Челси - Барселона

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Челси - Барселона

Мнениеот kartago » 07 май 2009 01:06

Lord of memories написа:
RedForever написа:Не виждам смисъл да се писка толкова за тези дузпи! Барса бяха много по-добри първият мач и само съдията спаси Челси като пусна по-груба игра и така остави целият състав за мача реванш! За днешният мач много се надявах Челси да играят малко по-нападателно, но уви, пак 10 отзад!!! Дали е имало дузпи, червени картони или други грешки на съдията няма да коментирам, но не мисля, че на 1/2 финал може един отбор да играе 180мин в защита!!! Това показва само едно - Челси бяха напълнили гащите! Юнайтед ако не се затворят ги чака фиаското на Реал!!!

Хахах познай кога, още по-добра защита от челси да не говорим за огромните проблеми на барса по фланга където ще е роналдо. Видич и Рио никъв проблем срещу Меси Иниеста и Шаби няма да имат. Да не говорим за слабите тактически способности на Гуардиола. Титлата е ясна.

Доста мнения вече ти прочетох, и те съветвам, давай го по-скромно, да не те е срам след такива писания да се появиш на 27-и вечерта ! "Барса" не са отбор за подценяване, и по-радостното е, че САФ го знае това за разлика от феновете !!!!....

Потребителски аватар
Lord of memories
Мнения: 1528
Регистриран на: 13 авг 2008 18:59
Skype: lord_of_memories
Контакти:

Re: Челси - Барселона

Мнениеот Lord of memories » 07 май 2009 01:06

0007 написа:
Lord of memories написа:Осизнайте се, барса нямат защита, ние имаме, точка, титлата е ясна.

Човека каза край,титлата е ясна.Никакви обсъждания повече. :!:

Не, обсъждайте си колкото щете, ама титлата е ясна.
Точно щото саф го знае ми е ясен мача ;)
Последна промяна от Lord of memories на 07 май 2009 01:11, променено общо 2 пъти.
GGMU

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Челси - Барселона

Мнениеот kartago » 07 май 2009 01:10

Lord of memories написа:
0007 написа:
Lord of memories написа:Осизнайте се, барса нямат защита, ние имаме, точка, титлата е ясна.

Човека каза край,титлата е ясна.Никакви обсъждания повече. :!:

Не, обсъждайте си колкото щете, ама титлата е ясна.
Точно щото саф го знае ми е ясен мача ;)

Арогантен си, но много боли когато паднеш от високо ! Нека се изиграе мача и тогава да говорим !......

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: Челси - Барселона

Мнениеот samobotev » 07 май 2009 01:11

Абе много бързо забравихте,че в този мач каталунците играха без титулярните си централни защитници и Анри,а на финала те ще са там и Барса ще изглежда по съвсем друг начин.Затова най добре си замълчете и изчакайте да мине финала преди да говорите защото мача си е 50 на 50.

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Челси - Барселона

Мнениеот 0007 » 07 май 2009 01:12

Lord of memories написа:
0007 написа:
Lord of memories написа:Осизнайте се, барса нямат защита, ние имаме, точка, титлата е ясна.

Човека каза край,титлата е ясна.Никакви обсъждания повече. :!:

Не, обсъждайте си колкото щете, ама титлата е ясна.
Точно щото саф го знае ми е ясен мача ;)

А на мене не ми се обсъжда.Все ми е тая за тоя мач.Намразих Барса заради него.Поне да не бяха били по такъв начин.И днес тактиката на хидинг победи,но съдията омаза всичко.Айде лека от мен на всички.
П.С.Не бъди толкова сигурен в титлата. ;)
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
Lord of memories
Мнения: 1528
Регистриран на: 13 авг 2008 18:59
Skype: lord_of_memories
Контакти:

Re: Челси - Барселона

Мнениеот Lord of memories » 07 май 2009 01:14

Арогантен си, но много боли когато паднеш от високо ! Нека се изиграе мача и тогава да говорим !......


Taка е, но мога да губя, и не знам дали 'лисица' е точното определение за един от най-великите мениджъри раждали се някога, по-скоро 'гений' или 'Господ'.

Абе много бързо забравихте,че в този мач каталунците играха без титулярните си централни защитници и Анри,а на финала те ще са там и Барса ще изглежда по съвсем друг начин.Затова най добре си замълчете и изчакайте да мине финала преди да говорите защото мача си е 50 на 50.


Единствения защитник беше Пуйол и двата им фланга са изгонени от мача, той един защитник е щото, а анри няма да пипне топката целия мач защото комуникацията м/у него и халфовете няма да я има.
GGMU

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Челси - Барселона

Мнениеот 0007 » 07 май 2009 01:17

След днешният мач не пожелавам на никого такава загуба.Какво ли им е било на феновете на Байерн през 1999.
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Челси - Барселона

Мнениеот kartago » 07 май 2009 01:17

Lord of memories написа:
Арогантен си, но много боли когато паднеш от високо ! Нека се изиграе мача и тогава да говорим !......


Taка е, но мога да губя, и не знам дали 'лисица' е точното определение за един от най-великите мениджъри раждали се някога, по-скоро 'гений' или 'Господ'.

Абе много бързо забравихте,че в този мач каталунците играха без титулярните си централни защитници и Анри,а на финала те ще са там и Барса ще изглежда по съвсем друг начин.Затова най добре си замълчете и изчакайте да мине финала преди да говорите защото мача си е 50 на 50.


Единствения защитник беше Пуйол и двата им фланга са изгонени от мача, той един защитник е щото, а анри няма да пипне топката целия мач защото комуникацията м/у него и халфовете няма да я има.

ОК, да поживеем да видим ! Лично ще ти напомня думите ! ( не че, аз няма да съм за Ман Юн, все пак нашето момче е там! , но човек трябва да го кара по-скромно и по-уважително към противника !)....

Потребителски аватар
Lord of memories
Мнения: 1528
Регистриран на: 13 авг 2008 18:59
Skype: lord_of_memories
Контакти:

Re: Челси - Барселона

Мнениеот Lord of memories » 07 май 2009 01:18

3 от 3 сме на финала в ШЛ ние, да му мислят.
Уважавам ги, просто имам вярва в нас(чудно защо ли след вчера, сравни как двата финалисти стигнаха до от полу финала до финала)!!!! Само с 3 гола разлика ше бием и може дори да дадем Меси за сефте да вкара гол.

Изображение
007, него трябва да виниш ;) , eдното му положение (от трите) се заклевам че щях да го вкарам ако бях аз, онова 1в1 с вратаря.

Велика нощ, преди 10 години, въпреки че бях малък си спомням повечето, имаше в нас поканени приятели от баща ми за мача и докато се радвахме за първия влезе и втория.
Последна промяна от Lord of memories на 07 май 2009 01:39, променено общо 4 пъти.
GGMU

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Челси - Барселона

Мнениеот kartago » 07 май 2009 01:22

0007 написа:След днешният мач не пожелавам на никого такава загуба.Какво ли им е било на феновете на Байерн през 1999.

А представяш ли си какво им е било на феновете на Юнайтед ?! :D От друга страна, не виждам защо трябва да мразиш "Барса " , какво е виновен отбора, че " Челси" не си свършиха работата ?!.....


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост