме лъже паметта .. :mrgreen:

Определено те лъже! Аз не съм на 100 % и не ми се рови в нета, но съм сигурен, че беше над 20 млн. може би около 25. ;)
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
TodorT
Мнения: 19121
Регистриран на: 16 юли 2009 13:22
Контакти:

Re: Барселона - Виляреал 1:1

Мнениеот TodorT » 03 яну 2010 12:16

Един град-един отбор написа:
venom написа:
Един град-един отбор написа:Тази година ще се борите за 2-рото място каталунци ... с идиоти като дядо Хенри няма да стане ... програмата ви е доста тежка, а и имате ГОСТУВАНЕ на Бернабеу и ако Роналдо и компания не направят толкова пропуски, колкото направиха на Камп Ноу резултатът ще е разгромен ... щом от сега започвате с издънките според мен тази година 1/2 финал или финал на ШЛ с 2-ро място в Испания са максимума, на който може да се надявате :)


Боже! Ти си много зле, ако наистина мислиш, че Реал Мадрид стават за нещо. Те не са взимали голям мач от години. Милан, Севиля и Барса ги спукаха, да не говорим за издънката с Алкоркон.



Аз ти обещавам, че тази година титлата няма да е на Камп Ноу, пък ти каквото искаш ми говори ... :lol: Вярно е, че играха слабо срещу Милан /това е по-традиция/ и със Севиля /това не мога да си го обясня вече/, но Барса да са ги спукали - ХАХА ... още първото полувреме 2-та пропуска на Роналдо сам срещу вратаря ако бяха влезли мачът заспиваше ;) Барса не игра изобщо срещу Реал и ако Реал беше повел / а това беше само въпрос на повечко късмет и умения на Роналдо / просто щеше да станеш свидетел на разгром :lol: ще си говорим с теб отново ...


П.С. --> Не съм фен на Реал. Харесвам Валенсия, но просто виждам как стоят нещата .... ;)


Съгласен съм с мнението на Eдин град- един отбор... Да, Real имаха преимущество на Ноу Камп, а в някои моменти само шанса спаси Барса, но в крайна сметка "каталунците" взеха мача... Използваха шанса си и 1:0 ... А иначе 1 отбор никога не може да направи 2 силни последователни сезона... Примерите за безкрайно много... МЮ с техния фурор през 2008, предишните силни години на Real и т.н. Факт е, че засега няма отбор, който да направи нещо велико 2 години подред... Нормално е да има спад във формата на Барса и си мисля, че тази година титлата няма да е в ръцете на Меси и компания :)

Потребителски аватар
Yanev
Мнения: 1089
Регистриран на: 15 дек 2009 19:23
Местоположение: село София
Контакти:

Re: Барселона - Виляреал 1:1

Мнениеот Yanev » 03 яну 2010 13:06

Цената на Анри е 24 000 000 евро .. Относно хвалбите към Реал Мадрид .. Ако Роналдо беше толкова добър,можеше и да вкара положенията.В ази игра не се броят положенията.Именно затова Барса победи Реал и много други отбори с малко произведени положения,но класен завършек на атаката.Това са големите отбори,приемете го ;)
Това е чувството,което в нас гори ..
Изображение

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Барселона - Виляреал 1:1

Мнениеот _RoKi_ » 03 яну 2010 13:19

Очаквах минимална победа за Барса,но в този мач не играха добре...Лошото е,че така позволяват на Реал да ги настигне

Потребителски аватар
expensive
Мнения: 116
Регистриран на: 28 юли 2008 07:48
Контакти:

Re: Барселона - Виляреал 1:1

Мнениеот expensive » 03 яну 2010 13:38

Yanev написа:Именно затова Барса победи Реал и много други отбори с малко произведени положения,но класен завършек на атаката.Това са големите отбори,приемете го ;)

Демек - Барса 6-те трофея са "големите отбори", а Реал са малките? Така ли да го приемем?! :lol: Реал Мадрид е с най-доброто нападение в Европа този сезон. Това е черно на бяло, другото са фенски бъртвежи.
По повод на снощният мач, искам само да попитам - на играчите на Барса 6-те трофея, не им ли дават жълт картон за реплика (по скоро едноминутен протест към съдията) ?! И кога циганина Златан ще научи що е то феърплей! За такова грозно влизане с двата крака, в Англия щяха да му извадят директен червен картон. И то с пълно право. :roll:

Потребителски аватар
Yanev
Мнения: 1089
Регистриран на: 15 дек 2009 19:23
Местоположение: село София
Контакти:

Re: Барселона - Виляреал 1:1

Мнениеот Yanev » 03 яну 2010 14:06

Не искам да умаловажавам Реал,но не са този галаткически отбор,за когото се мислят .. Да Барселона също не са с извънземни възможности.Казвам ти,че разлика между двата отбора е,че Барселона съумява да използва на 80-90 % положенията си,докато при Реал успевамеостта е по-малка.Не мога да се съглася,че Реал има най-доброто нападение като екип.Като индивиуални умения на играчите в атака - да,но като екип - не.Не знам дали са фенски брътвежи това,но мисля,че доста хора споделят мнението ми. ;)
Това е чувството,което в нас гори ..
Изображение

Потребителски аватар
expensive
Мнения: 116
Регистриран на: 28 юли 2008 07:48
Контакти:

Re: Барселона - Виляреал 1:1

Мнениеот expensive » 03 яну 2010 14:20

Не знам какво споделят много хора, аз мнението ти не го разбрах и конкретно по какви показатели ги определяш големи и малки отбори.

Като казвам с най-добра ефективност в нападение имах предвид статистиката и най-вече групите в ШЛ. Този отбор на Мадрид е на 4-ри месеца. Има нови играчи на всеки ключов пост, какво ще ги сравняваме с Барса, които играят с едно основно ядро футболисти от толкова време. Нов отбор, нов треньор, нов президент, нови по-добри възможности за пробив в ШЛ този сезон, след нелепото отпадане последните години. Това е. Тимът притежава изключителен потенциал, огромна мощ и е нужно само малко време, за да ги развие и да се получи напасването в играта на момчетата.

Потребителски аватар
pomiqrat
Мнения: 17688
Регистриран на: 20 юни 2009 14:57
Контакти:

Re: Барселона - Виляреал 1:1

Мнениеот pomiqrat » 03 яну 2010 14:32

expensive написа:
Yanev написа:Именно затова Барса победи Реал и много други отбори с малко произведени положения,но класен завършек на атаката.Това са големите отбори,приемете го ;)

Демек - Барса 6-те трофея са "големите отбори", а Реал са малките? Така ли да го приемем?! :lol: Реал Мадрид е с най-доброто нападение в Европа този сезон. Това е черно на бяло, другото са фенски бъртвежи.
По повод на снощният мач, искам само да попитам - на играчите на Барса 6-те трофея, не им ли дават жълт картон за реплика (по скоро едноминутен протест към съдията) ?! И кога циганина Златан ще научи що е то феърплей! За такова грозно влизане с двата крака, в Англия щяха да му извадят директен червен картон. И то с пълно право. :roll:

АРСЕНАЛ са с най-доброто нападение този сезон.
2 000 и пак ми задай същия въпрос.

Става въпрос за 1989 г. :lol: :oops: :lol:
Drunken_Master написа:а доходът на глава от населението - 7500 долара годишно (повече, отколкото през 2011 г.)


Drunken_Master написа:България щеше да е 50-60 млн., ако не бяхме под Османско робство.

THE G.A.M.E
Мнения: 49969
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: Барселона - Виляреал 1:1

Мнениеот THE G.A.M.E » 03 яну 2010 18:03

Сигурен бях, че Барса няма да вземе този мач.
Виляреал, са един от трите най неприятни отбора за Каталунците ( другите са Милан и Челси ) !
Освен това, наистина е трудно да играеш срещу отбор, който практикува стил...... почти сходен с твоя.
Абсолютно реален ' Х ' между двата на технични отбора в Примера !
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта