Порто - Арсенал 1/8-финалите в Шампионската лига

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Gunners
Мнения: 778
Регистриран на: 24 мар 2008 18:48
Skype: - - -
Местоположение: North London
Контакти:

Re: Порто - Арсенал 1/8-финалите в Шампионската лига

Мнениеот Gunners » 18 дек 2009 16:49

Аз съм доволен, преодолим съперник, но трябва да подходим сериозно и да не го подценяваме. Все пак съм оптимист.
Изображение

Petar Simeonov
Мнения: 1129
Регистриран на: 15 авг 2008 14:09
Контакти:

Re: Порто - Арсенал 1/8-финалите в Шампионската лига

Мнениеот Petar Simeonov » 18 дек 2009 19:38

Малко съм раздвоен относно Порто. Със сигурност не бяха сред тези отбори , които си бях "избрал". До мачовете от 1/8 финалите има още доста време , през което може да се случат много неща. Надявам се Арсенал да отстрани Порто...

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16825
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Порто - Арсенал 1/8-финалите в Шампионската лига

Мнениеот Udoji90 » 18 дек 2009 21:12

battlestar31 написа:АРСЕНАЛ изтегли порто със тях често играем в лигата последните години имаме леко предимство мачовете в тях но преди 3години драконите ни елиминираха от лигата така че очаквам интересни мачове :) И разбира се арсенал да продължи напред ;)


Ама чакай бе! Не е вярно това, че са ни отстранили преди 3 години. През миналата година отпаднахме от Юнайтед, през по-миналата - от Ливърпул, а през 2006/07 г. - от Айндховен. С Порто напоследък играем само в груповата фаза и винаги се класираме и двата отбора, но досега първият мач винаги беше у дома, а сега първо гостуваме.
Смятам, че без многото контузени играчи ще бъдем максимално затруднени, но Порто тази година не са толкова силни без Лисандро, така че имаме малко по-големи шансове от тях. Макар да сме млад отбор, просто сме по-класни от тях.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

RAYAN
Мнения: 150
Регистриран на: 25 дек 2009 12:08
Skype: До поискване
Контакти:

Re: Порто - Арсенал 1/8-финалите в Шампионската лига

Мнениеот RAYAN » 25 дек 2009 12:35

Следя английският футбол изкъсо от доста време - тоест от около 14-15 г. и мога да кажа, че "Артилеристите", ще имат големи проблеми с "Драконите" !
Просто на Арсенал, отборите практикуващи техничен футбол [ също като тях ] са им трудни !
И двата мача, са с много неизвестни !
Всичко най хубаво на света, е синьо - факт !

Потребителски аватар
the gunner 74
Мнения: 4
Регистриран на: 30 дек 2009 20:23
Контакти:

Re: Порто - Арсенал 1/8-финалите в Шампионската лига

Мнениеот the gunner 74 » 02 яну 2010 19:52

posledniqt put gi bixme 4\0 taka 4e ,arsenal susto imat shansa da produljat napred .


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта