Сток С - Арсенал, 27.02, 19.30

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Vojdek
Мнения: 736
Регистриран на: 10 ное 2009 18:12
Контакти:

Re: Сток С - Арсенал, 27.02, 19.30

Мнениеот Vojdek » 28 фев 2010 11:01

Оф това феновете на Арсенал сте ебати "drama queeens"!
И на Роналдо и на Рууни сум виждал даим влизат десетки пъти по-грубо.Стават и продължават.А пикльото вчера извади лош късмет.И толкова - лош късмет.


Айде стига дараматизирали.Дали щял да може пак да играе футбол бла бла.Все едно никой на света преди това не си е чупил крак????


А влизанията на Диаби срещу Снайдер и на Гала/с срещу онзи пич от Болтън? Да ви пращаме и вас у Лига 2?
Защо, бе господи???Защо си им дал нет на непълнолетните???

Потребителски аватар
Lord of memory
Мнения: 1327
Регистриран на: 30 юли 2009 11:46
Контакти:

Re: Сток С - Арсенал, 27.02, 19.30

Мнениеот Lord of memory » 28 фев 2010 11:07

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=lhSE81J3e6Q&feature=player_embedded[/youtube]
Или тва влизане на маймуната, докато Роналдо се подиграваше с него.
А пък на Диксън, Миксън и другите загубеняци начело с Виера какви неща са правили навремето...
GGMU
http://www.youtube.com/watch?v=cyIyHmG77mU
[Milan-fen] Аз само се чуда дали Манчестер направиха разлика между нас и отбори като Уигън и Бърнли.Те отнасят по толкова на този стадион.

Потребителски аватар
Vojdek
Мнения: 736
Регистриран на: 10 ное 2009 18:12
Контакти:

Re: Сток С - Арсенал, 27.02, 19.30

Мнениеот Vojdek » 28 фев 2010 11:22

Lord of memory написа:Или тва влизане на маймуната, докато Роналдо се подиграваше с него.
А пък на Диксън, Миксън и другите загубеняци начело с Виера какви неща са правили навремето...


Е ти пък, нали са от техничарите тия, как ще ги излагаш?Това не са груби фалове...Само срещу тях има груби фалове!!!
Защо, бе господи???Защо си им дал нет на непълнолетните???

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Сток С - Арсенал, 27.02, 19.30

Мнениеот ZinedineZidane » 28 фев 2010 11:36

Дано не става с ваш играч, но ако стане ми е интересно к'во ще говорите. И не разбирам какъв ви е проблема, че толкоз сте се разгорещили. И къде видяхте някой да е писал, че наши играчи не са имали груби отигравания... За снощи съм съгласен, че беше лош късмет в такова влизане, но това не променя ужаса който сме изживяли някои.
Кажете ми уважаеми капацитети какво оправдава онзи МАЛОУМНИК Киелини в КОНТРОЛА да потроши глезена на Ван Перси...или на онзи МЛОУМНИК от Бирмингам...и ми кажи Лорде като ти влязат директно в опорния крак, как по дяволите да се опазиш...
Разберете ме добре, тук не става дума за отделните отбори, а за футбола като цяло и за наличието на празноглави субекти...мога цял списък да направя...
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
Vojdek
Мнения: 736
Регистриран на: 10 ное 2009 18:12
Контакти:

Re: Сток С - Арсенал, 27.02, 19.30

Мнениеот Vojdek » 28 фев 2010 11:43

ZinedineZidane написа:Дано не става с ваш играч, но ако стане ми е интересно к'во ще говорите. И не разбирам какъв ви е проблема, че толкоз сте се разгорещили. И къде видяхте някой да е писал, че наши играчи не са имали груби отигравания... За снощи съм съгласен, че беше лош късмет в такова влизане, но това не променя ужаса който сме изживяли някои.
Кажете ми уважаеми капацитети какво оправдава онзи МАЛОУМНИК Киелини в КОНТРОЛА да потроши глезена на Ван Перси...или на онзи МЛОУМНИК от Бирмингам...и ми кажи Лорде като ти влязат директно в опорния крак, как по дяволите да се опазиш...
Разберете ме добре, тук не става дума за отделните отбори, а за футбола като цяло и за наличието на празноглави субекти...мога цял списък да направя...


Като си говорим за малоумници, да питаме Снайдер за Диаби? И да играч на МЮ го отнесе и то от Мидълзбро.И какво?Никой не пищя, въпреки че беше по-грубо.
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3kMjHSBQPyY&feature=related[/youtube]
Eто тук вече можеш да се каже, че има грубо влизане.Снощи си беше 50/50.
Защо, бе господи???Защо си им дал нет на непълнолетните???

Потребителски аватар
Lord of memory
Мнения: 1327
Регистриран на: 30 юли 2009 11:46
Контакти:

Re: Сток С - Арсенал, 27.02, 19.30

Мнениеот Lord of memory » 28 фев 2010 12:09

Предния мач Андерсон се контузи за 8 месеца, преди ДВЕ години потрошиха на Харгрийвс и ДВЕТЕ колена, още не може да излезе на терена, какво направих според тебе аз, нищо ? Какво мога да направя - нищо. Мислиш че само като крака ти е на две има болка и контузия ли ?
Да не говорим за горното - 1 година аут за Посебон, който беше точно на 19 когато стана тва. Видя пробития крак от железния грайфер на бутоната, оня даже не съжали, само мрънкаше заради червения картон.
След това се ядосахме и ги разгромихме с 2-3 гола разлика.
GGMU
http://www.youtube.com/watch?v=cyIyHmG77mU
[Milan-fen] Аз само се чуда дали Манчестер направиха разлика между нас и отбори като Уигън и Бърнли.Те отнасят по толкова на този стадион.

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Сток С - Арсенал, 27.02, 19.30

Мнениеот ZinedineZidane » 28 фев 2010 13:19

За Посебон признавам, че бях изключил, но ти казвам, че и тогава псувах така, защото е младо талантливо момче и не заслужава някякъв малоумен австриец да го троши! Пак казвам, за мен е без начение от кой отбор е въпросният играч - еднакво ми е гадно!
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
Gunners
Мнения: 778
Регистриран на: 24 мар 2008 18:48
Skype: - - -
Местоположение: North London
Контакти:

Re: Сток С - Арсенал, 27.02, 19.30

Мнениеот Gunners » 28 фев 2010 16:16

Или тва влизане на маймуната, докато Роналдо се подиграваше с него.
А пък на Диксън, Миксън и другите загубеняци начело с Виера какви неща са правили навремето...


Пахахахаахах, ами Рой Кийн бе, дето осакати за цял живот оня норвежец от Ман сити който никога повече не видя терен. Я стига ми се прави и ти на жертва. Това феновете на Арсенал го преживяваме за трети път в рамките на 5 години.
Изображение

Потребителски аватар
lpool1892
Мнения: 103
Регистриран на: 16 авг 2009 20:07
Контакти:

Re: Сток С - Арсенал, 27.02, 19.30

Мнениеот lpool1892 » 28 фев 2010 19:21

Лош късмет,нищо повече...Шоукрос въобще не целеше да контузи някого,спорна топка,2мата се хвърлиха и това е...кво само мрънкате "Шоукрос кобила ит.н."...мн добре се видя,че той сам се ужаси от тва,дето напраи и въобще не искаше да става така

Потребителски аватар
Gunners
Мнения: 778
Регистриран на: 24 мар 2008 18:48
Skype: - - -
Местоположение: North London
Контакти:

Re: Сток С - Арсенал, 27.02, 19.30

Мнениеот Gunners » 28 фев 2010 23:14

Я стига сте го защитавали тоя катил, то и Мартин тейлър се ужаси, но крака на дуду беше счепен и той не е същия както преди....
Изображение


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта