Атлетико Мадрид - Барселона - 2-0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
AntrAcsA
Мнения: 310
Регистриран на: 25 мар 2008 15:27
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот AntrAcsA » 13 апр 2016 23:57

Аз така и не мога да разбера кво всеки се впуснал във форума на БАРСА да честити победата на Атлетико.. намерете им форума и им честитете колкото си искате . ТУК няма фенове на Атлетико.. дали изобщо има .. такива също е съмнително .
Изображение

Потребителски аватар
edmon_dantes
Мнения: 1597
Регистриран на: 19 ное 2008 15:23
Skype: edmon_dantes2
Местоположение: София, Ямбол
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот edmon_dantes » 13 апр 2016 23:58

AntrAcsA написа:При подобни ситуации, съдиите имат инструкции с дузпа и картон, да дават ЖЪЛТ картон на играча, стига да не е извършил грубо нарушение с/у играч на съперника, застрашаващо здравето му и да няма друг жълт картон. ТОЧНО при тези ситуации се дава жълт картон ,защото дузпата е достатъчно наказание . При всичко друго ситуации е червен .

Изобщо не е така. Няма никакво значение дали нарушението е грубо или не. Футболист, който извършва нарушение е последен в защитата, картонът е задължително червен. Колко вратари получават червени картони при безобидни нарушения? Голяма грешка на съдията. После компенсира типично по български :mrgreen:
Браво на Атлетико! Напълно заслужено продължават.
ЛЕВСКАР ДО ГРОБ
ИзображениеИзображениеИзображение

Потребителски аватар
Nomer_9
Мнения: 1032
Регистриран на: 02 фев 2011 14:04
Местоположение: София
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот Nomer_9 » 13 апр 2016 23:58

kingofpop написа:
Nomer_9 написа:От както разкриха Панамската афера, Меско не е същият...има си ядове момчето. Ама така е като укриваш данъци. Дупе да ти е яко :mrgreen:
Честита победа на феновете на Атлетико! Напълно заслужена победа...


не го мисли ти момчето, той ще вдигне поне още 2 ушати в Каталуния може да бъдеш сигурен ;)

въпроса е дали твоите футбалери ще цъкат в ШЛ скоро :mrgreen:

Не се знае кой какво ще вдига...че накрая Меско може да вдига самолета на някой татуиран чичко в затвора...Испания не е БГ. Там се лежи за такива престъпления... :mrgreen:
Последна промяна от Nomer_9 на 13 апр 2016 23:59, променено общо 1 път.
Ако искаш да направиш нещо, ще намериш начин, ако не искаш, ще намириш причина!

PFK_Levski
Мнения: 963
Регистриран на: 07 апр 2011 18:58
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот PFK_Levski » 13 апр 2016 23:58

AntrAcsA написа:Аз така и не мога да разбера кво всеки се впуснал във форума на БАРСА да честити победата на Атлетико.. намерете им форума и им честитете колкото си искате . ТУК няма фенове на Атлетико.. дали изобщо има .. такива също е съмнително .


В такъв случай ...... честита загуба!

Потребителски аватар
tibidabo
Мнения: 2258
Регистриран на: 14 дек 2009 21:53
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот tibidabo » 13 апр 2016 23:59

AntrAcsA написа:Аз така и не мога да разбера кво всеки се впуснал във форума на БАРСА да честити победата на Атлетико.. намерете им форума и им честитете колкото си искате . ТУК няма фенове на Атлетико.. дали изобщо има .. такива също е съмнително .

Уважавай противника, брат! Без значение, че ни ритат жестоко всеки мач, това са техните преимущества.
[center]“Never argue with idiots, they will drag you down to their level and then beat you with experience.”


― Mark Twain
[/center]

Потребителски аватар
CPuyol
Мнения: 61
Регистриран на: 22 дек 2015 12:33
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот CPuyol » 14 апр 2016 00:00

enguerino написа:Нямам обяснение какво се случва с отбора последните 2 седмици. Меси, Неймар, Алба, Ракитич... Само с Иниеста, Суарес и Пике...

Аз нямах големи надежди за ШЛ и затова не съм и чак толкова тъжен.

Лигата обаче е задължителна. Мача с Валенсия трябва да го спечелят на всяка цена.

Догодина пак ;)


Ами аз още след мача с баските го обясних, ама няма кой да чете! Лятото освен олимпийски игри и Европейско по футбол, също така има юбилейна Копа Америка, а треньора на Барса неясно защо реши да се прави на интересен и забрани на тримата в атака да участват на Копа Америка и да представляват държавите си. Нормално е сега те да правят напук и да не играят, за да бъде уволнен този самозабравил си некадърник Луйс Енрике!

Потребителски аватар
Angoff
Мнения: 2097
Регистриран на: 24 мар 2008 17:50
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот Angoff » 14 апр 2016 00:01

tibidabo написа:
AntrAcsA написа:Аз така и не мога да разбера кво всеки се впуснал във форума на БАРСА да честити победата на Атлетико.. намерете им форума и им честитете колкото си искате . ТУК няма фенове на Атлетико.. дали изобщо има .. такива също е съмнително .

Уважавай противника, брат! Без значение, че ни ритат жестоко всеки мач, това са техните преимущества.


Атлетико ни бяха най-малкия проблем, Меси има ли удар изобщо от игра тоя мач ?
Люляк, май, финал за купа
дузпи, шут, греда и супа
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони

Левски-Славия, протокол
Везалов, фамозен гол
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации

Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон!!!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13852
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот Red_Neck » 14 апр 2016 00:02

Момци, много сте крайни .... радвайте се на играта и помнете, че е много, много трудно една група от 16-18 футболисти да издържа цикли от по 70 мача на сезон година след година ;)
Независимо от резултата, MSN си остават невероятни футболисти, а Луис Енрике спечели всичко без Суперкупата на Испания миналия сезон. ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Hohohoho
Мнения: 2012
Регистриран на: 12 мар 2014 18:26

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот Hohohoho » 14 апр 2016 00:02

CPuyol написа:
enguerino написа:Нямам обяснение какво се случва с отбора последните 2 седмици. Меси, Неймар, Алба, Ракитич... Само с Иниеста, Суарес и Пике...

Аз нямах големи надежди за ШЛ и затова не съм и чак толкова тъжен.

Лигата обаче е задължителна. Мача с Валенсия трябва да го спечелят на всяка цена.

Догодина пак ;)


Ами аз още след мача с баските го обясних, ама няма кой да чете! Лятото освен олимпийски игри и Европейско по футбол, също така има юбилейна Копа Америка, а треньора на Барса неясно защо реши да се прави на интересен и забрани на тримата в атака да участват на Копа Америка и да представляват държавите си. Нормално е сега те да правят напук и да не играят, за да бъде уволнен този самозабравил си некадърник Луйс Енрике!

Уважавайте Енрике, да му се не види, 4 гарантирани трофея за 2 години, а може и 5, ако вземе КНК тази година, и след едно отпадане му теглите ножа. Кофти е, ама яд с мярка.

Потребителски аватар
AntrAcsA
Мнения: 310
Регистриран на: 25 мар 2008 15:27
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот AntrAcsA » 14 апр 2016 00:04

PFK_Levski написа:
AntrAcsA написа:Аз така и не мога да разбера кво всеки се впуснал във форума на БАРСА да честити победата на Атлетико.. намерете им форума и им честитете колкото си искате . ТУК няма фенове на Атлетико.. дали изобщо има .. такива също е съмнително .


В такъв случай ...... честита загуба!


Според мен , е нормално точно фен на Левски да каже " честита загуба " защото тази честитка се чува най често във Левскарския форум . Загуби да искаш а ;)
Изображение


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта