Франк Рибери...новото попълнение на БАРСА!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: Франк Рибери...новото попълнение на БАРСА!

Мнениеот mormona » 13 апр 2009 01:18

1- Има предварителен договор и той идва от лятото на Ноу Камп, и да не им харесва на някои хора е така.

2- В директния мач не се видя има ли място или не , понеже Баерн Мюнхен бяха като парцал, и единствено той се опита да направи нещо, обаче нямаше как.

3- Надали от Валенсия ще продадат Вия на БАрселона- конкурент в Испания.По скоро и да неще Вия да ходи в Сити, щото са слабички така леко, там ще го продадат заради цената която биха платили арабите, и с която Валенсия ще си оправи дълговете.
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: Франк Рибери...новото попълнение на БАРСА!

Мнениеот LordVOODOO » 13 апр 2009 13:00

1. Това нищо не означава! Ок играча и клуба може да са се разбрали, но това неозначава, че от Байерн ще го пуснат да дойде при нас. (Надявам се да не го пуснат!) Е спомни какво стана с Кристиано Роналдо миналата година... и той имаше предварителен договор с Реал, но сър Алекс не го пусна. ;)

2. Когато си добър това си личи, дори и съотборниците ти да не струват! Даже така е по-лесно да изпъкнеш на техен фон! Рибери е силно надценен! Помня как го обявиха за новият Зидан, но "белязаният" никога няма да стана толкова добър!

3. Тук нещата не са както ти ги мислиш! Има няколко много важни моменти, който пропускаш:
първо: Вия трябва да иска да отиде в Сити! ;) Валенсия и Сити може да се разберат за трансферната сума, но ако играча не иска да играе в този отбор просто няма да подпише договор или ще поиска непосилна заплата дори за отбор като Сити! Все пак Вия няма да иска да играе в отбор, който се бори да не изпадне при положение, че може да играе във ШЛ! ;)
Второ: Валенсия яко го е закъсал със дълговете и в момента клуба се управлява от банка "Банкаха" - основният кредитор на клуба. Така че банката решава какво ще се случи в клуба. Те определено ще разпродадът звездите на отбора, за да си върнат част от парите. ;)

4. Вия има предварителен договор с Барса... - изненада, не знаеше нали? ;) Сега ще ми напомниш това, което съм написал в точка 1, но съществената разлика е, че Байерн не го е закъсал с парите и Валенсия няма избор! По-добре да продаде Вия на Барса и да вземе 30-35 милиона, отколкото изобщо да не го продаде, защото Вия няма да се навие да иде в друг клуб (поне така твърди той самият), клуба да не получи никакви пари, съответно клуба фалира - изхвърлят го от примера, а веднага след като Валенсия бъде изхвърлена от примера Вия може да премине в Барса през трансферна сума! ;)

Та от точки 3 и 4 какво излиза??? Вия идва при нас! А Рибери не ни трябва. ;)
Изображение

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: Франк Рибери...новото попълнение на БАРСА!

Мнениеот mormona » 13 апр 2009 13:35

LordVOODOO написа:1. Това нищо не означава! Ок играча и клуба може да са се разбрали, но това неозначава, че от Байерн ще го пуснат да дойде при нас. (Надявам се да не го пуснат!) Е спомни какво стана с Кристиано Роналдо миналата година... и той имаше предварителен договор с Реал, но сър Алекс не го пусна. ;)

2. Когато си добър това си личи, дори и съотборниците ти да не струват! Даже така е по-лесно да изпъкнеш на техен фон! Рибери е силно надценен! Помня как го обявиха за новият Зидан, но "белязаният" никога няма да стана толкова добър!

3. Тук нещата не са както ти ги мислиш! Има няколко много важни моменти, който пропускаш:
първо: Вия трябва да иска да отиде в Сити! ;) Валенсия и Сити може да се разберат за трансферната сума, но ако играча не иска да играе в този отбор просто няма да подпише договор или ще поиска непосилна заплата дори за отбор като Сити! Все пак Вия няма да иска да играе в отбор, който се бори да не изпадне при положение, че може да играе във ШЛ! ;)
Второ: Валенсия яко го е закъсал със дълговете и в момента клуба се управлява от банка "Банкаха" - основният кредитор на клуба. Така че банката решава какво ще се случи в клуба. Те определено ще разпродадът звездите на отбора, за да си върнат част от парите. ;)

4. Вия има предварителен договор с Барса... - изненада, не знаеше нали? ;) Сега ще ми напомниш това, което съм написал в точка 1, но съществената разлика е, че Байерн не го е закъсал с парите и Валенсия няма избор! По-добре да продаде Вия на Барса и да вземе 30-35 милиона, отколкото изобщо да не го продаде, защото Вия няма да се навие да иде в друг клуб (поне така твърди той самият), клуба да не получи никакви пари, съответно клуба фалира - изхвърлят го от примера, а веднага след като Валенсия бъде изхвърлена от примера Вия може да премине в Барса през трансферна сума! ;)

Та от точки 3 и 4 какво излиза??? Вия идва при нас! А Рибери не ни трябва. ;)



що го мразиш толко Рибери немога да разбера. ;) :)
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: Франк Рибери...новото попълнение на БАРСА!

Мнениеот LordVOODOO » 13 апр 2009 13:44

Не ме разбирай грешно не го мразя Робери, просто за мен Барса е религия и в моята религия няма място за слабаци! Както казах Рибери лично за мен е силно надценен и няма място при нас!
Защо клуба да дава маса с пари, за да имаме поредната резерва??? Не ни ли стига Хлеб, за който дадохме 20 милиона евро, за да ни търка скамейката? Сега да дадем още 35 милиона за още една резерва? Нито има смисъл, нито има логика в това!
Кажи ми реално на кого на мястото ще играе, особено, ако вземем и Вия?
Хайде намери му място на терена и оправдай 35 милиона евро.... ;)
Изображение

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: Франк Рибери...новото попълнение на БАРСА!

Мнениеот LordVOODOO » 14 апр 2009 10:36

Мормон виждам, че си влизал у форума, но тук не си писал... да разбирам ли, че не можеш да му намериш място на Рибери на терена и да оправдаеш 35 милиона евро?
Ето виждаш ли? Той наистина не ни трябва. ;)
Изображение

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: Франк Рибери...новото попълнение на БАРСА!

Мнениеот mormona » 15 апр 2009 00:30

LordVOODOO написа:Мормон виждам, че си влизал у форума, но тук не си писал... да разбирам ли, че не можеш да му намериш място на Рибери на терена и да оправдаеш 35 милиона евро?
Ето виждаш ли? Той наистина не ни трябва. ;)


хаахахахах ЕВАЛА искам да те черпа некоя бира.ХАХАха Начи може и да си прав.Ако е маj човек трябва да си признава грешките, вероятно греша, Рибери е добър но може и да не е за БАрселона.А ако го купиме вероятно ще е на пейката, ще влиза по често от Хлеб, но все пак резерва.Има друго , че при нас се действа на ротационния принцип, демек Рибери ако дойде ще влиза като резерва, или по скоро ще рeдува мачове на пейката и такива като титуляр.Незнам де, хубаво е да има равностойни резерви, но да 35.000.000 в условията на финансова криза не мисля че са нужен разход.Тук се притеснявам аз.Ако това беше ФИФА мениджър щях да си къпя Рибери и да си го държа на пейката и да ми влиза да играе в мачове за Купата на КРаля :D :mrgreen: :D .Аз се замислих че ако земем Вия обаче ще имаме бая национали.Пуиол , Пике , Иниеста, шави, Вия, Валдез....

се пак Рибери ни вкара гол
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: Франк Рибери...новото попълнение на БАРСА!

Мнениеот LordVOODOO » 15 апр 2009 14:04

Да Рибери ни вкара гол след 16755757687975345 опита! Ебати "успеваемостта". ;) Само, че реалният живот не е мениджър, не е игра и трябва да се мисли в дългосрочен план. Купуването на който и да е играч е една инвестиция и преди да направим каквато и да е инвестиция трябва да се помисли дали тя може да се изплати! Лично аз не вярвам Рибери да изплати инвестиция от 35 милиона трансферна сума и още 4-5 милиона на сезон заплата! Нито ще продава фланелки, нито ще играе редовно, ното ще докара спонсор/рекламодател е за какво ни е? За да станем като едно мижаво клубче в бяло от Мадрид??? Не мерси!!!


П.П. Колкото до националите - всичките ни играчи с 1 изключение са национали на страните си и лично аз не виждам нищо лошо в това. ;) /Към националният отбор на Испания забрави да споменеш Боян Къркич.... и бтв Валдез не е национал - май само той не е от всичките ни играчи, вратари на Ла Фурия са Касияс от Реал и Хосе Рейна от Ливърпул/ ;)
Изображение

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: Франк Рибери...новото попълнение на БАРСА!

Мнениеот mormona » 15 апр 2009 23:52

LordVOODOO написа:Да Рибери ни вкара гол след 16755757687975345 опита! Ебати "успеваемостта". ;) Само, че реалният живот не е мениджър, не е игра и трябва да се мисли в дългосрочен план. Купуването на който и да е играч е една инвестиция и преди да направим каквато и да е инвестиция трябва да се помисли дали тя може да се изплати! Лично аз не вярвам Рибери да изплати инвестиция от 35 милиона трансферна сума и още 4-5 милиона на сезон заплата! Нито ще продава фланелки, нито ще играе редовно, ното ще докара спонсор/рекламодател е за какво ни е? За да станем като едно мижаво клубче в бяло от Мадрид??? Не мерси!!!


П.П. Колкото до националите - всичките ни играчи с 1 изключение са национали на страните си и лично аз не виждам нищо лошо в това. ;) /Към националният отбор на Испания забрави да споменеш Боян Къркич.... и бтв Валдез не е национал - май само той не е от всичките ни играчи, вратари на Ла Фурия са Касияс от Реал и Хосе Рейна от Ливърпул/ ;)



Да да напълно си прав и напълно те подкрепям.Живота не е игра и трябва да се мисли.Затова е глупаво Риебри да се зима само за да е резерва.ИНаче да забравих Боян той си е проектонационал.Аз лично сам за Испания на световното първенство.
;) ;) ;) ;) ;)
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
LordVOODOO
Мнения: 582
Регистриран на: 19 ное 2008 22:16
Местоположение: Варна

Re: Франк Рибери...новото попълнение на БАРСА!

Мнениеот LordVOODOO » 16 апр 2009 21:47

E явно и Лапорта мисли като мен ;)

ЛАПОРТА: НЯМА ДА КУПУВАМЕ РИБЕРИ

Президентът на Барселона Жоан Лапорта опроверга информациите за интерес на каталунския клуб към френския национален и полузащитник на Байерн Мюнхен Франк Рибери.

„Искам окончателно да сложа край на слуховете - не, ние не смятаме да купуваме Рибери”, каза Лапорта пред германското списание „Шпорт Билд”.

„Нашите добри отношения с Байерн Мюнхен в моите очи са по-важни от един играч. Рибери в Байерн е това, което е Меси за Барса”, заяви босът на Барселона.

Испанците отстраниха баварците на четвъртфиналите на Шампионската лига с резултати 4:0 и 1:1, като именно французинът вкара единственото попадение за германците в сблъсъка на реванша на Алианц Арена във вторник.


Взето от сайта на Gong.bg
Изображение

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: Франк Рибери...новото попълнение на БАРСА!

Мнениеот mormona » 27 апр 2009 15:12

Да и от Мюнхенския гранд саоб6тиха , че няма конкретна оферта за Рибери.Даже по вероятно е да си остане в Германия и да си изпълни договора.
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 5 госта