FC Porto v Arsenal UEFA Champions League February 17, 2010

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: FC Porto v Arsenal UEFA Champions League February 17, 2010

Мнениеот _RoKi_ » 18 фев 2010 19:48

Gunners написа:
MuFc1878 написа:Вторият гол на Порто съдията го вкарал :lol: Май на "топчиите" им е доста къса паметта. Да припомням ли колко пъти Анри си правеше "уговорки" със съдията Греъм Пол(фен на Арсенал) при изпълнение на пряк свободен удар, докато вратаря си реди стената и Анри вкарва на празна врата......


Абе смешко, Анри искаше поне разрешение за това, докато снощи едва след удара на Фалкао съдията си вдигна ръката за изпълнение на удара.

И точно заради Анри тези неща спряха отдавна да се биет така преки или непреки удари щом съдията не е дал сигнал. Изхъврялш се като чекия на мокър пясък. Типично за фен на Манчо...

На Емирейтс ще ядат дръвцето Порто, въпроса е че трябва да си усложним живота защото сме Арсенал. :!:

Уаооооооооооо,искал позволение....И какво от това,пак се правеше на шмекерия,ама тогава никой нищо не казваше...Айде стига,от злоба не можете да гледате реално.Типично за фен на Манчо било,язък за фенове като Марто,Сеск и Зидан на този отбор...Вие двамата с Батълстар само дъните работата,ама то си личи кой е фен на отбора си и кой е злобар на противниковия такъв. 8-) :x

За мача ще кажа само едно...Още преди началото се чудех кой ще пази,защото знаех,че Фабиански не е готов за такива мачове...Просто е още млад и напрежението си казва думата.Резултата не ме учудва,в Англия ще ги биете с 1 гол разлика,въпроса е с колко :)

Потребителски аватар
Gunners
Мнения: 778
Регистриран на: 24 мар 2008 18:48
Skype: - - -
Местоположение: North London
Контакти:

Re: FC Porto v Arsenal UEFA Champions League February 17, 2010

Мнениеот Gunners » 18 фев 2010 23:37

То на умния човек един път се обеснява, но ти явно се нуждаеш от повече от 1 обяснение, това нарушение е в пеналта, не е извън нак. поле. Играчите трябва да са на гол линията. Фабиански се връща на вратата и в същото време топката е изстреляна към него във вратата му. Ти или си кьорав или се правиш на такъв само да се дразниш.

На Емирейтс ще ядат поне 3 парцала.

Всеки който смята, че гола е редовен трябва сериозно да се прегледа !!!

А за това, че някой не бил фен а злобар, не можеш да говориш защото не ни познаваш, ама ти редовно си се изхвърляш като чекия на мокър пясък така че не се учудвам :roll:
Изображение

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: FC Porto v Arsenal UEFA Champions League February 17, 2010

Мнениеот _RoKi_ » 20 фев 2010 21:46

Gunners написа:То на умния човек един път се обеснява, но ти явно се нуждаеш от повече от 1 обяснение, това нарушение е в пеналта, не е извън нак. поле. Играчите трябва да са на гол линията. Фабиански се връща на вратата и в същото време топката е изстреляна към него във вратата му. Ти или си кьорав или се правиш на такъв само да се дразниш.

На Емирейтс ще ядат поне 3 парцала.

Всеки който смята, че гола е редовен трябва сериозно да се прегледа !!!

А за това, че някой не бил фен а злобар, не можеш да говориш защото не ни познаваш, ама ти редовно си се изхвърляш като чекия на мокър пясък така че не се учудвам :roll:
Ти и ти стана голяма работа,бе...Бреййййййййй 8-) 8-) Кой те кара да ми обясняваш,бе шушон...Какво като е в пенала,има случаи,в които това се позволява,ама върви първо прочети правилника и ще разбереш някои неща...Пък дали съм бил кьорав,ти явно си глух пък :lol:

Ти се надявай гол да вкарате,че ако пак се изпочупите преди мача,ще лапнете дръвцето...А и ако Фабиански варди :lol: Не ми се мисли,кой на кого три ще вкара...

Значи аз не мога,а ти можеш да говориш за мен,без да ме знаеш...Ееее,тука се обърка жестоко....А и гледам,че последно време все за чикии мислиш,да не си на ръчна тея седмици :lol:

Потребителски аватар
Gunners
Мнения: 778
Регистриран на: 24 мар 2008 18:48
Skype: - - -
Местоположение: North London
Контакти:

Re: FC Porto v Arsenal UEFA Champions League February 17, 2010

Мнениеот Gunners » 20 фев 2010 22:35

_RoKi_ написа:Ти и ти стана голяма работа,бе...Бреййййййййй 8-) 8-) Кой те кара да ми обясняваш,бе шушон...Какво като е в пенала,има случаи,в които това се позволява,ама върви първо прочети правилника и ще разбереш някои неща...Пък дали съм бил кьорав,ти явно си глух пък :lol:

Ти се надявай гол да вкарате,че ако пак се изпочупите преди мача,ще лапнете дръвцето...А и ако Фабиански варди :lol: Не ми се мисли,кой на кого три ще вкара...


Далеч си от нещата, няма да се занимавам да ти обеснявам повече ситуацията с гола на Хансон.

За нас не се притеснявай, ще говорим пак след реванша. Порто доказа, че са сбирщина от смешници и това ще си проличи на реванша.
Изображение

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: FC Porto v Arsenal UEFA Champions League February 17, 2010

Мнениеот _RoKi_ » 20 фев 2010 22:58

Ще си говорим след реванша :twisted:


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 1 гост