Челси - Барселона

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Gateca
Мнения: 666
Регистриран на: 04 апр 2009 01:24
Контакти:

Re: Челси - Барселона

Мнениеот Gateca » 07 май 2009 00:52

samobotev написа:
2006 няма да забравя как за сметка на Милан отидоха на финал след като бе отменен чист гол на Шевченко и Милан бе закопан дано помниш този мач . Пълни нещастници са Барса

Ами то и Милан няколко години по рано отидоха на полифинал за сметка на Аякс след несвирен груб фал в нападение и гол на Идзаги в 90 минута 5 секунди по късно ама това не го споменаваш :D :roll:



Те Милан според мен и 2005 отидоха незаслужено на финал след като ПСВ ги направи на нищо и в пак с гол в 90 мин край е затова започвам да си мисля , че тая глупост с гола на чужд терен е глупост , мачовете трябва да се преиграват или да има дузпи при равенство
„Ако се борим, можем да загубим, ако не се борим, сме загубени" - Ханс Улрих Рудел

Потребителски аватар
athom
Мнения: 766
Регистриран на: 03 юни 2008 18:35
Skype: athomic
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Челси - Барселона

Мнениеот athom » 07 май 2009 00:52

А същите тия Челси отстраниха точно Барса преди няколко години с 4:2 като последния тол на Джон Тери дойде след като онва лайно Карвальо се навря пред Валдес, не беше отсъден фаул и толкова.

Разберете го веднъж, съдийски грешки се случват често, да не кажа всеки мач.
И единствено когато се подсигуриш срещу тях няма да повлияят на развитието на мача.

Бий си с 3:0 да видим как някоя неотсъдена дузпа ще повлияе на мача.
slavia_forever написа:При 2:2 за немците не играе толкова психологическия фактор.



Изображение

Потребителски аватар
Lord of memories
Мнения: 1528
Регистриран на: 13 авг 2008 18:59
Skype: lord_of_memories
Контакти:

Re: Челси - Барселона

Мнениеот Lord of memories » 07 май 2009 00:55

athom написа:А същите тия Челси отстраниха точно Барса преди няколко години с 4:2 като последния тол на Джон Тери дойде след като онва лайно Карвальо се навря пред Валдес, не беше отсъден фаул и толкова.

Разберете го веднъж, съдийски грешки се случват често, да не кажа всеки мач.
И единствено когато се подсигуриш срещу тях няма да повлияят на развитието на мача.

Бий си с 3:0 да видим как някоя неотсъдена дузпа ще повлияе на мача.

Моя мач цитираш нещо усещам.
GGMU

Потребителски аватар
ivo77
Мнения: 3751
Регистриран на: 18 дек 2008 16:54
Контакти:

Re: Челси - Барселона

Мнениеот ivo77 » 07 май 2009 00:58

Gateca написа:
samobotev написа:
2006 няма да забравя как за сметка на Милан отидоха на финал след като бе отменен чист гол на Шевченко и Милан бе закопан дано помниш този мач . Пълни нещастници са Барса

Ами то и Милан няколко години по рано отидоха на полифинал за сметка на Аякс след несвирен груб фал в нападение и гол на Идзаги в 90 минута 5 секунди по късно ама това не го споменаваш :D :roll:



Те Милан според мен и 2005 отидоха незаслужено на финал след като ПСВ ги направи на нищо и в пак с гол в 90 мин край е затова започвам да си мисля , че тая глупост с гола на чужд терен е глупост , мачовете трябва да се преиграват или да има дузпи при равенство


Да, И аз от много време си мисля, че това правило с гола на чужд терен е много голяма глупост и трябва да отпадне. Не може на такава фаза, при толкова изравнени сили такъв субективен фактор да определя кой ще продължи. Ако общият резултат е равен, трябва да се играят продължения и да има евентуално дузпи.
Смятам, че този мач днес, ще е една от причините това правило да отпадне в бъдеще.
Последна промяна от ivo77 на 07 май 2009 01:00, променено общо 1 път.

RedForever
Мнения: 240
Регистриран на: 02 авг 2008 22:01
Контакти:

Re: Челси - Барселона

Мнениеот RedForever » 07 май 2009 00:58

Не виждам смисъл да се писка толкова за тези дузпи! Барса бяха много по-добри първият мач и само съдията спаси Челси като пусна по-груба игра и така остави целият състав за мача реванш! За днешният мач много се надявах Челси да играят малко по-нападателно, но уви, пак 10 отзад!!! Дали е имало дузпи, червени картони или други грешки на съдията няма да коментирам, но не мисля, че на 1/2 финал може един отбор да играе 180мин в защита!!! Това показва само едно - Челси бяха напълнили гащите! Юнайтед ако не се затворят ги чака фиаското на Реал!!!

Потребителски аватар
Lord of memories
Мнения: 1528
Регистриран на: 13 авг 2008 18:59
Skype: lord_of_memories
Контакти:

Re: Челси - Барселона

Мнениеот Lord of memories » 07 май 2009 01:01

RedForever написа:Не виждам смисъл да се писка толкова за тези дузпи! Барса бяха много по-добри първият мач и само съдията спаси Челси като пусна по-груба игра и така остави целият състав за мача реванш! За днешният мач много се надявах Челси да играят малко по-нападателно, но уви, пак 10 отзад!!! Дали е имало дузпи, червени картони или други грешки на съдията няма да коментирам, но не мисля, че на 1/2 финал може един отбор да играе 180мин в защита!!! Това показва само едно - Челси бяха напълнили гащите! Юнайтед ако не се затворят ги чака фиаското на Реал!!!

Хахах познай кога, още по-добра защита от челси да не говорим за огромните проблеми на барса по фланга където ще е роналдо. Видич и Рио никъв проблем срещу Меси Иниеста и Шаби няма да имат. Да не говорим за слабите тактически способности на Гуардиола. Титлата е ясна.
GGMU

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: Челси - Барселона

Мнениеот samobotev » 07 май 2009 01:03

Ами има нещо такова вчера Юнайтед и при 1-0 и при 2:0 не спряха да търсят още голове във рехавата защита на Арсенал,даже според мене ги пощадиха накрая тъй като артилеристите нямаха нито сили нито желание в последните 20-тина минути на мача.Днеска Барса имаха желанието в последните минути но нямаха силите и играчите на Челси сами вкараха ранения вълк в кошарата вместо да го довършат с някоя по голяма балтия както направиха Юнайтед вчера

Потребителски аватар
kartago
Мнения: 8265
Регистриран на: 05 окт 2008 12:23
Контакти:

Re: Челси - Барселона

Мнениеот kartago » 07 май 2009 01:03

RedForever написа:Не виждам смисъл да се писка толкова за тези дузпи! Барса бяха много по-добри първият мач и само съдията спаси Челси като пусна по-груба игра и така остави целият състав за мача реванш! За днешният мач много се надявах Челси да играят малко по-нападателно, но уви, пак 10 отзад!!! Дали е имало дузпи, червени картони или други грешки на съдията няма да коментирам, но не мисля, че на 1/2 финал може един отбор да играе 180мин в защита!!! Това показва само едно - Челси бяха напълнили гащите! Юнайтед ако не се затворят ги чака фиаското на Реал!!!

По принцип съм съгласен с тебе, но !!!.... Не подценявай лисицата Фергюсън !!! Вчера докато се дъвчехме във форума тука дали Тевез, дали Бербатов, съра приготви на всички тотална изненада и то печеливша ! Така че, той може да измисли по-добра тактика и от Хидинк ! ..... На мен лично, ще ми е много интересно тактическото надиграване на финала и то от страна на Ман Юн, защото Гуардиола нищо няма да промени от тактиката на "Барса", машината си върви.

Потребителски аватар
Lord of memories
Мнения: 1528
Регистриран на: 13 авг 2008 18:59
Skype: lord_of_memories
Контакти:

Re: Челси - Барселона

Мнениеот Lord of memories » 07 май 2009 01:04

Осизнайте се, барса нямат защита, ние имаме, точка, титлата е ясна.
Последна промяна от Lord of memories на 07 май 2009 01:06, променено общо 2 пъти.
GGMU

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Челси - Барселона

Мнениеот 0007 » 07 май 2009 01:05

Lord of memories написа:Осизнайте се, барса нямат защита, ние имаме, точка, титлата е ясна.

Човека каза край,титлата е ясна.Никакви обсъждания повече. :!:
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост