Manchester City v Arsenal Carling Cup December 02, 2009,

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
CSKA ME
Мнения: 889
Регистриран на: 10 сеп 2009 10:14
Контакти:

Re: Manchester City v Arsenal Carling Cup December 02, 2009,

Мнениеот CSKA ME » 30 ное 2009 19:34

Ок, тогава дано Сити нямат късмет, че като чета повечето изказвания заключвам, че само малшанса не ви помага да победите.. Победа на Манчестър Сити с 2-1, която ще дойде трудно, но реално погледнато гражданите няма накъде да отстъпват повече, особено след 7-те им поредни равенства в премиершип. А и небесно сините удариха отбора от Емирейтс веднъж вече през сезона. Да не говорим, че след тази селекция се очакват резултати и трофеи, това е една добра възможност.
''Глупакът има голямо предимство пред образования човек, той винаги е доволен от себе си'': Наполеон Бонапарт

''Зная защо има толкова много хора, които обичат да цепят дърва. В тази дейност те незабавно виждат резултатите'': Айнщайн

Petar Simeonov
Мнения: 1129
Регистриран на: 15 авг 2008 14:09
Контакти:

Re: Manchester City v Arsenal Carling Cup December 02, 2009,

Мнениеот Petar Simeonov » 01 дек 2009 07:28

Въпреки разочароващото представяне срещу Челси и най-вече резултата все още не отписвам Арсенал в първенството. Мнозина вече отписаха "артилеристите" , но аз не съм на това мнение.За Челси трудния момент от сезона тепърва предстои и той ще бъде по време на турнира на африканските нации.
Манчестър Сити играят с най-добрите си футболисти в мачовете от този турнир досега. Марк Хюз явно вижда шанс за трофей в този турнир.
Арсен Венгер "залага" предимно на млади футболисти в Карлинг Къп независимо от противника и не мисля , че сега ще бъде по друг начин.Трудно е да се придвиди какво ще се случи в тази среща , все пак се надявам Арсенал да победи.

Потребителски аватар
sapio0o
Мнения: 13482
Регистриран на: 30 авг 2009 11:47
Контакти:

Re: Manchester City v Arsenal Carling Cup December 02, 2009,

Мнениеот sapio0o » 01 дек 2009 08:51

Арсенал са най-непостоянния тим във Висшата Лига ;). Започнаха отлично сезона а сега две поредни загуби голова разлика 0:4 сега с Манчестър Сити дано докажем че сме силен отбор и да победим най-накрая

Моята прогноза е 1:2
[center][wrapimg=]http://alfa.kachi-snimka.info/images-2021/arx1643555661e.jfif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Manchester City v Arsenal Carling Cup December 02, 2009,

Мнениеот ZinedineZidane » 02 дек 2009 23:37

Гавра след гавра...Венгер може да е всякакъв - голям майстор, тактик и т.н., но на мен ми писна. Аман от простотии и хлапетии....
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

ЛЕВСКАРКА
Мнения: 1796
Регистриран на: 28 ное 2008 11:26
Skype: на, който му трябва да пита.
Местоположение: ст, Георги Аспарухов, сектор Б.
Контакти:

Re: Manchester City v Arsenal Carling Cup December 02, 2009,

Мнениеот ЛЕВСКАРКА » 02 дек 2009 23:46

жалко, че топчиите отпаднаха от Карлин къп. Опитът си каза думата в тази среща. Страхотни бяха головете на небесносините. Заслужено ни отстраниха. чудесно е, че все пак арсен Венгер дава шанс за изява на младите футболисти.
България има природни богатства ,
България има народ несломим.
България има от всичко по-малко,
но само един Левски
футболен тим.
Мъждукат и други тимчета разни
мъждукат ,но Левски блести.
Левски,Левски,Левски.

Потребителски аватар
Ticha
Мнения: 3308
Регистриран на: 26 сеп 2008 13:26
Местоположение: стадион "Тича", Варна
Контакти:

Re: Manchester City v Arsenal Carling Cup December 02, 2009,

Мнениеот Ticha » 02 дек 2009 23:49

Аз пък винаги ще му се възхищавам на Венгер затова че налага млади играчи.

Потребителски аватар
battlestar31
Мнения: 847
Регистриран на: 18 ное 2009 13:10
Skype: biser.milenov
Контакти:

Re: Manchester City v Arsenal Carling Cup December 02, 2009,

Мнениеот battlestar31 » 03 дек 2009 09:50

Венгер го беше отписал тоя мач със тоя състав толко ако искаше да вземе мача фаберегас и аршавин щяха да играят но все пас въпреки резултата младите играчи на Арсенал се представиха достойно :roll:

МАН СИТИ: Гивън, Ричардс, Туре, Лескът, Бридж, Райт-Филипс (Вайс 77), Айрлънд, Бари, Белами, Тевес (Компани 74), Адебайор

АРСЕНАЛ: Фабиански, Ебуе, Сонг, Силвестре, Траоре, Ийстмънд (Уот 68), Мерида, Рамзи, Росицки, Уилшър, Вела

Потребителски аватар
_RoKi_
Мнения: 6607
Регистриран на: 10 ное 2009 18:49
Контакти:

Re: Manchester City v Arsenal Carling Cup December 02, 2009,

Мнениеот _RoKi_ » 03 дек 2009 17:54

3-0 ми се струва малко нереален резултат,че не играха АРсенал-спор няма,ама чак пък такъв резултат 8-) Иначе в такива турнири се пускат младите,за да се види кои стават и кои не,затова аз подкрепям Венгер в решението му :)


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта