Денис Бергкамп отказа да се завърне в Арсенал

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
battlestar31
Мнения: 847
Регистриран на: 18 ное 2009 13:10
Skype: biser.milenov
Контакти:

Денис Бергкамп отказа да се завърне в Арсенал

Мнениеот battlestar31 » 08 дек 2009 16:00

Денис Бергкамп заяви, че за момента няма да се завръща в Арсенал. От лондонския клуб са предложили работа на бившия холандски национал като треньор, но той е отказал.


В момента бившият голмайстор на Арсенал и холандския национален отбор работи като треньор в академията на Аякс.


"От Арсенал искат да се завърна при тях, но за мен е твърде рано. Въпреки това е възможно един ден да работя с Арсен Венгер”, коментира легендата на „артилеристите”.


„Имам желание да работя с него и клубът също иска да ме привлече", добави 40-годишният Денис Бергкамп. Аз лично се надявам един ден да го видя до води отбора като трениор ;)

Потребителски аватар
Gunners
Мнения: 778
Регистриран на: 24 мар 2008 18:48
Skype: - - -
Местоположение: North London
Контакти:

Re: Денис Бергкамп отказа да се завърне в Арсенал

Мнениеот Gunners » 08 дек 2009 17:11

Вярвам, че един ден може бе ще води този отбор. :)
Изображение

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Денис Бергкамп отказа да се завърне в Арсенал

Мнениеот _RoKi_ » 08 дек 2009 18:11

Gunners написа:Вярвам, че един ден може бе ще води този отбор. :)
И аз така мисля :) Ако Бергкамп води Арсенал,неизменно "топчиите" ще постигнат бая успехи

Потребителски аватар
Lord_VOODOO
Мнения: 107
Регистриран на: 30 ное 2009 16:29

Re: Денис Бергкамп отказа да се завърне в Арсенал

Мнениеот Lord_VOODOO » 08 дек 2009 18:29

_RoKi_ написа:
Gunners написа:Вярвам, че един ден може бе ще води този отбор. :)
И аз така мисля :) Ако Бергкамп води Арсенал,неизменно "топчиите" ще постигнат бая успехи


Не се знае! Нали знаете, че не от всяко дърво става свирка? Е същото е и с треньорите! Не от всеки велик играч става добър треньор! Примери има МНОГО: Като се почне от нашият Стоичков и се мине през Клийсман и се стига до Марадона! В крайна сметка едно е да си треньор в академията и да тренираш юношите друго е да водиш първият отбор!

Как да е, дано Бергкамп да е жив и здрав и един ден да се превърне във вашият Гуардиола! :)

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Денис Бергкамп отказа да се завърне в Арсенал

Мнениеот _RoKi_ » 09 дек 2009 13:49

Lord_VOODOO написа:
_RoKi_ написа:
Gunners написа:Вярвам, че един ден може бе ще води този отбор. :)
И аз така мисля :) Ако Бергкамп води Арсенал,неизменно "топчиите" ще постигнат бая успехи


Не се знае! Нали знаете, че не от всяко дърво става свирка? Е същото е и с треньорите! Не от всеки велик играч става добър треньор! Примери има МНОГО: Като се почне от нашият Стоичков и се мине през Клийсман и се стига до Марадона! В крайна сметка едно е да си треньор в академията и да тренираш юношите друго е да водиш първият отбор!

Как да е, дано Бергкамп да е жив и здрав и един ден да се превърне във вашият Гуардиола! :)
Прав си,но и случиите на добри треньори,които преди това са били и много добри футболистии,също не са малко...Може пък да бъде новият желан треьонр


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта