Барса - Валенсия 2:2 коментари

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Барса - Валенсия 2:2 коментари

Мнениеот LordVOODOO » 26 апр 2009 01:21

Мач почти изцяло проведен на една врата (тази на Валенсия), но вратаря им просто беше неотразим! 2 тъпи грешки в края на първото полувреме позволиха на прилепите да вкарат 2 гола. :(
Ок идва мач с Челси, но все пак не трябваше Анри да влиза като резерва, а да играе като титуляр! Сейду Кейта посмъртно не може да замести чичко Анри!
Въпреки загубата на 2 точки, резултата е благоприятен за нас. Първо, че не се знае дали утре Реал ще победят като гости Севиля и второ дори и при загуба в Ел Класико пак оставаме първи, така че отбора ще може спокойно да се концентрира над мачовете за ШЛ. ;) - Да му мислят Челси! ;)
Изображение

Потребителски аватар
Ticha
Мнения: 3308
Регистриран на: 26 сеп 2008 13:26
Местоположение: стадион "Тича", Варна
Контакти:

Re: Барса - Валенсия 2:2 коментари

Мнениеот Ticha » 26 апр 2009 01:29

Нелепо изпусната загуба в края. :( Какво да се прави...животът продължава. Мисля че "прилепите" заслужават място в зона ШЛ с играта, която демонстрират. Дано накрая да сме пред Виляреал и Атлетико М. А колкото утре до мача мисля че Реал ще бие, защото Хуанде Рамос познава достатъчно добре отбора на Севиля.

Потребителски аватар
Angoff
Мнения: 2097
Регистриран на: 24 мар 2008 17:50
Контакти:

Re: Барса - Валенсия 2:2 коментари

Мнениеот Angoff » 26 апр 2009 01:31

Абе така се изнервих на цялата защита в края на полувремето,че ги псувах като каруцар!!!
Тоя Валдес за пореден път ми скъса нервичките...отново заради него гол !

Нападението днес беше мега ялово,а Меси изгуби всяка една топка...сигурен съм,че ще треснем Челси сериозно,неможем да съдим по днешния мач,защото Валенсия като цяло ни е черна котка в Примера.
Люляк, май, финал за купа
дузпи, шут, греда и супа
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони

Левски-Славия, протокол
Везалов, фамозен гол
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации

Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон!!!

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Барса - Валенсия 2:2 коментари

Мнениеот MORSKI » 26 апр 2009 01:33

Аз не само го гледах този мач,ами го и коемнтирах за нашето радио...
Та това,коеото видяха очите ми първо превъзходството ви беше 2 то полувреме,а през първото Валенсия имаха достатъчно много възможности...Порсто 2 то при 2:1 за тях почнаха да рушат игарата и пак имаха доста опасни контри.
Второ за мен 1-то полувреме 100% дузпа за нарушение срещу Давид Вия задържа го Пуйол с ръка...Чиста дузпа!!!Неотсъдена обаче,дали нарочно или ен видя ситуацията съдията не мога да кажа....
Второто полувреме вашият 2 гол беше меко казано странен.Погледни повторенията Бускетс удря едно рамо на Сезар и го свали на земята-каквото и да се е сучило за подобна ситуация се дава фал-вратарят има предисмтво в наказателното поле,а тук и фалът беше очевиден!!Иначе като цяло х -ът беше най-логичния резултат в мачът....
Последна промяна от MORSKI на 26 апр 2009 01:48, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: Барса - Валенсия 2:2 коментари

Мнениеот LordVOODOO » 26 апр 2009 01:39

Морско не точно. ;) Вратаря на Валенсия се хвърли напред да спасява... Бускетс не го бутна/блъсна или каквото там искаш кажи, а се разминаха.
А колкото до първото полувреме беше равностойно (поне за мен), докато второто... - тотално надиграхме Валенсия.
Изображение

MORSKI
Мнения: 11849
Регистриран на: 11 ное 2008 14:54
Контакти:

Re: Барса - Валенсия 2:2 коментари

Мнениеот MORSKI » 26 апр 2009 01:47

LordVOODOO написа:Морско не точно. ;) Вратаря на Валенсия се хвърли напред да спасява... Бускетс не го бутна/блъсна или каквото там искаш кажи, а се разминаха.
А колкото до първото полувреме беше равностойно (поне за мен), докато второто... - тотално надиграхме Валенсия.

Може и да си прав сега като се замисля понеже той стана малко след това...Но аз поне от повторенията останах с впечатления,че Бускетс му удря един...Но явно Сезар е сбъркал...
Второто чак пък тотално да сте ги смазали просто имахте по-чисти голови полжения на контраатаки те бяха доста силни и можехте и да получите 3 гол...
Иначе за неотсъдената дузпа какво ще кажеш???

Потребителски аватар
lewstherin
Мнения: 430
Регистриран на: 11 юли 2008 23:12
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Барса - Валенсия 2:2 коментари

Мнениеот lewstherin » 26 апр 2009 02:00

Имаше засада на положението за дузпата

Потребителски аватар
koko_1914
Мнения: 230
Регистриран на: 09 апр 2009 09:23
Контакти:

Re: Барса - Валенсия 2:2 коментари

Мнениеот koko_1914 » 26 апр 2009 02:22

Абе резултата ви го казах на обяд още, С.Д ми го сподели ;)
BluE iS The ColouR...

Потребителски аватар
Deliba6
Мнения: 1678
Регистриран на: 15 юни 2008 01:48
Контакти:

Re: Барса - Валенсия 2:2 коментари

Мнениеот Deliba6 » 26 апр 2009 07:51

Всичко е добре, когато завършва добре! Поредният пуешки мач на Пуйол и Валдес... Имаше дузпа за "Валенсия" и грешка на вратаря на прилепите при изравнителния за "Барса"! "Реал" може да бие само със съдийско побутване довечера! :geek:
Презирайки всеобщото израждане
и всекидневно борейки се за насъщния,
до следващото си прераждане
ви гарантирам - аз ще бъда същият!!!

Потребителски аватар
glarus
Мнения: 223
Регистриран на: 09 окт 2008 23:39
Контакти:

Re: Барса - Валенсия 2:2 коментари

Мнениеот glarus » 26 апр 2009 08:37

резултата е много добър и за двата отбора, не загубиха т.е. печелят точки, а това, че не вкараха толкова положения, за Барса говоря, ще ги накара да се концентрират върху реализирането и срещу челси ще има ефект, като цяло им се очертава адски труден 1/2 финал и дано да е такъв за да може на финала да име лесно.


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост