FC Barcelona взе Купа Дел Рей !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

IvoDivo
Мнения: 263
Регистриран на: 10 юни 2008 16:10
Контакти:

Re: FC Barcelona взе Купа Дел Рей !

Мнениеот IvoDivo » 14 май 2009 04:32

А направи ли ви впечатление, как тоя дето хвърли бутилката на терена, беше изнесен от трибуните съвсем безпрепятствано от 3ма полицаи само след 2-3 минути... Аз лично бях много впечатлен и от този факт :)

beckhs23
Мнения: 218
Регистриран на: 03 фев 2009 09:18

Re: FC Barcelona взе Купа Дел Рей !

Мнениеот beckhs23 » 14 май 2009 08:11

фенчетата на барса да се радват,защото скоро други купи няма да видят!!! за какви шампионски лиги говорите. вие не може да мечтаете за нея! да не би на финала да играе отбор като Реал,Атлетико Б или Валенсия .... Там играят отбори от световна класа, от каквато барса никога не е била!!! :x

Потребителски аватар
agent_008
Мнения: 134
Регистриран на: 09 май 2008 17:56
Контакти:

Re: FC Barcelona взе Купа Дел Рей !

Мнениеот agent_008 » 14 май 2009 08:47

beckhs23 написа:фенчетата на барса да се радват,защото скоро други купи няма да видят!!! за какви шампионски лиги говорите. вие не може да мечтаете за нея! да не би на финала да играе отбор като Реал,Атлетико Б или Валенсия .... Там играят отбори от световна класа, от каквато барса никога не е била!!! :x

СМЕШНИК... :lol:
Когато Барселона е бил велик футболен клуб, Манчо не се е знаело клуб ли е или отборче от махалата. Седни малко прочети футболна история и чак тогава разправяй такива смешки... болен мозък такъв :shock:
ЛЕСНО се галят момите, мъчно се дялкат гредите.

ГРЪМНАЛ слепият, та убил заек, а куцият припнал и го уловил.

ЖИВОТЪТ е стълба: едни се качват, други слизат.

KA®O
Мнения: 150
Регистриран на: 13 фев 2009 14:21
Местоположение: Turia
Контакти:

Re: FC Barcelona взе Купа Дел Рей !

Мнениеот KA®O » 14 май 2009 09:09

Барса с рекордна 25-та Купа на Краля 00:50
заглавие от Гонг

Рекордна ама за FCB, просто се изравниха с отбора на баските
Barcelona
* 9 Copa de S. E. El Generalísimo
* 8 Copa de S. M. El Rey Alfonso XIII
* 7 Copa de S. M. El Rey Don Juan Carlos I
24 + Купата от снощи = 25
Athletic
* 13 Copa de S. M. El Rey Alfonso XIII
* 9 Copa de S. E. El Generalísimo
* 1 Copa Eva Duarte de Perón
* 1 Copa del Presidente de la República
* 1 Copa de S. M. El Rey Don Juan Carlos I
25

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: FC Barcelona взе Купа Дел Рей !

Мнениеот mormona » 14 май 2009 13:18

[center]Изображение[/center]

Сега като се зачетох видях , че Мангълчестар имат 3 трофея дотука - Карлинг, Първенство и Световна клубна купа.
Ние имаме Купа и Титла и може да земем лигата
демек накрая ще сме 3-3.И пак няма да има ясен победител.Обаче ще сравняваме дали световната клубна купа е по силен турнир от купата на Краля например... егати идиотщината.А ако те си земат лигата тогава вече при 4-2 трябва да кажем , че те са били по - добрия отбор за сезона... макар , че няма да ми е приятно ноо истината ще трябва да се казва, особено пти евентуално 4-2 при трофеите...
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
L_Messi
Мнения: 2649
Регистриран на: 29 мар 2009 11:50
Контакти:

Re: FC Barcelona взе Купа Дел Рей !

Мнениеот L_Messi » 14 май 2009 13:55

Честито!
Вървим по график към мечтания требъл!

Потребителски аватар
athom
Мнения: 766
Регистриран на: 03 юни 2008 18:35
Skype: athomic
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: FC Barcelona взе Купа Дел Рей !

Мнениеот athom » 14 май 2009 16:28

Някви сравнения с Ман Ю, някви глупости...

Какво общо има Ман Ю с играта на Барса през този сезон, с Примера, с Копа Д`ел Рей, с играните мачове от Барса в ШЛ, та все се намесва Ман Ю в темите за Барса?

Нищо.


Оставете сравнението Барса - Ман Ю за 27ми.


А сега на феновете на Барса - Честита КУПА!!!
slavia_forever написа:При 2:2 за немците не играе толкова психологическия фактор.



Изображение

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: FC Barcelona взе Купа Дел Рей !

Мнениеот mormona » 14 май 2009 19:16

И аз това питам! Никаква връзка няма, ама има един фен на червените дето влиза и се плюнчи на сяка тема за Барселона... толко вече не му стига , че играят в Англия , че пише вечно за БАрселона...хареса му миналия сезон Манчестър да са най-добрия отбор в света и сега неможе да се примири , че има и друг... и с играта си го доказа, даже стигна до тапата мисъл , че ЛЕвски или ЦСКА можели да земат точки от 4-10 в Испания.... и аз това на които и дда го кажа , се спуква от смях... ние неможем да бием Малага и Рекре... амааа too комплексар6тина ли е, надъвка ли е някаква нз...мнного са загубени някои.Аз един път не съм им влязъл в темите за Манчестър да се плюнча за БАрселона...
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
bai mile
Мнения: 428
Регистриран на: 25 юни 2008 22:51
Контакти:

Re: FC Barcelona взе Купа Дел Рей !

Мнениеот bai mile » 23 май 2009 19:12

Следва шампионска лига... чакам трофея наа 27-ми дано успеем заслужаваме го с най-красивия футбол за сезона ! ! !
[center]ИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: FC Barcelona взе Купа Дел Рей !

Мнениеот mormona » 03 юни 2009 01:40

bai mile написа:Следва шампионска лига... чакам трофея наа 27-ми дано успеем заслужаваме го с най-красивия футбол за сезона ! ! !

Азз чакам ,от друга страна, началото на сезона !Август края, началото на Септември , да зимаме суперкупите на Испания и Европа... и послее и Световната титла.Като цяло тази една година календарна, можем да спечелим безпрецедентните 6 торея... и за следващяй сезон да гоним световна клубна купа, купа на краля, ЛФП и шПионска лига ! става дума за един сезон да вземем 4 трофея.Аз лично си мисля че това би било в повече за сички фенове на футбола.Става дума , че ако това стане ПЕП Гурадиола ще стане най-успешния треньор в човечеството... в крайна сметка се появи взехме сичко и сега трябва да продължим де.
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта