Марк Хюз: Венгер не умее да губи !

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
battlestar31
Мнения: 847
Регистриран на: 18 ное 2009 13:10
Skype: biser.milenov
Контакти:

Марк Хюз: Венгер не умее да губи !

Мнениеот battlestar31 » 03 дек 2009 10:05

Мениджърът на Манчестър Сити Марк Хюз обвини колегата му в Арсенал Арсен Венгер, че не умее да губи. "Гражданите" спечелиха с 3:0 сблъсъка с "артилеристите" на 1/4 финала за "Карлинг Къп", а след края на мача французинът е отказал да стисне ръката на уелсеца и се е скрил в тунела.

"След края на мача потърсих Венгер за да си стиснем ръцете, но с изненада установих, че той вече вървеше в тунела. Човек трябва да приема достойно както победите, така и пораженията, но Венгер не се държа като джентълмен. Донякъде го разбирам. Може би той е свикнал предимно да печели и когато загуби не знае какво да прави. Всеки се чувства зле, когато загуби, но това не бива да е причина да не стиснеш ръката на съперника. Аз лично винаги го правя, независимо от развоя на мача", заяви Хюз.

Венгер е страхотен трениор явно е бил изнервен и афектиран от мача иначе той не е такъв човек и винаги се държи професионално :roll:

Потребителски аватар
kokic
Мнения: 51
Регистриран на: 17 окт 2009 19:46
Контакти:

Re: Марк Хюз: Венгер не умее да губи !

Мнениеот kokic » 03 дек 2009 11:07

Абе и аз имам много добри впечатления от Венгер , той със сигурност е един от най-добрите в занаята макар , че хич не ги обичам артилеристите :twisted:

yarkost
Мнения: 159
Регистриран на: 14 окт 2009 09:48
Контакти:

Re: Марк Хюз: Венгер не умее да губи !

Мнениеот yarkost » 03 дек 2009 12:34

Венгер можеше просто ей така за кадем да пусне поне някой от титулярите а не само тийнейджъри пък после да се ядосва че не е спечелил. Явно за него това беше отписан мач. Дори Челси излязоха с доста титуляри с-у Блекбърн

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Марк Хюз: Венгер не умее да губи !

Мнениеот _RoKi_ » 03 дек 2009 14:01

Учудвам се от постъпката на Венгер 8-) Ама кой му е виновен,че не пусна поне 3-4 титуляри

Потребителски аватар
battlestar31
Мнения: 847
Регистриран на: 18 ное 2009 13:10
Skype: biser.milenov
Контакти:

Re: Марк Хюз: Венгер не умее да губи !

Мнениеот battlestar31 » 03 дек 2009 15:40

Венгер: Ще се ръкувам, с който си поискам
Мениджърът на Арсенал Арсен Венгер не се впечатли особено от оплакванията на Марк Хюз, след като французинът не му стисна ръката, каквато е традицията в Англия.

След загубата с 0:3 от Манчестър Сити за Купата на Лигата. Головете на Карлос Тевес, Шон Райт Филипс и Владимир Вайс пратиха гражданите на полуфинал в турнира, където съперник ще бъде градският съперник Манчестър Юнайтед.

По повод оплакванията на Хюз, Венгер заяви: „Свободен човек съм и ще се ръкувам, с който аз намеря за добре. Нямам професионална куртоазия и не обичам да лицемернича.”

„Това няма нищо общо с играта. Нямам какво повече да кажа по този повод. Ако бяхме спечелили Карлинг Къп, нямаше да парадираме наоколо и да крещим „Спечелихме трофея!”, каза още Арсен Венгер след загубата от Сити. ПРАВИЛНО 8-)

Потребителски аватар
bergkamp
Мнения: 195
Регистриран на: 10 окт 2008 19:12
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: Марк Хюз: Венгер не умее да губи !

Мнениеот bergkamp » 03 дек 2009 20:55

Не желая да засегна никой, но мисля, че Хюз и като футболист беше такъв...нищо повече от всеки друг на неговият пост.Дори като трен е много по-слаб, защото с този ресурс (паричен),би трябвало да е в борбата за титлата поне, а и взема готови футболисти (и от Арсенал),но досега не е наложил нито един юноша на отбора или играч взет по негово настояване да е станал звезда...разбираш ли.Това ми звучи като Пеп Гуардиола да дойде на стаж при Мъри ,да поиска съвет и асковския да го резне,щот има работа....Кой е Хюм че да иска ръкостискане от Венгер, че и сърдит го раздава.....наздраве

Потребителски аватар
защо
Мнения: 4748
Регистриран на: 05 мар 2009 13:47
Контакти:

Re: Марк Хюз: Венгер не умее да губи !

Мнениеот защо » 05 дек 2009 23:48

Всеки си има някакъв талант в тоя живот - един не умее да печели, друг да губи. Важното е да намериш своето място в света.
Когато Пенев говори, боговете си водят записки. Когато Пенев пърди, боговете си записват нотите.


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта