Атлетико Мадрид - Барселона - 2-0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23838
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |21:45|

Мнениеот paceto » 13 апр 2016 23:44

Hohohoho написа:Някак странно ми е да го кажа, ама съдията ощети Барселона :shock:
Инак Симеоне пак показа що е това борбеност. Ако беше срещу моите хора, щях да кажа, че е кеч.


Иниеста трябваше да бъде изгонен при дузпата за Атлетико, а именно Иниеста след това направи положението за дузпата на Барса.

Потребителски аватар
Hohohoho
Мнения: 2012
Регистриран на: 12 мар 2014 18:26

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |21:45|

Мнениеот Hohohoho » 13 апр 2016 23:44

paceto написа:
Hohohoho написа:Някак странно ми е да го кажа, ама съдията ощети Барселона :shock:
Инак Симеоне пак показа що е това борбеност. Ако беше срещу моите хора, щях да кажа, че е кеч.


Иниеста трябваше да бъде изгонен при дузпата за Атлетико, а именно Иниеста след това направи положението за дузпата на Барса.

Че трябваше, трябваше, ама не го изгониха и според мен недадената дузпа има по-голямо влияние, нищо че Иниеста е участвал в нея.

Потребителски аватар
Angoff
Мнения: 2097
Регистриран на: 24 мар 2008 17:50
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |21:45|

Мнениеот Angoff » 13 апр 2016 23:45

Енрике е отявлен тъпанар , никакъв треньор не си ако не съумееш да мотивираш играчите си в най-важната част от сезона. Да имаш такава серия от победни мачове и след това да не знаеш какво правиш на терена е пълна тъпанарщина !

Да звънят по сред нощите в Китай и да им предлагат Иниеста и Туран , пълна скръб бяха тоя мач да несе ослушват и за Неймар !
Люляк, май, финал за купа
дузпи, шут, греда и супа
Крейзи, пропуски, картони,
Негър, рикошет, шампиони

Левски-Славия, протокол
Везалов, фамозен гол
Хикс, сълзи, инфаркт, мустаци
Kрейзи шит, пак декларации

Титла, купа, стадион,
Много кофти син сезон!!!

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот JackPackage » 13 апр 2016 23:45

GRANDE CHOLO!

GRANDE ATLETI!
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
gikahadji
Мнения: 493
Регистриран на: 26 ное 2008 18:48
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |21:45|

Мнениеот gikahadji » 13 апр 2016 23:45

Напълно заслужена загуба Толкова ме е яд, че не съм в кожата си. 60 минути имаше 11 призрака с жълти фланелки. И изглежда че и интелект нямат - 5 минути имат до края, няма значение дали е 0-1 или 0-2, а Иниеста сглупи тотално "изяждайки" цели пет минути около дузпата. Да не говорим, че го и пожали.
Честито на феновете на Атлетико и им пожелавам да направят това, което им се изплъзна преди две години.
Георги Соколов: Исках да играя в ЦСКА. Хората много ме уважиха, дойдоха вкъщи, поканиха ме, най-любезно. Но от БЪЛГАРСКАТА ФУТБОЛНА ФЕДЕРАЦИЯ не ми разрешиха! Казаха, че освен в Левски няма другаде да играя, и така се свърши с мен! На 26 години!

Потребителски аватар
CPuyol
Мнения: 61
Регистриран на: 22 дек 2015 12:33
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |21:45|

Мнениеот CPuyol » 13 апр 2016 23:45

След мача с Реал Сосиедад казах ли ви, че Чоло ще излъже Лучо и че Атлети ще ни отстранят? Казах ви!

Този некадърник Луйс Енрике трябва да бъде уволнен на мига!

След като Лучо забрани на Меси, Суарез и Неймар да участват на Копа Америка те спряха да играят и само разхождат фланелката. Ако и това не ви стига, за да проумеете, че този боклук трябва да бъде разкаран час по-скоро, значи не сте никакви фенове на отбора!

Впрочем поредно проспано първо полувреме и затова писах след мача с баските... Както винаги аз съм прав!

Поздравления за феновете на Атлети. Лучо и MSN им подариха участие на 1/2 финал в ШЛ.

Потребителски аватар
AntrAcsA
Мнения: 310
Регистриран на: 25 мар 2008 15:27
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот AntrAcsA » 13 апр 2016 23:46

При подобни ситуации, съдиите имат инструкции с дузпа и картон, да дават ЖЪЛТ картон на играча, стига да не е извършил грубо нарушение с/у играч на съперника, застрашаващо здравето му и да няма друг жълт картон. ТОЧНО при тези ситуации се дава жълт картон ,защото дузпата е достатъчно наказание . При всичко друго ситуации е червен .
Последна промяна от AntrAcsA на 13 апр 2016 23:49, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот Pragmatichen » 13 апр 2016 23:47

АЗ КАЗАХ!!!
;)

Мнениеот Pragmatichen на 13 Апр 2016 12:54
Според мен Атлетико ще победи и ще се класира.
Смятам, че УЕФА няма да допусне три супер гранда на полуфиналите.
Миналата година беше същото.
Няма как на полуфинала да са Барса, Реал, Байерн и Ман Сити.
Освен това, съм 99% сигурен, че ШЛ ще я вземе Байерн(усещане, интуиция, както искате го наречете).
Личното ми мнение е, че Барса ще стане шампион и ще вземе купата на Краля, ШЛ ще е с полуфиналисти Атлетико, Байерн, Ман С. и Реал.
Според мен, Атлетико ще играе финал с Байерн и ще го загуби.
Хора, опитайте днес с победа на Атлетико, заслужава си, точно толкова, колкото си заслужаваше да се пробва с победа на Волфсбург в първия мач в Германия.
Смятам, че днес Барселона ще допусне повече от 1 гол.
И знайте, че ние може да сме фенове на когото си поискаме, но друг дърпа конците.
;)
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
stoyankd
Мнения: 968
Регистриран на: 31 мар 2009 17:29

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот stoyankd » 13 апр 2016 23:50

Играчите на Барса пропуснаха толкова дузпи този сезон, та нямаше никаква гаранция, че ще вкарат тази.

Потребителски аватар
AntrAcsA
Мнения: 310
Регистриран на: 25 мар 2008 15:27
Контакти:

Re: Атлетико Мадрид - Барселона |ШЛ| |13.04.2016| |2-0 FT|

Мнениеот AntrAcsA » 13 апр 2016 23:50

Жалко за Иниеста , който единствен се бореше и искаше да проблени нещо...
Изображение


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост