Локомотив (Пд) - Славия

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: Локомотив (Пд) - Славия

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 20 апр 2009 15:40

fc_maritza_1921_pld написа:Ей ти май друг мач ще си гледал,къде ги видя тия две дузпи и въобще защо не погледнеш по реално на нещата,а именно ,че Локо/Пд/ви надигра с по добра игра и много повече от вас желаеше победата.Вземи си свали тези бели очила които между врочем много на жълто бият и погледни реално на нещата и приеми с достойнство поредната победа на Локомотив/Пд/тя не е купена не е подарена,а е истинска спечелена с по добра игра от своят съперник в случая Славия/Сф/.Между другото ти беше ли сред тази огромна група от гостуващи фенове агитка състояща се цифром и словом от три/3/фена.

Стига бе "Марица",Форевъра си е славист.Дори е бил на мача.А и бихме,няма значение колко души са били.
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

!

Мнениеот slavia_forever » 21 апр 2009 02:13

Защо не го оставиш да докаже, как смисъла на живота ми е да се гавря с Локо Пд и да каже кога за последен път, съм се занимавал с тях, или съм им казвал нещо лошо. Модераторът на Локо Пд така го успокоява, все едно Марицата е фен на Локо Пд (какъвто и се изживява), все едно като Локо Пд са били на мача и нищо няма значение. И аз съм бил Славист и всичко е наред. Нека самият модератор да каже (което го помолих и на лична), да каже тормозя ли някой, от раздел Локо Пд?! И изобщо занимавам ли се с тях?! Пожелавам ли им многократно успех и положителни неща?! И какво значение има, колко са били нашите фенове (каква "огромна група, от 3-ма фена" е била на мача), освен ако не става въпрос за заяждане?! Искам Марицата да посочи, някой от потребителите на Локо Пд, който се е почувствал обиден от мен по някакъв начин, в последно време и да каже, с какво съм го засегнал. В противен случай Марицата, който явно е адвокат на Локо Пд (без никаква причина) и ме обижда напосоки, без никакво основание, да се извини. Ако става въпрос за мъж, а не за плазмодий! Защото на мен иначе ми е най-лесно, да започна с дискусиите за Кюстендилския и Пловдивския футбол, базирани единствено и само на истината! Без директно да обиждам и без да нападам никого. Така че Марица, твой ред е да обосновеш нападките си, за ежедневната ми "жълтурска" инициатива, занимаваща се с Локомотив Пловдив, или да се извиниш.

П.П. Благодаря на мода, че все пак се включи, но е хубаво и той наистина да каже своето мнение, тормозя ли по някакъв начин юзъри на Локо Пд, или не?!
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Модератор ЛокоПД
Мнения: 4572
Регистриран на: 12 фев 2009 20:49
Местоположение: Лаута ПЛОВДИВ
Контакти:

Re: !

Мнениеот Модератор ЛокоПД » 21 апр 2009 21:02

slavia_forever написа:Защо не го оставиш да докаже, как смисъла на живота ми е да се гавря с Локо Пд и да каже кога за последен път, съм се занимавал с тях, или съм им казвал нещо лошо. Модераторът на Локо Пд така го успокоява, все едно Марицата е фен на Локо Пд (какъвто и се изживява), все едно като Локо Пд са били на мача и нищо няма значение. И аз съм бил Славист и всичко е наред. Нека самият модератор да каже (което го помолих и на лична), да каже тормозя ли някой, от раздел Локо Пд?! И изобщо занимавам ли се с тях?! Пожелавам ли им многократно успех и положителни неща?! И какво значение има, колко са били нашите фенове (каква "огромна група, от 3-ма фена" е била на мача), освен ако не става въпрос за заяждане?! Искам Марицата да посочи, някой от потребителите на Локо Пд, който се е почувствал обиден от мен по някакъв начин, в последно време и да каже, с какво съм го засегнал. В противен случай Марицата, който явно е адвокат на Локо Пд (без никаква причина) и ме обижда напосоки, без никакво основание, да се извини. Ако става въпрос за мъж, а не за плазмодий! Защото на мен иначе ми е най-лесно, да започна с дискусиите за Кюстендилския и Пловдивския футбол, базирани единствено и само на истината! Без директно да обиждам и без да нападам никого. Така че Марица, твой ред е да обосновеш нападките си, за ежедневната ми "жълтурска" инициатива, занимаваща се с Локомотив Пловдив, или да се извиниш.

П.П. Благодаря на мода, че все пак се включи, но е хубаво и той наистина да каже своето мнение, тормозя ли по някакъв начин юзъри на Локо Пд, или не?!

Наистина от доста време не е имало проблеми.Предпочитам да остане така.Но и ти Форевъре виждаш,че така е по-добре.Дори след днешния мач с Миньор,никой от нашите не те е провокирал.След мача на Лаута - също.
Преди създаването на "социалните мрежи" и интернет http://farm8.staticflickr.com/7095/7315 ... a79f_b.jpg

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Локомотив (Пд) - Славия

Мнениеот slavia_forever » 21 апр 2009 21:51

Точно така е и аз разчитам, че никой не иска дразнения. Потребителите, които са активни към момента в раздел Локо Пд, са свестни пичове, като например child_in_time и Bira_Becks. Даже дo голяма степен, ми липсва компанията на lauta_hools, не знам какво стана с това момче. Пожелавам успех на тях и отбора! ;) :)
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: !

Мнениеот slavia_forever » 22 апр 2009 00:04

Модератор ЛокоПД написа:Наистина от доста време не е имало проблеми.Предпочитам да остане така.Но и ти Форевъре виждаш,че така е по-добре.Дори след днешния мач с Миньор,никой от нашите не те е провокирал.След мача на Лаута - също.


fc_maritza_1921_pld, ето моите факти. Дори модератора на Локомотив Пловдив, поддържа тезата, че не съм жълт и че не осмислям ежедневно живота си, в раздел Локомотив Пловдив. Дай сега твоите факти и причини, заради които ме нападаш. Или всичко беше просто заяждане, а ти нямаш мъжеството да се извиниш, като си се покрил в скривалището си, или мишата си дупка?!
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

plovdiv fan
Мнения: 14
Регистриран на: 07 апр 2009 12:38
Контакти:

Re: Локомотив (Пд) - Славия

Мнениеот plovdiv fan » 22 апр 2009 16:17

не бяхме трима, а четерима фена :lol: .Лошото е, че не ставаме повече. Знаем си каква е причината . Падаме вчера и от Миньор. Спартак бият Пирин. Ние падаме от Пирин и наваксваме с Черноморец , Черно море и Локо СФ. Левски и Ботев Пд. колкото дадат. Е ако това се получи как да станем повече

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Локомотив (Пд) - Славия

Мнениеот slavia_forever » 22 апр 2009 16:54

plovdiv fan написа:не бяхме трима, а четерима фена :lol: .Лошото е, че не ставаме повече. Знаем си каква е причината . Падаме вчера и от Миньор. Спартак бият Пирин. Ние падаме от Пирин и наваксваме с Черноморец , Черно море и Локо СФ. Левски и Ботев Пд. колкото дадат. Е ако това се получи как да станем повече

Ти май ми се подиграваш, а? :evil:
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]

plovdiv fan
Мнения: 14
Регистриран на: 07 апр 2009 12:38
Контакти:

Re: Локомотив (Пд) - Славия

Мнениеот plovdiv fan » 23 апр 2009 08:42

Приятел, къде виждаш подигравка в това което съм написал ? Само ще допълня , че за последните 2 години сме си тръгнали от Пловдив само с един равен. Само дубълите играха сърцато есента на Лаута и обърнаха мача с 10 човека

Потребителски аватар
slavia_forever
Мнения: 19574
Регистриран на: 12 авг 2008 20:13
Местоположение: София
Контакти:

Re: Локомотив (Пд) - Славия

Мнениеот slavia_forever » 23 апр 2009 09:44

plovdiv fan написа:не бяхме трима, а четерима фена :lol: .Лошото е, че не ставаме повече. Знаем си каква е причината . Падаме вчера и от Миньор. Спартак бият Пирин. Ние падаме от Пирин и наваксваме с Черноморец , Черно море и Локо СФ. Левски и Ботев Пд. колкото дадат. Е ако това се получи как да станем повече

plovdiv fan написа:Приятел, къде виждаш подигравка в това което съм написал ? Само ще допълня , че за последните 2 години сме си тръгнали от Пловдив само с един равен. Само дубълите играха сърцато есента на Лаута и обърнаха мача с 10 човека

Само да ти кажа, че на 17.04. на мача Локомотив Пд - Славия имаше точно седем привърженици на Славия и то защото беше петък, в работно време и в друг град. От които единия беше от Пловдив, баща на фен на Локомотив Пд. Не казвам, че не сме малко по принцип, но това е положението. Ние феновете не сме виновни, за подигравките с Белия клуб, които изгониха хората от стадионите.
Колкото по-малко е умът, толкова по-трудно е да бъде скрит!" М.Генин
[wrapimg=]http://www.pfcslavia.com/images/slaviasmall.gif[/wrapimg]


Върни се в “Славия”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта