Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Sisi 1914
Мнения: 15808
Регистриран на: 27 авг 2011 12:44
Skype: Не ми трябва!
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Sisi 1914 » 22 сеп 2019 20:51

Труден мач и изстрадана победа!
Левски завинаги в моето сърце![

plmar
Мнения: 3997
Регистриран на: 05 дек 2016 15:13
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот plmar » 30 сеп 2019 22:36

Ма немате ли тема за мача бе хора! Играете, определено, много добре, ми спете си.
Изображение

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15194
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот miro_rz » 30 сеп 2019 22:51

plmar написа:Ма немате ли тема за мача бе хора! Играете, определено, много добре, ми спете си.

Ще спим естествено.
Видя ли какъв гол ни лепнаха, това и в лига 1 не може да се види, футболист да се пази от топката да не го удари в главата!
Изображение

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16865
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот Udoji90 » 30 сеп 2019 23:54

Ако някой се е чудил все още защо има нужда от ВАР, то е ето заради такива тикви като тоя, дето видя засада на Обамеянг. :lol: Иначе заслужено стигнахме до изравняване, но след положението на Сака доста неочаквано за мен до края на срещата не създадохме почти нищо, а си бяхме сериозно понатиснати. Пепе изигра може би най-слабата си среща досега. За сметка на това Сака продължава да оставя много добри впечатления. До паузата имаме домакинства на Стандард и Борнемут, които са задължителни за спечелване. След нея дано възможно най-скоро отново да видим Лаказет в игра.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
miro_rz
Мнения: 15194
Регистриран на: 04 авг 2011 17:31
Местоположение: peterborough city
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот miro_rz » 02 окт 2019 11:32

Гнабри не беше достатъчно добър за Арсенал!? :roll:
Изображение

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 03 окт 2019 10:34

От една страна определено трябва да сме доволни от точката, която взехме. Реално погледнато имахме точно 3 положения в целия мач - едно през първото полувреме, когато Де Хея направи двойно спасяване срещу Сака и Гендузи и две през второто - голът на Обамеянг и пропускът на Сака веднага след това, който беше повече от задължителен за реализиране. Юнайтед от своя страна имаха доста повече положения от нашите, особено след изравнителния гол, и за мен доста повече трябва да съжаляват за пропусната победа.
От друга страна стои факта, че вече близо 5(ПЕТ :!: ) календарни години нямаме победа в първенството като гост срещу отбор от топ 6. :oops: За това време всички останали (може би без Тотнъм) спечелиха на "Емирейтс", а някои и повече от веднъж. На "Олд Трафърд" този период е цели 13 години :!: За мен е стряскащ огромния комплекс, с който нашите излизат в мачовете с Ман Юнайтед. Имам чувството, че дори срещу нас да излезе U18 отборът на "червените дяволи", играчите пак ще са тотално насрани и няма да спечелят мача. На "Анфийлд" и "Етихад" положението е сходно...

Иначе за самия мач мога да поздравя Емери, че имаше смелостта да пусне Сака като титуляр и да го остави почти цял мач на терена. Да, младокът изтърва повече от 100%-тово положение, но предпочитам да гледам как някой младеж се бори през целия мач, а не мърдосването на Йозил например. Защитата продължава да е абсолютно скандална. В последния сезон на Венгер си мислех, че няма как да стане по-слаба - е, явно е имало. Сократис, който през миналия сезон за мен беше най-постоянният ни защитник, през тази кампания е свалил драстично нивото и в момента е абсолютен "тролей". Мега слаб мач и на Пепе и за мен дотук (въпреки, че е минало малко време от началото на сезона) той си е доста сериозно разочарование. Бих отличил Гендузи, който показва сериозно израстване и се надявам да се превърне в лидер в халфовата линия. Обамеянг отново с гол, който ни носи точка, но притеснителното е, че не се вижда някой, който да помогне на габонеца в реализирането на голове и да свали малко товара от плещите му. Предполагам за всички е ясно, че тази форма и ефективност няма да са вечни и рано или късно Оба ще има по-слаб период, в който няма да бележи толкова и тук идва въпросът кой ще го прави. Аз лично разчитам това да е Лаказет, чието отсъствие определено доста се усети в понеделник. Както не веднъж съм писал - за мен това е човекът за големите мачове в Арсенал. Така и не разбрах каква точно е контузията му и кога я е получил. Дали не става дума за усложнение от предсезонната подготовка. :roll: При всички положения се надявам много скоро да го видим в игра готов на 110%. 8-)
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 03 окт 2019 12:58

Udoji90 написа:До паузата имаме домакинства на Стандард и Борнемут, които са задължителни за спечелване.

Аз бих казал, че всички мачове от пъренството до началото на декември са повече от задължителни, като гостуването на Лестър изглежда най-притеснително. Програмата през декември е скандална и ако дотогава не сме събрали солиден точков актив, рискуваме да "потънем" много сериозно в класирането. За ЛЕ домакинствата изглеждат протоколни, дано се и окажат такива, и ако ги вземем мачът в Португалия може да го изиграят само резервните играчи. За Купата на Лигата също нямам против да повторим състава от победата над Нотингам, предполагам и Ливърпул ще излязат с експериментален състав.
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 06 окт 2019 23:10

Много измъчена победа за нашите хора днес, представянето беше под всякаква критика. Ясно е, че има и такива мачове, в които нещата не се получават, но с такава игра не ни очаква нищо хубаво занапред. Давид Луиз с дебютен гол, който в някаква степен компенсира гафовете му от началото на сезона, но все пак все още сме на минус заради неговите "изяви" в предните мачове.
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 11 окт 2019 19:49


Абсолютно заслужена награда. Без неговите голове щяхме да сме във втората половина на таблицата.
Без битка няма победа!

TheNameOfTheGame
Мнения: 1090
Регистриран на: 16 фев 2012 21:30
Контакти:

Re: Какво се случва с Арсенал - новини, мнения, анализи

Мнениеот TheNameOfTheGame » 02 ное 2019 19:49

За втора поредна година правим 1:1 у дома с Уулвс. Резултатът е абсолютно закономерен, като дори гостите са тези, които могат да съжаляват повече, че не взеха победата (подобно на миналия сезон). Аз лично не се сещам този сезон да сме изиграли силен мач в първенството, а на всичкото отгоре ми се струва, че нямаме и победа с повече от 1 гол разлика. Дотук представянето е абсолютна мъка и меко казано плачевно. А уж досега програмата беше по-лека. Какво ще става през декември когато един след друг предстоят от труден по-труден мач не ми се мисли. Топ 4 в момента изглежда мираж, а са минали няма и 1/3 от мачовете. Играта от мач на мач е по-лоша и по-лоша, а светлина в тунела не се вижда. Като нищо в началото на другата календарна година ще сме някъде около средата на класирането ако не и по-надолу. Необходими са решения, действия и ПРОМЯНА още сега, докато все още има шанс сезонът да бъде спасен!
Без битка няма победа!


Върни се в “Арсенал”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта