Бaрселона - Баиерн Мюнхен мнения

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
WestCoast2
Мнения: 446
Регистриран на: 20 мар 2009 23:00
Контакти:

Re: Бaрселона - Баиерн Мюнхен мнения

Мнениеот WestCoast2 » 21 мар 2009 01:08

Барса ще бият и двата мача с 1 гол разлика.
Единство в делата,
дързост в душата,
с Левски в сърцата!

futbol
Мнения: 112
Регистриран на: 14 мар 2009 13:34

Re: Бaрселона - Баиерн Мюнхен мнения

Мнениеот futbol » 21 мар 2009 01:55

mormona написа:[center]Изображение[/center]

[center]Изображение[/center]

за мен труден мач за Бaрса но ключа се крие в домакинството, според мен. Една победа с голове за Барселона ще помогне много за елиминирането на баварците.Вероятно няма да бъде победа на нула, защото в защита положението не е както в отбрана, затова се надявам поне да вкараме повече голове , и става дума за 2 чисти.Нещо от типа 3-1 , 4-2, 5-2 нещо такова, ако го постигнем , на реванша ще бъде малко по лесно.Иначе ако на Ноу Камп направим 2-2 , тогава доста трудно ще ги елиминираме съдейки по това че в Германия се играе трудно , а и ние допускаме голове.

3-4-5 гола може да си ги вкарвате на Динамо Киев, Левски и Македонска Слава, мача ще е е с 2-3 гола най-много и единия поне ще е на Байерн, баварците са доказали, че играят много успешно с испанските отбори, преди време Реал М в най-добрите му години, когато се считаше за най-добрия отбор в света постоянно бяха спирани точно Байерн, тогава Реал Мадрид беше това, което е Барса сега в Испания

Потребителски аватар
glarus
Мнения: 223
Регистриран на: 09 окт 2008 23:39
Контакти:

Re: Бaрселона - Баиерн Мюнхен мнения

Мнениеот glarus » 21 мар 2009 08:52

armandov написа:Байерн ще прегази с две победи Барселона!
Рибери не е Меси наистина..... по-добър е от него!!!


Мечтите са безплатни.
Лично мое мнение, от този мач ще излезе крайният победител в лигата. Байерн не са толкова силни като футболни качества, просто са отбор, но ония малкия обича да развинтва отбори. Срещу силни отбори Барса игра силно. Лично аз се надявам да се играе футбол и да не се стига до топка минава човек не.

Потребителски аватар
bai mile
Мнения: 428
Регистриран на: 25 юни 2008 22:51
Контакти:

Re: Бaрселона - Баиерн Мюнхен мнения

Мнениеот bai mile » 27 мар 2009 23:56

Победа в Испания и после равен с голове в Германия...
[center]ИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
bai mile
Мнения: 428
Регистриран на: 25 юни 2008 22:51
Контакти:

Re: Бaрселона - Баиерн Мюнхен мнения

Мнениеот bai mile » 27 мар 2009 23:57

mormona написа:[center]Изображение[/center]

[center]Изображение[/center]

за мен труден мач за Бaрса но ключа се крие в домакинството, според мен. Една победа с голове за Барселона ще помогне много за елиминирането на баварците.Вероятно няма да бъде победа на нула, защото в защита положението не е както в отбрана, затова се надявам поне да вкараме повече голове , и става дума за 2 чисти.Нещо от типа 3-1 , 4-2, 5-2 нещо такова, ако го постигнем , на реванша ще бъде малко по лесно.Иначе ако на Ноу Камп направим 2-2 , тогава доста трудно ще ги елиминираме съдейки по това че в Германия се играе трудно , а и ние допускаме голове.



[center]Изображение[/center]

Мииию Ми МишУенцееее... хахаахах това горе е емблемата за финала на шампионската лига, то не че и другата не става де , амаа се пак , тая е по оригиналната, като се земе предвид че от няколко години офицялния плакат и респективно емблема , за финалите на шампионската лига , са тези на които е изобразена стилизирана самата купа на турнира.
За УЕФА емблемата за финала обикновенно е с нарисуван стадиона за финала, спревкаа Финала в шотландия, Холандия, манчестър и сега в Истанбул

[center]Изображение[/center]

[center]Изображение[/center]

[center]Изображение[/center]

Иначе другото ти е точно , срешнах на няколко места логата и нещата които пускаш, евала много са дъбри, много ми харесват и яко красят форума , тъкачее има нужда от подобни неща в форума, има и други спортни форуми амаа като вляза вътре е толко сухо и постно някак си , незнам.Евала на хората в форума на ГОНГ добре са си го спретнали , сори че тука ползвам това място да пиша за тия неща, ама видях емблемата за финала и се провокирах.

Победа за Бaрса като цяло в збласъка с баварците, а Рибери да види каква е обстановката на Камп Ноу...
[center]ИзображениеИзображение[/center]

Потребителски аватар
mormona
Мнения: 4550
Регистриран на: 18 дек 2008 02:06
Местоположение: Sofia,Bulgaria
Контакти:

Re: Бaрселона - Баиерн Мюнхен мнения

Мнениеот mormona » 12 апр 2009 00:52

futbol написа:
mormona написа:[center]Изображение[/center]

[center]Изображение[/center]

за мен труден мач за Бaрса но ключа се крие в домакинството, според мен. Една победа с голове за Барселона ще помогне много за елиминирането на баварците.Вероятно няма да бъде победа на нула, защото в защита положението не е както в отбрана, затова се надявам поне да вкараме повече голове , и става дума за 2 чисти.Нещо от типа 3-1 , 4-2, 5-2 нещо такова, ако го постигнем , на реванша ще бъде малко по лесно.Иначе ако на Ноу Камп направим 2-2 , тогава доста трудно ще ги елиминираме съдейки по това че в Германия се играе трудно , а и ние допускаме голове.

3-4-5 гола може да си ги вкарвате на Динамо Киев, Левски и Македонска Слава, мача ще е е с 2-3 гола най-много и единия поне ще е на Байерн, баварците са доказали, че играят много успешно с испанските отбори, преди време Реал М в най-добрите му години, когато се считаше за най-добрия отбор в света постоянно бяха спирани точно Байерн, тогава Реал Мадрид беше това, което е Барса сега в Испания


Глупак, айде коментирай сега бе ? Кажи нещо след 4-0? ИЛи си един от мнoгoто които след този резултат млъкнаха?Много се плюнчат и злобеят и след категорична загуба мълчат, е на мен не ми остава друго освен да ви се смея.
[center]http://forum.gong.bg/barcelona/viewtopic.php?f=19&t=15064[/center]
[center][wrapimg=]http://store.picbg.net/pubpic/8B/6E/6924a8a35c868b6e.jpg[/wrapimg][/center]


Върни се в “Барселона”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост